Velikonoce v termálech Miškolc a Holloko
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

4denní poznávací zájezd do Maďarska v období Velikonočních svátků. Pojďte s námi strávit Velikonoce jinak! Užít můžete vodu v léčivých termálních lázních, které vám nabídnou i více než jen koupání, vyzkoušejte sklenku skvělého vína v jedné z nejzajímavějších vinařských lokalit a pokochejte se krásou přírody, jež nabídne národní park či stavby vesničky, o jejíž existenci ví jen málokdo a to i přes skutečnost, že byla zařazena na seznam UNESCO.

program

 

1.den

Odjezd z nástupních míst brzy ráno přes Bratislavu do Maďarska. První zastávka v LÁZNĚ EGERSZALÓK (termální pramen v hloubce 410 metrů s teplotou 68 stupňů, vnitřní, vnější bazény, bazénky se skluzavkami pro děti, perličkové koupele či tobogány. Na úbočí kopce vysrážené soli zformovaly solný kopec s plochými jezírky, tzv. „malou maďarskou Pamukkale“). Cestou na ubytování zastávka v ÚDOLÍ KRÁSNÝCH PANEN (více než 200 sklípků s vynikajícími víny, jejichž vlajkovou lodí je víno Egri bikaver, a jejichž produkty budete moci při procházce ochutnat). Přejezd na ubytování. Večeře a nocleh.

 

2.den

Snídaně, prohlídka historického města MIŠKOLC (gotický kostel Avas se zvonicí, řada městských domů a návštěva hradu Diosgyör, jenž byl v minulosti i sídlem maďarské královny). Poté koupání v jeskynních lázních MISCOLC TAPOLCA (netradiční zážitek koupání v zákrutách jeskyně, pro milovníky plavání k dispozici i plavecký bazén). Večeře a nocleh.

 

3.den

Po snídani vláčkem z Miskolce do LILLAFÜRED (úchvatné výhledy při průjezdu Národním parkem Bükk, procházka okolo nádherné neogotické stavby hotelu přes terasovité zahrady do jeskyně Anna, kde u nás jednu takovou nenajdete, až k největšímu vodopádu Maďarska), návrat vláčkem do MISKOLCE (koupání v termálním bazénu). Večeře a nocleh.

 

4.den

Po snídani přejezd do HOLLÓKÖ (návštěva vesničky s historickou částí 55 krásných domečků z počátku 20. století. Tato byla jako jedna z prvních památek Maďarska zapsána na seznam světového dědictví UNESCO). Odjezd do ČR, návrat ve večerních hodinách.

 

 

Ubytování a strava

Ubytování v Maďarsku v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), součástí noclehů je polopenze.

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 3x nocleh, 3x polopenze, průvodce, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupné do placených objektů, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.

 

Doporučené kapesné

20 000,- HUF.

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Bratislava

 

ck vsacan

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel