Stuhleck
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Užijte si s námi lyžařskou sezónu. Stuhleck patří mezi největší a nejmodernější lyžařské areály. Nabídne Vám dlouhé sjezdovky s příjemným sklonem. Najdete zde čtyři rychlé sedačkové lanovky, šest lyžařských vleků a 24 kilometrů sjezdových tratí modré i červené. Je zde také park pro snowboardéry nebo lyžaře, kteří uznávají volný styl.

Lyžařský areál Stuhleck je se svou nadmořskou výškou a polohou v předhůří Alp dokonalým lákadlem moravských lyžařů. Nabízí dvě velmi moderní 6-ti sedačkové lanovky, dvě 4-sedačkové lanovky, 6 vleků. Celkem zde najdeme 24 km sjezdovek střední a snadné obtížnosti. Středisko je ideální pro výuku lyžování i těch nejmenších lyžařů.
Vyzkoušet si můžete také měřený rychlostní úsek, sáňkařskou dráhu, noční sjezdovku nebo klasické lyžování (běžky).


Program

3:00 odjezd Ostrava
4:20 odjezd z Prostějova
4:15 odjezd Kroměříž
5:30 odjezd Brno
9:30 stojíme na svahu u prvního vleku
16:30 konec lyžování
20:30 příjezd do Kroměříže
22:00 příjezd Ostrava

Časy jsou orientační a jejich definitivní podoba bude záviset na počtu klientů a jednotlivých nástupních místech. Přesné informace obdržíte týden před odjezdem na zájezd v pokynech na cestu.

Nocleh a strava

Jedná se o jednodenní zájezd bez ubytování.

Stravování:
Doporučujeme zabalit si drobnou svačinu na cestu do autobusu. Během dne je nejlepší odpočinout si na terase vrcholového bufetu se samoobslužnou restaurací s rozumnými cenami.

Doprava

V základní ceně zájezdu je zahrnuta doprava. Tento zájezd realizujeme - v závislosti na počtu přihlášených - jedním, nebo dvěma mikrobusy pro max 8 osob, popřípadě minibusem pro 19 osob. Díky tomu rušíme jen velmi málo zájezdů. Minimální počet účastníků pro konání tohoto zájezdu je 8 osob.
Z aktivních cestovních kanceláří máme nejširší nabídku nástupních míst na Moravě. U této akce nabízíme níže uvedená nástupní místa:

Minimální počet osob pro realizaci nástupního místa jsou 4 osoby. 14 dní před odjezdem na zájezd Vás budeme informovat o tom, zda Vaše nástupní místo této podmínce vyhovuje, případně se domluvíme na dalších možnostech (spolujízda s jiným klientem, nejbližší možné nástupní místo, apod.). Skupinám nabízíme další nástupní místa po vzájemné dohodě s CK.
Přesné časy a konkrétní realizovaná odjezdová místa budou upřesněna v závěrečných informacích k zájezdu, které obdržíte e-mailem 10-7 dní před odjezdem.

Důležité informace

 

Ceny skipasů najdete zde.
Cenu skipasů vybíráme cestou v autobuse v EURech za skupinové ceny. Po příjezdu pak obdržíte svůj skipas od průvodce. Nemusíte se o nic starat.

 

Covid-19 podmínky

Naše zájezdy jsou bez rizika. Pohybujeme se v přírodě, dodržujeme odstupy od ostatních lidí a nákazy se nebojíme. Po klientech chceme jen minimální zálohu a v případě uzavření hranic garantujeme vrácení všech peněz zpět. V případě, že onemocníte před odjezdem, nebo budete uvrženi do karantény, můžeme Vás na tato rizika pojistit.

 

Cena

Dospělá osoba: 890 Kč
Dítě do 9,99 let: 590 Kč

Cena zahrnuje:

  • dopravu autobusem, nebo mikrobusem
  • poplatky, parkovné, DPH
  • služby průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje:

  • skipas cca 43 EUR (dospělý)
  • stravu (vlastní)
  • komplexní 
  • ....................................................................................................................................................

 

STUHLECK 19.2.2022

jednodenní lyžování - AKCE 1.590Kč/os. včetně skipasu

 

Tradiční zimní sportovní středisko na rozhraní Dolních Rakous a Štýrska je rájem pro každého milovníka zimních sportů. Převýšení 1.000 metrů nabízí skutečnou lyžařskou pohodu. Poloha střediska a dostatek sněhových děl garantují stálost sněhové pokrývky. V ideálním středisku pro rodinné lyžování s dostatkem lehkých a středně těžkých sjezdových tratí si na své přijdou i příznivci sportovní jízdy. Pro ně je určena členitá a rychlá FIS sjezdovka.

ck victoriaZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

26.2.2022 990 Kčobjednat
26.3.2022 990 kčobjednat
19.2.2022 1590 kčobjednat


Nezávazná objednávka


Hochkar zima
Copyright © 2017  VARIETA Travel