Itálie 

Ponte di Legno – Passo Tonale
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Passo Tonale, ležící 1880 m n. m., je známé ledovcem Presena, umožňujícím téměř celoroční lyžování. Nabízí na jižních svazích lyžování pro každého, na severním svahu pak pro náročné lyžaře vynikající 10 km dlouhou černou sjezdovku. Další sjezdové tratě na protějším širokém jižním svahu vyhovují především začátečníkům a středně pokročilým lyžařům.  Ponte di Legno (1256 m n. m.) nabízí poloprázdné tratě vyšší obtížnosti částečně chráněné lesním porostem. V malebném historickém centru rozvíjejícího se střediska najdete vše, co je k relaxaci po lyžování třeba. Obě střediska jsou propojená i s moderním střediskem Temú s vynikajícími sjezdovými tratěmi s homologací pro pořádání FIS závodů.

Všechna střediska celkem:    100 km sjezdových tratí 

  Passo Tonale / Ponte di Legno / Temú / ledovec Presena


na termín 11.1.-16.1.2024 jsme pro vás připravili speciální akci na poslední volné apartmány v rezidenci Jolly Resort a Spa.
Akční cena 10.990,-/os. platí již od 2 platících osob v apartmánu.
Rezidence Jolly Resort a Spa se nachází v Ponte di Legno, v ideální poloze téměř u sjezdovky, asi 80 m od vleku a cca 150 m od nástupní stanice lanovky do Tonale.

11.1.-16.1.2024
4 noci / 4 denní skipas
10.990,-/os. - při ubytován min. 2 os. v apartmánu


Jolly Resort a Spa****

Rezidence se nachází v ideální poloze téměř u sjezdovky, asi 80 m od vleku a cca 150 m od nástupní stanice lanovky do Tonale. V rezidenci je k dispozici recepce, společenská místnost, bar, internet-point, Wi-Fi v okolí recepce, dětský koutek, posilovna, vyhřívaná úschovna lyží a bot.

Akční cena zahrnuje:
4 denní skipas ADAMELLO SKI (Passo Tonale, Ponte di Legno, Temú a ledovec Presena)
ubytování v 4* rezidenci Jolly přímo pod svahem na 4 noci
autobusovou dopravu z Brna (ostatní odjezdová místa v rámci ČR jsou možná za příplatek

ck victoria

  • ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

11.1.2024 16.1.2024 10990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Aprica
Copyright © 2017  VARIETA Travel