Serengeti park,2 denní safari
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

SERENGETI PARK, SAFARI - leží mezi Hamburkem a Hannoverem a jedná se o naprosto jedinečný komplex v Evropě, který je zcela inspirovaný Afrikou. Serengeti-Park nadchne zaručeně každého svým bezprostředním kontaktem se zvířaty. Z většiny zoologických zahrad jsme zvyklí krmit ovce, kozy, nanejvýš lamy, tady si můžete nakrmit třeba i slony!
Čeká vás zde 10 km dlouhá safari tour - tedy vyhlídková jízda originálním safari busem (double deckerem) pod vedením zkušených safari průvodců. Během této cesty objevíte na 1500 volně žijících exotických zvířat včetně těch nejvzácnějších a největších savců naší planety (např. bizony, nosorožce, žirafy, zebry, bílé lvy, tygry, slony...).
Část safari je dostupná pěšky. Je to především rozsáhlý areál s různými druhy opic, do jejichž výběhů můžete vstoupit a určitě si s nimi užijete spoustu legrace. Vynechat byste neměli ani procházku ke slonům, které si můžete dokonce zkusit nakrmit, což je pro všechny obrovský zážitek. Velkým lákadlem jsou beze sporu také Bílí tygři v obrovském výběhu 3200m2, které můžete pozorovat z krásné vyhlídky.
Zavedeme vás až do těch nejzapadlejších koutů naší zelené planety, kde ucítíte vůni divočiny... Mnoho ze zdejších zvířat patří mezi nejohroženější druhy ve volné přírodě.

Projedete celkem na 17 částí areálu safari o rozloze 200 hektarů, budete mít žirafy, zebry a slony na dosah ruky...

PROGRAM

1. DEN:
V brzkých hodinách odjezd, přejezd přes Německo, dopoledne příjezd k jedinečnému areálu Serengeti Park, který nadchne každého svým bezprostředním kontaktem se zvířaty. Čekají vás zde zážitky z divočiny, 10km dlouhá Safari Tour, 1500 volně žijících exotických zvířat, krmení slonů, dovádění s opičkami, skvělým zážitkem je určitě i zážitková jungle tour se spoustou nečekaných překvapení... A pokud vám to nestačí, tak na vás čeká také spousta atrakcí pro všechny věkové kategorie (včetně plavby Aqua Safari a divoké jízdy po Black Mamba river) - všechny atrakce jsou v ceně. Serengeti Park představuje jedinečný areál, který vás zavede do Afriky plné dobrodružství a zábavy. V podvečer ubytování v tématicky laděných apartmánech - v Safari Lodges 3*, volno. Večeře v restauraci Savanne Lodge, nocleh.
2. DEN:
Po snídani celodenní pobyt v Serengeti Parku, v podvečer odjezd směr ČR. Návrat v pozdních nočních hodinách.

 

ADVENTURE SAFARI
Omrzí-li vás zvířata, je pro vás připraveno další DOBRODRUŽSTVÍ - ADVENTURE SAFARI. To představuje spoustu atrakcí a zábavní program nejen pro děti. Pokud vás přestane bavit pozorovat zvířata a honit se za žirafami a slony, můžete zakotvit právě tady. V parku je totiž také velké množství atrakcí pro všechny věkové kategorie. Vše však decentně laděné do prostředí safari, poklidné a bez hluku.
Napínavé okamžiky prožijete např. při jízdě během AQUA SAFARI, nebo při divoké jízdě po BLACK MAMBA RIVER. Pro odvážnější je pak kyvadlo KUMBA TWISTER nebo volný pád z věže VICTORIA. Nechybí vodní dráha, horská dráha, obrovské kryté lanové centrum, různé kolotoče a atrakce pro malé děti, trampolíny, obří kolo, velká houpací loď, vláček po areálu Afrika-express atd...
Dále můžete absolvovat tzv. JUNGLE TOUR, což je jakási zážitková jízda otevřeným busem džunglí, kde kromě výhledu na žirafy a nosorožce na vás čekají různá neobvyklá překvapení... Můžete si také dopřát trochu adrenalinu při jízdě v jeepech. Zkrátka každý si zde přijde na své! A vše je v ceně vstupenky!


Posilnit se můžete v restauracích Zanzibar, Savanne, Crocodile a Leo. V areálu je rovněž spousta obchůdků.

Ubytování přímo v areálu Serengeti Parku ve stylových apartmánech. Pro 2-3 osoby Comfort Lodge, pro 4-5 osob King Comfort Lodge. Všechny apartmány jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí, TV, koupelnou s WC, rádiem a Wi-Fi. Úklid, ložní prádlo a ručníky jsou v ceně, fitness centrum k dispozici.
SAFARI LODGES 3*:
COMFORT LODGE pro max. 3 osoby: ložnice (palanda a lůžko / nebo 2 lůžka) a obývací pokoj (gauč), koupelna s WC.
KING COMFORT LODGE pro max. 5 osob mají stejnou skladbu pokojů jako Comfort Lodge + 1 ložnice s palandou nebo 2 lůžky navíc)

 

 

TERMÍNY - 2020  již v prodeji

 

7.5.-9.5.2020


23.8.-25.8.2020

 

 

cena dospělá osoba 5800 Kč

cena dítě 3-11 let      5500 Kč

cena dítě do 2 let      3000 kč

 

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ

 

Doprava bus/tranzit, 1x nocleh v Safari Lodges 3*, 1x večeře a 1x snídaně formou švédských stolů v restauraci Savanne Lodge, 2-denní vstupné do Serengeti Parku včetně Safari Tour (v ceně též atrakce), pobytovou taxu, průvodce, pojištění CK proti úpadku

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Plzeň, Beroun, Praha, Ústí nad Labem

 

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění: 24 Kč / os. / den.

Ck zájezdy pro děti

 

 

zoo
Safari
Copyright © 2017  VARIETA Travel