Silvestr v Maďarsku - Tapolca
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Silvestr jako žádný jiný! Prožijte konec roku v malebné krajině pod čedičovými horami a úrodnými vinicemi, pouhých 12 km od Balatonského jezera v lázních Tapolca. Ve městě, jenž se stalo maďarským unikátem a vyrostlo na krasovém podloží, můžete relaxovat v jedinečné léčebné jeskyni anebo v blahodárných pramenech, které tu vyvěrají. S přáteli, dobrým vínkem a zdravým dechem, ve skvělé kondici a se svěžím duchem vstoupíme do Nového roku. VIVAT SILVESTR!

Program zájezdu:

*****

1.den

ráno odjezd přes Bratislavu do Maďarska, odpoledne příjezd do hotelu, uvítací přípitek, relaxace v termálních bazénech (venkovní a vnitřní termální bazény s unikátní vodou 33°- 37°C s obsahem vápníku, hořčíku, síry a CO2, blahodárně působící na pohybové ústrojí, finská sauna, parní lázeň, aroma sauna), večeře, PŘEDSILVESTROVSKÁ PARTY (čardáš, guláš, zpěv, tanec), nocleh

2.den

po snídani veselá procházka po lázních Tapolca zakončená koupáním v Mlýnském jezeře pod taktovkou starosty města, pro zahřátí ochutnávka tří vzorků balatonských vín a domácí pálenky na molu u jezera, odpoledne relaxace v léčebné jeskyni a termálních bazénech, ŽHAVÁ SILVESTROVSKÁ NOC s hvězdami maďarského nebe a velkolepým ohňostrojem (silvestrovská galavečeře, živá hudba, tanec a zpěv, půlnoční přípitek s lahví maďarských bublinek, novoroční slavnostní bufet a radost až do rána)

3.den

před polednem dobrodružný výlet k Balatonu do romantického Szigligetu kde se koná otužilecká slavnost spojená s novoročním koupáním, cestou zpátky zastávka na vinařské hoře Szent György-hegy, s nezapomenutelnou návštěvou vinařství Hobor, pálenka na přivítanou, ochutnávka balatonských vín s drobným pohoštěním, jak na Nový rok, tak po celý rok, po návratu relaxace v léčebné jeskyni a termálních bazénech, večeře, nocleh

4.den

po snídani relaxace v léčebné jeskyni a termálních bazénech, po poledni ozdraveni na těle i na duchu odjíždíme domů, návrat ve večerních hodinách

Monabonus:

MONABONUS: neomezený vstup do termálních bazénů, wellness a léčebné jeskyně, sportovně relaxační aktivity každý den ZDARMA!

Poznámka:

* změna programu vyhrazena

Typ ubytování: Hotel

Země a lokalita: Maďarsko / Tapolca

Doprava: Autokarem

Strava: Polopenze

Umístění ubytování:

V centru lázeňského města Tapolca

Ubytování:

 
Hotel Pelion leží uprostřed parku v centru města přímo nad léčivou jeskyní (venkovní a vnitřní termální bazény s atrakcemi) a pořádá sportovně relaxační aktivity, cvičení a dechové terapie ZDARMA.

Pokoj:

 
Klimatizované 2-lůžkové pokoje s příslušenstvím (možnost přistýlky), TV, telefonem trezorem, fénem a minibarem. Klientům je k dispozici na pokojích župan.

Stravování:

Polopenze formou bohatých švédských stolů + polední polévkový bufet
 

Cena zahrnuje:

žhavá silvestrovská noc s hvězdami maďarského nebe a velkolepým ohňostrojem již v ceně * doprava lux busem * 3x ubytování (hotel Pelion 4*) * 3x polopenze * welcome drink * novoroční branch * výlety dle programu * služby průvodce * balíček na cestu * štamprlička pro dobrou náladu * zákonné pojištění CK * MONABONUS: neomezený vstup do termálních bazénů, wellness a léčebné jeskyně, sportovně relaxační aktivity každý den ZDARMA

Cena nezahrnuje:

komplexní cestovní pojištění UNIQA 30,- Kč/os/noc * fakultativní vstupné do navštěvovaných objektů * ochutnávka vína * lázeňská taxa cca 500 HUF/os/noc (hradí se na recepci hotelu)

Pobytová taxa (k úhradě na místě):

500 HUF/os/noc (hradí se na recepci hotelu)

Dopravní prostředek:

Lux bus (klimatizace, WC, minibar, teplé a studené občerstvení)

Předpokládaná trasa:

Praha - Nymburk - Poděbrady - Kolín - Havlíčkův Brod - Jihlava - Brno - Břeclav/Brodské – Bratislava – Györ - Tapolca (svozy z nástupních míst Jičín - Hradec Králové - Pardubice)

Předpokládaná místa a časy odjezdu a příjezdu:

Praha (05:30) - Nymburk (06:15) - Poděbrady (06:30) - Kolín (07:00) - Havlíčkův Brod (08:00) - Jihlava (08:30) - Brno (09:30) - Hradec Králové (06:00) - Pardubice (05:30), Jičín (05:00), příjezd do Tapolci v odpoledních hodinách (15-17 hod)
odjezd zpět poslední den v cca 11-12 hod, návrat do ČR ve večerních hodinách (cca 20-24 hod) dle výstupních míst.
Konkrétní místo nástupu a čas odjezdu obdrží zákazník 7 dní před odjezdem v cestovních pokynech.
Cestou jsou realizovány zdravotní přestávky každých 3-4 hod.

Autokarová doprava:

S námi jezdíte moderními autobusy zn. SETRA s klimatizací, WC, LCD monitory, lednicí a minibarem.
POHODLÍ, BEZPEČÍ A KOMFORT
S naší autobusovou flotilou se dálek nemusíte bát!
Rezervujte si místo v předních řadách busu za 299,- Kč.
ck monatour
Nezávazná objednávka


hot.Pelion
Copyright © 2017  VARIETA Travel