předvánoční Švýcarsko
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 

předvánoční lyžování
Švýcarsko je pro Čechy bez omezeníEngelberg - Titlis 15.-20.12.2020
 
Předvánoční lyžování, běžky, skialpy nebo jen túry na sněžnicích v krásných horách centrálního Švýcarska s návštěvou Vánočně ozdobeného Luzernu.
????Engelberg leží uprostřed Švýcarska na konci údolí říčky Aa jižně od jezera Vierwaldstättersee. Dominantním vrcholem okolí je hora Titlis (3 238 m). Na vrchol vede kyvadlová lanovka s otáčející se kruhovou podlahou osmdesátimístné kabiny. Mezi další vrcholy patří Fürenalp, Brunni, Trübsee a Jochstock. Nejbližší město v okolí je Luzern na břehu krásného jezera Vierwaldstättersee. Lyžařské středisko Engelberg - Titlis se nachází v nadmořské výšce 1050-3028 m n.m. K dispozici je 82 km sjezdovek - 29 km modrých, 38 km červených a 15 km černých. Lyžaře přepravuje 28 lanovek a vleků. Aktuálně je ve středisku 218 cm sněhu. Mapa střediska.
Proč vyrazit na tento zájezd s námi ?
 • jsme pružní a vytrvalí, dokážeme improvizovat a zájezd upravit podle Vašich představ,
 • dobrý poměr mezi kvalitou a cenou za aktuálních omezených možností pro lyžování
 • kombinovaný program lyžování a poznávání nikdo jiný nemá
 • dokážeme Vám zprostředkovat celou řadu sportovních kombinací (lyže, skialp, běžky, sněžnice), díky nímž si užijete zimní radovánky a snížíte cenu zájezdu (za skipas).
Program
úterý - odjezd v dopoledních hodinách z nástupních míst na Moravě a v Čechách. Přejezd Německa do Švýcarska, ubytování. Uvítací večírek a informační schůzka. středa - první den lyžování, běžky, skialpy nebo zimní turistika čtvrtek - druhý den lyžování, běžky, skialpy nebo zimní turistika pátek - třetí den lyžování, běžky, skialpy nebo zimní turistika, tréning na světový pohár ve skocích na lyžích. sobota - čtvrtý den lyžování, možnost testování lyží Swiss Massiv z masivního dřeva, zdarma testování lyží z Intersport, světový pohár ve skocích na lyžích. V odpoledních hodinách odjezd ze střediska, zastávka v krásně svátečně vyzdobeném Luzernu s možností nákupů dárků. neděle - návrat v ranních hodinách do ČR
Nocleh a strava
Ubytování Zajištěno v apartmánech pro 8 osob asi 300 m od lanovky Gerschnialp - Trübsee. Apartmán má tři oddělené ložnice s manželskou postelí a rozkládací pohovku v obývacím pokoji. Včasná rezervace Vám zajistí místo v oddělené ložnici.
Stravování Vlastní. Budeme využívat vybavenou perfektní kuchyň s kompletním nádobím. V případě zájmu je možné domluvit spolu vaření v rámci jednoho apartmánu (každý den vaří někdo jiný pro celý apartmán).
Doprava
V základní ceně zájezdu je zahrnutá doprava. Tento zájezd realizujeme - v závislosti na počtu přihlášených – jedním nebo dvěma mikrobusy pro 8 osob nebo minibusem pro 19 osob. Minimální počet účastníků pro konání tohoto zájezdu je 8 osob. Z aktivních cestovních kanceláří máme nejširší nabídku nástupních míst na Moravě. U této akce nabízíme níže uvedená nástupní místa:
 • Ostrava,
 • Olomouc
 • Prostějov
 • Vyškov
 • Kroměříž
 • Brno
 • Praha
 • Plzeň
 
 
ck frčíme
Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel