Velikonoce v MAKEDONII
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Popis:

1. den - odjezd z nástupních, přejezd před Slovensko, Maďarsko a Srbsko do Severní Makedonie.

2. den - návštěva hlavního města Severní Makedonie - Skopje a prohlídka jeho památek - makedonský vítězný oblouk Porta Makedonija, památný dům Matky Terezy, Most umění, kamenný most přes řeku Vardar, náměstí Makedonie s mohutnou sochou Alexandra Makedonského, návštěva starobylé osmanské čtvrti Starý bazar a možnost nákupů na největší městské tržnici Bit Pazar. Přejezd do Ohridu, ubytování

3. den - prohlídka nejznámějšího cíle návštěvníků Severní Makedone - starobylého města Ohrid, které je pro svou krásu rovněž zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO. Procházka po městě spojená s prohlídkou nejznámějších památek Ohridu -  antický amfiteátr, středověká pevnost cara Samuila poskytující krásné výhledy na Ohridské jezero, řada zajímavých starobylých pravoslavných kostelů, kostelíků a klášterů. Plavba po Ohridském jezeře, ubytování.

4. den - odjezd z Ohridu a přejezd do Bělehradu. Po cestě zastávka ve městě Tetovo u Malované mešity,  která je zajímavá unikátní a netradiční výzdobou svých stěn. Ubytování v Bělehradě.

5. den - prohlídka hlavního města Srbska Bělehradu - bělehradská pevnost Kalemegdan, park Tašmajdan, největší pravoslavný chrám v Srbsku - chrám Svatého Sávy, ulička bohémů Skadarlija a další. Přejezd přes Maďarsko a Slovensko do ČR.

6. den - příjezd do nástupních míst.

Cena zahrnuje: dopravu lux. busem , 3x ubytování v hotelu s polopenzí, průvodce, pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, vstupy, místní dopravu - plavbu

 

CK VALAŠKAZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

28.3.2024 1.4.2024 9 490 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel