zábavní park ENERGYLANDIA
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 

 Energylandia je nejmodernější a největší rodinný zábavní park v Polsku – na 30 hektarech je 5 zábavních zón – Bajkolandie (pro menší děti), Familijna (super atrakce pro celou rodinu), Extrem (pro milovníky adrenalinu), dračí hrad (s řadou dalších horských drah a atrakcí) a také vodní svět. V rámci vstupu je v ceně 75 atrakcí včetně 15-ti horských drah (nejrychlejší Hyperion dosahuje rychlosti 142 km/h a vyjíždí do výšky 77 metrů). V komplexu si užijete bezpečné, moderní a technicky pokročilá zařízení a atrakce, horské dráhy, skluzavky a kolotoče, ale také 22 interaktivních her a zábav, 7D kino, různá přestavení, planetárium a vodní svět Water Park & Tropical Fun s vodní plochou 1800 m čtverečních s řadou skluzavek, tobogánů a bezplatných lehátek. K dispozici je 23 obchodů a 50 restaurací a stánků s výborným jídlemProgram zájezdu:

 

 

1.den v ranních hodinách odjedeme z nástupních míst, abychom ještě dopoledne přijeli do Energylandie, kde strávíme celý den v rozlehlém zábavním parku (k dispozici budeme mít všech 5 zón včetně vodního světa). Večer přejedeme na ubytování do hotelu (***), kde se ubytujeme, povečeříme a vyspíme na další den plný zážitků.

 

 

2.den po výborné snídani formou švédského stolu se vrátíme do Energylandie, kde si užijeme další den v zábavním parku. Každý si zde najde to, co jej baví – od vodního světa, přes desítky kolotočů, interaktivních zábav a nejrychlejších roller coasterů (horských drah). V pozdním odpoledni se vydáme pohodlným autobusem zpět do našich domovů. Příjezd ve večerních hodinách.

 

Nástupní místa (bez příplatků): Olomouc, Přerov, Lipník nad Bečvou, Hranice, Nový Jičín, Příbor, Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov a Český Těšín (možnost zajištění svozů z Vašeho města – informace v CK)

 

Cena zahrnuje: dopravu klimatizovaným autobusem, 1 x ubytování v hotelu kategorie *** ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek, 1x polopenzi (snídaně a večeře), česky hovořícího průvodce, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

 

 

Cena nezahrnuje: vstup do zábavního parku Energylandia – osoby vyšší než 140 cm – cena 119,- Zloty, osoby do 140 cm tělesné výšky 74.- Zloty, komplexní cestovní pojištění včetně pojištění storna zájezdu + 40,- Kč/os./den, nápoje při večeři apod. Slevy: děti do 12-ti let na třetím a čtvrtém lůžku v pokoji (přistýlka) sleva 200,- Kč

ck BontonZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

28.7.2020 29.7.2020 1990 Kčobjednat
25.8.2020 26.8.2020 1990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel