Silvestr v Benátkách na palubě lodi s přípitkem a ohňostroje
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 

POPIS ZÁJEZDU

 
 
1. den
Odjezd ve večerních hodinách z Prahy a Plzně a dalších odjezdových míst, noční přejezd přes Rakousko do Itálie.

 

2. den
V dopoledních hodinách dorazíme do přístavu Punta Sabbioni, odkud se poté privátní lodí přepravíme do samotného centra historických Benátek. Následuje prohlídka tohoto slavného města na laguně s průvodcem. Uvidíte to nejzajímavější, co historie městu zanechala: náměstí sv. Marka se stejnojmenným chrámem, zvonici Campanillu přímo proti chrámu, tradiční sídlo benátských dóžat původně z 9. století Dóžecí palác, Ponte dei Sospiri čili most vzdechů, který spojuje vězení s Dóžecím palácem, mramorovou Loggettu, nejfotografovanější most světa Ponte di Rialto přes Canal Grande, kostely s obrazy slavných malířů Tiziana Vecelliho nebo Paola Veroneseho.

Poté následuje individuální volný čas, který můžete využít k procházkám po městě, nákupům v místních obchůdcích nebo občerstvení v kavárnách. Podívat se můžete na Academii a na slavný kostel Santa Maria della Salute, který stojí jako stráž u ústí Grand kanálu. Benátky jsou opravdu kouzelným a romantickým místem. Nechte se strnout přípravami na největší party roku v tomto ikonickém italském městě.

Ve 23 hodin večer zahájíme plavbu na lodi po laguně, kde na nás bude čekat příjemné občerstvení v podobě tradiční panettone a taktéž o půlnoci slavností přípitek italským proseccem. Z lodi s dokonalým výhledem tak budeme moci obdivovat úchvatný ohňostroj nad historickým panoramatem skvostného města na laguně z té nejlepší vzádlenosti!
Po ohňostroji se vracíme zpět lodí do Punta Sabbioni k autobusu k odjezdu do ČR.

 

3. den
Odjezd v brzkých ranních hodinách. Návrat do ČR po poledni.

 

Minimální výměna na vstupy
50 EUR.
 
ck inex


Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

30.12.2023 1.1.2024 2999 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel