Slovinsko- Mor.Toplice - THERME 3000
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Cítím se skvěle na duši i na těle! Říkají rádi a s úsměvem obyvatelé Slovinska a vědí, proč to říkají. Neboť jejich malá země oplývá termálními prameny, které rozpouštějí každodenní starosti a přinášejí novou energii. Jejich vinice patří k nejstarším v Evropě a rodí ta nejlepší vína, která Vám vrátí chuť do života. Ochutnejte malou relaxační dovolenou tentokrát v oblíbených slovinských lázních Moravske Toplice. Jsou Vám od nás na dosah.

 

Hotel AJDA ****
 Poloha: nádherný a vysoce kvalitní hotel přímo u termálního centra Terme 3000 se kterým je propojen krytou chodbou a do něhož mají hoteloví hosté vstup zdarma. Vybavení: ubytovací kapacita hotelu je 157 pokojů, recepce, restaurace, výtah, aperitiv bar. Přímo v hotelu se nachází sauna (zdarma), nově zrekonstruované kryté i venkovní bazény i s termální vodou, solárium a salón krásy. Hotel je propojen chodbou s centrem zdraví a krásy Thermalium (služby za poplatek – elektroléčba, masáže, bahenní zábaly. Možnost i thajských masáží. Ubytování: 2-lůžkové pokoje s možností 1přistýlky s balkonem a příslušenstvím, telefon, TV-SAT, minibar, fén, Wi-Fi, klimatizace (v ceně). Stravování: polopenze – formou bohatého bufetu, nápoje u večeří nejsou v ceně).  Bližší

 

TERME 3000 uzavřený lázeňský areál se soustavou 22 vnitřních a venkovních bazénů (30-38°C).  Ve vybraných bazénech je tzv. "černá termální voda" - pro tuto lokalitu typický a specifický léčivý prostředek.

 

CENA ZAHRNUJE:

autokarovou dopravu, 2x ubytování, 2x polopenzi formou bufetu, pobytovou taxu, technického vedoucího, koupání v termálních lázních TERME 3000, návštěva tureckých saun a bazénů s termální vodou v hotelu Ajda****, župan, povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře.

CENA NEZAHRNUJE: komplexní pojištění léčebných výloh včetně storna (cena 28 Kč/osoba/den).

NÁSTUPNÍ MÍSTA: Ostrava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Zlín, Uherské Hradiště, Hodonín, Břeclav

ck jokratour

 

 

 

 

 

Nezávazná objednávka


terme 3000
terme 3000
Copyright © 2017  VARIETA Travel