Velikonoce-

Krásy Kuby s prodloužením na ostrově Cayo Santa Maria
 
Způsob dopravy: ikona_letadlo
 • Přímý let do destinace

 • Česky mluvící průvodce

 • Kombinace poznání a koupání

 • Národní part Topes de Collantes

 • Památky UNESCO - Havana, údolí Viňales, Trinidad, Cienfuegos

Popis okruhu

 1. DEN: Přílet do Santa Clary, transfer na hotel v  Havaně, ubytování, večeře, nocleh.
 2. DEN: Celodenní prohlídka Havany – koloniální část/katedrála s náměstím, náměstí Plaza de Armas s bývalým prezidentským palácem. Moderní část/náměstí Revoluce, El Malecon. Ubytování, večeře, nocleh.
 3. DEN: Celodenní výlet do provincie Pinar del Río , nejlepší světové oblasti pro pěstování tabáku. Cestou zastávka v orchideráriu u městečka Soroa, možnost krátké procházky k vodopádu. Návštěva údolí Viňales (UNESCO), kde zastavíme na vyhlídce u hotelu Los Jazmines a tzv. prehistorické zdi.  Návštěva návrat do Havany večeře, nocleh. Fakultativně návštěva kabaretu Tropicana nebo Parisien.
 4. DEN: Odjezd z Havany do oblasti Cienaga de Zapata, kde se nachází slavná Zátoka sviní. Návštěva krokodýlí farmy, oběd a projížďka loďkou kolem laguny  Aldea Taína – výlet lodí po indiánské vesničce, zastávka na Playa Girón  na koupání a šnorchlování – transfer do hotelu Rancho Luna, pobyt all inclusive, pláž u karibského moře.
 5. DEN: Prohlídka historického centra Cienfuegos (UNESCO) a následně výlet do Trinidadu  (UNESCO). Atmosféru koloniálního města zpestří ochutnávka typického místního nápoje La Canchanchara (fakultativně). Ubytování v Trinidadu. 
 6. DEN: Oblast pralesu Topes de Collantes – národní park, vodopády, jízda z ZILy, krátká nenáročná pěší túra, oběd v ceně exkurze – pokračování do hotelu v Cayo Santa Maria. Ubytování a nocleh, pobyt all inclusive.
 7. DEN: Individuální volno v hotelu Cayo Santa María, all inclusive. Možnost lokálních fakultativních výletů – katamarán, delfinárium a další.
 8. DEN: Pokračování v pobytu na pláži v hotelu v Cayo Santa Maria, volno do transferu na letiště, odlet zpět do ČR. 

Cena zahrnuje

 

Cena zahrnuje: mezinárodní letenku, během okruhu na 7 nocí : 3 noci ***/**** v Havaně polopenze, 1 noc v hotelu ve vnitrozemí polopenze, 1 noc Trinidad polopenze,  2 noci **** v Cayo Santa Maria all inclusive, dopravu, vstupy, česky mluvícího průvodce,  transfery

Cena nezahrnuje: cestovní a covid pojištění (možno do ceny dodat), vízovou kartu, spropitné

Poznámka

MINIMÁLNÍ POČET ÚCASTNÍKU: 15

FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY:1lůžkový pokoj 

ck eximZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

26.3.2024 3.4.2024 52990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel