Silvestr v resortu Hluboký Dvůr 
 
Způsob dopravy: ikona_auto

Wellness hotel Hluboký dvůr*** superior je součástí Resortu Hrubá Voda, který leží v nádherném údolí řeky Bystřice pod strmými kopci Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku. Okouzlující okolí, klid, příroda, skvělá dostupnost autem i vlakem.

 

Snídaně, polopenze či wellness jako součást ceny.

Wellness hotel Hluboký dvůr poskytuje zázemí pro kvalitní ubytování standardu 3* superior ve 32 pokojích o celkové kapacitě 80 lůžek. Nabízíme ubytování v 5 typech pokojů (jednolůžkový pokoj 8x, dvoulůžkový pokoj 6x, dvoulůžkový superior 12x, apartmán junior suite 2x, rodinný apartmán suite 4x).

 

Pokoje jsou vybaveny dle evropské jednotné klasifikace standardu 3* superior. Každý pokoj je vybaven hotelovým telefonem, smart LCD televizí, internetovým připojením, vysoušečem vlasů, minibarem pouze v 1. a 2. patře. Součástí vybavení pokoje je také ručníkový servis a hotelový župan. Celý komplex je nekuřácký.

Nájezd na hotel (check-in) možný od 14:00 do 19:30, uvolnění pokojů (check-out) do 10:00. V případě domluvy s recepcí je možné časy příjezdu a odjezdu dle možností hotelu individuálně přizpůsobit potřebám hosta.

 

Základní informace
Součástí ceny ubytování je snídaně či polopenze a vstup do saunového světa. Snídaně podáváme formou bufetu od 7:30 do 9:30, tříchodové večeře servírujeme od 17:00 do 20:00.

 

Na hotelových pokojích naleznete telefony, na které recepce ráda spojí všechny hovory. Z pokojů je možné se dovolat také Vašim blízkým! Během pobytu u nás budete dosažitelní pouze pro ty, kteří chcete, aby se Vám dovolali!
Vychutnejte si nádherný pobyt, který začíná pocitem dokonalého klidu.

Silvestrovský pobytový balíček na 3 noci
 
Oslavte Nový rok ve wellness hotelu Hluboký dvůr. Čekají Vás vstupy do wellness, speciální silvestrovský saunový ceremoniál a mnoho dalšího
 
cena od 1663/ osoba/ noc
 

Obsah balíčku pro jednu osobu:

  • welcome drink
  • 3x nádherné ubytování v hotelových dvoulůžkových pokojích nebo v moderních venkovních apartmánech
  • 3x polopenze (bohatá bufetová snídaně., tříchodová večeře)
  • 3x dvouhodinový vstup do saunového světa během pobytu
  • 1x vstup na saunovou noc s programem v sauna aréně
  • 1x vstupenka na silvestrovskou noc s programem (večeře, 1x nealko, DJ, 2. večeře formou rautu, tombola, přípitek, ohňostroj)
  • zdarma parkování u hotelu, ručníkový servis, internetové připojení

Možnost dokoupení další noci. Každá další noc za 1000 Kč.

 

 
Storno poplatek se počítá z celkové výše objednávky, nikoliv z výše zálohové platby.
- Storno musí klient provést písemně (e-mail, dopis) a hotel je povinen klienta také písemně upozornit o přijetí storna (e-mail, dopis)
- Storno pobytu více jak 30 dní před začátkem akce – bez poplatku
- Storno pobytu 29 - 14 dní před začátkem akce – poplatek ve výši 25 %
- Storno pobytu 13 - 8 dní před začátkem akce – poplatek ve výši 50 %
- Storno pobytu 7 - 1 dní před začátkem akce – poplatek ve výši 80 %
- V případě, že klient nedorazí a neobsadí předem objednanou kapacitu do 24 hodin od rezervovaného pobytu, účtuje hotel storno poplatek 100 % z ceny objednávky a pobyt ruší.

Další podmínky
- V případě zrušení pobytu, u kterého byla již provedena zálohová platba a dle storno podmínek je výše zaplacené zálohy vyšší než samotné storno z celkové částky, Wellness hotel Hluboký dvůr vrací klientovi zpět částku převyšující storno.
 
 
Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel