Velikonoce v Moskvě
 
Způsob dopravy: ikona_letadlo

Program zájezdu

1. den:
Odlet z Prahy v 8:50 hod , přílet do Moskvy, uvítání průvodce na letišti, transfer, základní info o Moskvě, ubytování v hotelu.

2. den:
Snídaně, celodenní prohlídka města s česky hovořícím průvodcem. Okružní jízda vás seznámí s nejznámějšími pamětihodnostmi Moskvy, uvidíte Lomonosovu státní univerzitu na Vrabčích horách s panoramatickým výhledem na město, Park Vítězství, Vítězný oblouk, světoznámou čtvrť umělců Starý Arbat a historickou Tverskou třídu.

3. den:
Snídaně, půldenní prohlídka Moskvy s česky hovořícím průvodcem – Rudé náměstí s jeho nejvýznamnějšími památkami – Chrám Vasila Blaženého, Kazaňská katedrála, Leninovo mauzoleum, Spasská věž. V odpoledních hodinách fakultativně možnost navštívit Treťjakovskou státní galerii – nejvýznamnější galerii ruského umění na světě.

4. den:
Snídaně, individuální volno. Termín 30. 3.–2. 4. transfer na letiště, odlet do Prahy. přílet do Prahy v 15 hod

 

V ceně zájezdu je zahrnuto

  • 3  noci ve dvoulůžkových pokojích 3* hotelu se snídaní, leteckou dopravu včetně všech poplatků, zákonné pojištění CK, 2× prohlídka Moskvy s česky hovořícím průvodcem, transfer z/na letiště.

V ceně zájezdu není zahrnuto

  • Cestovní pojištění 890 Kč/dospělá osoba/pobyt a 490 Kč/dítě do 18 let/pobyt, vstupní vízum do Ruska cca 2 400 Kč, spropitné
  • CK EXIM
Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel