Velikonoce v Egyptě
 
Způsob dopravy: ikona_letadlo

Pojeďte se s námi ohřát do Egypta a zažít Velikonoce jinak než barvením vajíček

 

 

 

Hotel Minamark Beach Resor

 

12490 Kč all inclusive

 

U pláže, v blízkosti centra Hurghady (Sakkala) s mnoha obchody, restauracemi, bazarem a přístavem, cca 7 km od letiště

 

 

 

Hotel Nubia Aqua Beach Resort **** 4.4.-11.4.2020

 

12790 Kč all inclusive

 

Přátelský hotel leží nedaleko města El Dahar, jehož centrum je vzdáleno cca 11 km. Dopřejte si ničím nerušené procedury ve wellness centru, zacvičte si ve ?tness centru nebo si užijte zábavu v pěkném bazénu se skluzavkami.

 

 

 

Hotel Le Pacha Resort **** 

 

12790 Kč all inclusive

 

Přátelský hotel má vynikající polohu v centru Hurghady a je tak výborným výchozím bodem pro nákupy a procházky. Hotel pro své hosty pořádá různé denní animační a večerní zábavní programy, nebo si můžete odpočinout v hotelovém wellness centru a vybrat si některou z příjemných masáží.

 

 

 

Hotel Palm Beach Resort **** 

 

13790 Kč all inclusive

 

Velmi oblíbený hotel s živou atmosférou láká na příjemné prostředí, široké sportovní vyžití, animační programy a na několik skluzavek, které jsou jeho součástí. Hotel tvoří dvě části, z nichž každá má bazén a pěkný přístup na pláž. Pobřeží u hotelu je známé také pro častý výskyt delfínů.

 

 

 

Hotel Mirage Bay Aqua Park (ex. Lillyland) ****

 

13990 Kč all icnlusive

 

Egypt / Hurghada / Hurghada Jih. Mirage Bay je rozlehlý resort v jehož areálu naleznete zmenšené architektonické prvky chrámu v Karnaku zasazené v krásné rozlehlé zahradě u písčité pláže lemované křišťálově průzračným Rudým mořem. Tento resort svým hostům nabízí služby na dobré úrovni, kde si na své přijdou nejen milovníci vodních radovánek, rodiny s dětmi ale i ti, kteří vyhledávají klidnou odpočinkovou dovolenou.

 

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel