Velikonoce Ve Vídni
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Vídeň, zájezd na víkend, velikonoční trhy, Schönbrunn a zahrady, Hofburg, velikonoce na zámku Schlosshof

 

 

 

 

1 denní Vídeň

 

termín.  

 

Velikonoční nálada ve Vídni

 

V dubnu přivítají návštěvníky Vídně velikonoční dekorace, barevná vajíčka, řemeslné výrobky a vybrané lahůdky. Tradiční velikonoční trhy probíhají na několika místech současně a každý je něčím výjimečný. Na náměstí Freyung ve starobylém centru najdete největší vajíčkovou horu v Evropě, která je poskládaná ze 40 000 pomalovaných kraslic. Velikonoční trh Am Hof nabízí kraslice zdobené tradičními technikami, květiny a jarní dekorace z živých květů a nechybí ani stánky se spoustou dobrot, stačí si jen vybrat.  
Trhy před zámkem Schönbrunn mají skutečně kouzelnou atmosféru, kterou si užijí děti i dospělí díky doprovodnému programu (hledání vajíček, tvořivá dílna, hudební doprovod

 

 

Program výletu 

 

Do Vídně přijedeme v dopoledních hodinách na Schwedenplatz (náměstí v centru). Dopoledne bude prohlídka centra – zde uvidíme Schwedenplatz, náměstí Hoher Mark s vídeňským orlojem, Judenplatz, Stephansplatz. Dále uvidíme dům, kde pobýval W. A. Mozart. Projdeme se ulicí Am Graben, nákupní třídou Kärntnerstrasse a po nejdražší ulicí ve Vídni Kohlmarkt. Navštívíme náměstí Neuer Mark s císařskou hrobkou, Albertinaplatz s operou, dále pak uvidíme zajímavé náměstí s jezdeckou sochou Josefa II. Josefsplatz, Michaelerplatz a Hofburg (v případě zájmu a času prohlídka oblasti Freyungu a Hundertwasserhaus ) prohlídka trvá 2 - max. 3 hod., poté je individuální volno. 
Odpoledne přejedeme k zámku Schönbrunn. Zde si prohlédneme pokoje, gloriety a zámecký park. U zámku se také nachází nejstarší zoologická zahrada na světě. Odjezd zpět do ČR v podvečer.

 

Cena 450 Kč zahrnuje:

 

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi nebo Mikulova, služby průvodce v autobuse, vstupy.

 

Cena nezahrnuje:  

cestovní pojištění, případné vstupy,  

 

 příplatek za nástupní místo Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště a Kroměříž 150 Kč, Zlín, Přerov, Prostějov, Olomouc 200 Kč, Brno 300 Kč, Frýdek-Místek, Ostrava 400 Kč.

 

CK KM travel

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Velikonoční Vídeň, Schonbrunn, Prátr

13.4.2020

650 Kč

 

Na starovídeňských velikonočních trzích na Freyungu,
krásném a starobylém náměstí v historickém centru
města, vyrůstá každý rok největší vajíčková hora v Evropě, vytvořená zhruba ze 40 000 pomalovaných kraslic. Před zámkem Schönbrunn, za doprovodu stylové jazzové hudby, můžete ochutnat velikonoční speciality, od sladkých bochánků z kynutého těsta až po pečené velikonoční jehně. Ve stáncích najdete výrobky uměleckých řemesel i květiny. Pro nejmenší je připravena velikonoční dílna. V Klosterneuburgu proběhne prohlídka jednoho z nejkrásnějších barokních klášterů. V zábavním parku Prátr, se pobavíte na obřím ruském kole Riesenrad a dalších atrakcích.

 

 

Cena zahrnuje

  • doprava lux. autobusem
  • průvodce

 

Cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění (příplatek: 30 Kč)
  • vstupy
  • ck valaška

 

 

  •  
Nezávazná objednávka


Velikonoce
Copyright © 2017  VARIETA Travel