Slovinsko  therme Zreče
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Program zájezdu:

1. a 2. den - středa 3.7. a čtvrtek 4.7.

Vyjedeme kolem 22:00 hod. z Ostravy a to ze středy na čtvrtek je to z 3.7. na 4.7., poté pokračujeme dále po trase dle nástupních míst. V ranních hodinách cca v 7:00 hod. přijedeme do města Zreče, klienti si dají zavazadla na vyhrazené místo a mohou se jít již koupat do vnitřních nebo venkovních termálních bazénů. Nejpozději ve 14 hodin budou všechny pokoje připravené a klienti se mohou ubytovat. Bazény mohou klienti využívat po celý den, nebo se jen tak mohou projít k nedalekému jezeru Zreče, v okolním lesíku a po místních turistických stezkách v přírodě. Večer mají klienti večeři formou bohatých a hlavně vynikajících švédských stolů. Nocleh.

3. den - 5.7.

Klienti mají vynikající snídani, koupání, relax, program dle svých představ, večer večeře, nocleh.

4. den - 6.7.

Klienti mají vynikající snídani, koupání, relax, program dle svých představ, možnost sauny a masáží za příplatek, v okolí krásné procházky a pěší túry, určitě doporučujeme vyrazit na pěší výlet nebo se svézt autobusem za poplatek do horského střediska Rogla, jen 17 km vzdálené a ocitnout se ve výšce 1.517 m.n.m. Večer večeře, nocleh.

5. den - 7.7.

Snídaně, vyklízení pokojů, klienti se mohou ještě koupat až do odjezdu cca ve 14:00 hod. zpět do ČR. Výstupní místa jsou stejná jako nástupní. Pravděpodobný příjezd do Ostravy mezi 22:00-23:00 hod. (časy se mohou lišit dle situace na silnicích a dle počtu výstupních míst).

 

Změna programu vyhrazena.

Příplatky:

Jednolůžkový pokoj 890 Kč/pobyt. Komplexní cestovní pojištění 36 Kč/osoba/den.

 

Cena zahrnuje:

- AUTOBUSOVÁ DOPRAVA

- 3x UBYTOVÁNÍ V POKOJÍCH 1/2 NEBO 1/2+1

- 3x POLOPENZE FORMOU BUFETU

- POBYTOVÁ TAXA, PŘIHLÁŠENÍ

- NEOMEZENÉ KOUPÁNÍ V HOTELOVÉM BAZÉNU

- HOTELOVÉ ANIMACE

- DELEGÁT NA TELEFONU

CK RELAX ADRIATIC

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel