Slovinsko- Morav. Toplice

 
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Poznejte léčivou sílu severního Slovinska – lázní Moravské Toplice. Zdejší prameny byly objeveny v 50. letech minulého století čirou náhodou při hledání ropy. Místo ropy z pokusných vrtů vytryskla z hloubky 1.500 m horká voda, která dala vzniknout dnešnímu modernímu lázeňskému komplexu.

 

 

Slovinsko Moravské Toplice  

hotelový komplex VIVAT **** s výlety

termín:                       

 

 

Poznejte léčivou sílu severního Slovinska – lázní Moravské Toplice. Zdejší prameny byly objeveny v 50. letech minulého století čirou náhodou při hledání ropy. Místo ropy z pokusných vrtů vytryskla z hloubky 1.500 m horká voda, která dala vzniknout dnešnímu modernímu lázeňskému komplexu.

 

1. den:

odjezd v 0,15 hod. z Prahy přes Tábor a České Budějovice, ráno příjezd do Slovinskajeskyně Jama Pekel (krápníková jeskyně s dravou podzemní říčkou a vodopádem), prohlídka zříceniny kláštera Žička Kartuzia pod svahy Pohorie. Po poledni příjezd do Moravských Toplic a ubytování v hotelu, odpolední relaxace u bazénů s termálními vodami: s bílou vodou (blahodárné účinky na pohybové ústrojí) a černou vodou (jedinečná voda s příměsí ropy má léčebné účinky na kožní problémy). Večeře.

2. den:

celodenní lázeňský relax, fakultativní půldenní výlet: Dobrovnik – pěstírna orchidejí a Lendava - konstrukčně ojedinělé vinárium, kterou je rozhledna 53,5 metrů vysoká s překrásným výhledem na vinné tratě. Pod rozhlednou příjemné posezení s možností degustace vína.

3. den:

celodenní lázeňský relaxfakultativní půldenní výlet: odjezd do obce Ižakovci a „Ostrov lásky na řece Muře“, který se proslavil nejen díky milostným dostaveníčkům vrchnosti, ale také díky unikátnímu plovoucímu (a dodnes funkčnímu) plovoucímu mlýnu, krátká plavba přívozem po řece Muře, u kterého je i malé muzeum řeky Mury. Nedaleko odsud navštívíme restauraci, ve které připravují jednu z nejlepších specialit Prekmuria – gibanicu (makovo-tvarohový zákusek). Filovci - návštěva keramické dílny, která se zabývá mj. užitkovou Prekmurskou keramikou. Možnost nákupu forem na pečení a jiných hrnčířských výrobků.

4. den:

po snídani dopolední koupání v lázních, po ukončení pobytu v lázních se zastavíme ve vesnici Bogojina s farním kostelem, který je jednou z nejvýznamnějších staveb architekta Plečnika, odjezd do ČR, návrat v nočních hodinách.

 

Ubytování: Hotelový komplex Terme Vivat****S v Moravských Toplicích nabízí přímý vstup do bazénů a wellness (klienti mohou využívat hotelovou saunu, fitness, cvičit aquaaerobic). Příjemné 2 lůžkové pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, TV a klimatizací.

 

Cena zahrnuje: 3 noci v hotelovém komplexu Terme Vivat včetně pobytové taxy a registračního poplatku, zapůjčení županu, 1x hotelová sauna, 3x polopenzi formou bufetu, dopravu busem, průvodce, 4denní vstup do areálu Terme.

 

Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění 136,-Kč/os., jednolůžkový pokoj 1.490,-Kč,  3x oběd 1.170,-Kč, vstupné do navštěvovaných objektů (cca 35 EUR).

 

Dětské ceny: do 10 let na přistýlce: 4.190,-Kč, 10-12 let na přistýlce: 4.990,-Kč.

 

Odjezdová místa: Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice.

 

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo změnit program jednotlivých dnů vzhledem k otevíracím dobám památkových objektů nebo dalším turistickým atrakcím.

 

CK QUICK TOUR 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                              

 MORAVSKÉ TOPLICE HOTEL THERMAL ****

termín:     3.7.-6.7.2020   

 

CENA  5599 Kč ZAHRNUJE: 

3x UBYTOVÁNÍ VE 1/2 NEBO 1/2 + 1 POKOJI (v hlavní nebo vedlejší budově spojené koridorem) 

3x POLOPENZE FORMOU BUFETU, SALÁTOVÝ BUFET 

AUTOBUSOVÁ DOPRAVA                                                          

 POBYTOVÁ TAXA, PŘIHLÁŠENÍ, WI-FI 

4 DNY NEOMEZENÉ KOUPÁNÍ V HOTELOVÝCH BAZÉNECH 

DELEGÁT A PRŮVODCE 

 DÍTĚ DO 4 LET NA PŘISTÝLCE ZDARMA V POKOJI S 2 DOSPĚLÝMI OSOBAMI, PLATÍ POUZE ZA AUTOBUSOVOU DOPRAVU 1.300 Kč (omezený počet dětí). Dítě od 4 do 10 let na přistýlce platí 3.500 Kč. Dítě od 10 do 12 let na přistýlce platí 4.380 Kč

NÁSTUPNÍ MÍSTA: Bez příplatku: Hlučín, Ostrava, Frýdek-Místek, Hranice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov. Za příplatek 100 Kč/osoba: Opava

PŘÍPLATKY:POJIŠTĚNÍ 36 KČ/DEN/OSOBA. JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ 550  Kč/noc.

 

při objednání zájezdu do 31.1.2019 sleva 3% ze základní ceny pro stálé klienty. 

CK RELAX ADRIATIC

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 HOTEL AJDA**** - MORAVSKÉ TOPLICE – TERME 3000

PRODLOUŽENÝ VÍKEND V TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH – ZAJIŠTĚNY 3 DNY KOUPÁNÍ od soboty do pondělí!!

 

3. osoba na pokoji: 4.900 Kč, dítě do 6 let 1.500 Kč, dítě 6-12 3.900 Kč

 

Hotel AJDA **** Poloha: nádherný a vysoce kvalitní hotel přímo u termálního centra Terme 3000 se kterým je propojen krytou chodbou a do něhož mají hoteloví hosté vstup zdarma. Vybavení: ubytovací kapacita hotelu je 157 pokojů, recepce, restaurace, výtah, aperitiv bar. Přímo v hotelu se nachází sauna (zdarma), nově zrekonstruované kryté i venkovní bazény i s termální vodou, solárium a salón krásy. Hotel je propojen chodbou s centrem zdraví a krásy Thermalium (služby za poplatek – elektroléčba, masáže, bahenní zábaly. Možnost i thajských masáží.

 

 

Ubytování: 2-lůžkové pokoje s možností 1přistýlky s balkonem a příslušenstvím, telefon, TV-SAT, minibar, fén, Wi-Fi, klimatizace (v ceně). Stravování: polopenze – formou bohatého bufetu, nápoje u večeří nejsou v ceně). Bližší informace o hotelu: http://www.sava-hotels-resorts.com/en/accomodations/terme-3000-moravsketoplice/hotel-ajda/

TERME 3000 uzavřený lázeňský areál se soustavou 22 vnitřních a venkovních bazénů (30-38°C). Ve vybraných bazénech je tzv. "černá termální voda" - pro tuto lokalitu typický a specifický léčivý prostředek.

 

CENA ZAHRNUJE: autokarovou dopravu, 2x ubytování, 2x polopenzi formou bufetu, pobytovou taxu, technického vedoucího, koupání v termálních lázních TERME 3000, návštěva tureckých saun a bazénů s termální vodou v hotelu Ajda****, župan, povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře.

CENA NEZAHRNUJE: komplexní pojištění léčebných výloh včetně storna (cena 28 Kč/osoba/den).

NÁSTUPNÍ MÍSTA: Ostrava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Zlín, Uherské Hradiště, Hodonín, Břeclav

CK Jokratour

 

 

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

3.7.2020 6.7.2020 5999 kČobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel