Slovinsko- Mor.Toplice - THERME 3000
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Cítím se skvěle na duši i na těle! Říkají rádi a s úsměvem obyvatelé Slovinska a vědí, proč to říkají. Neboť jejich malá země oplývá termálními prameny, které rozpouštějí každodenní starosti a přinášejí novou energii. Jejich vinice patří k nejstarším v Evropě a rodí ta nejlepší vína, která Vám vrátí chuť do života. Ochutnejte malou relaxační dovolenou tentokrát v oblíbených slovinských lázních Moravske Toplice. Jsou Vám od nás na dosah.

 

Hotel AJDA ****
 Poloha: nádherný a vysoce kvalitní hotel přímo u termálního centra Terme 3000 se kterým je propojen krytou chodbou a do něhož mají hoteloví hosté vstup zdarma. Vybavení: ubytovací kapacita hotelu je 157 pokojů, recepce, restaurace, výtah, aperitiv bar. Přímo v hotelu se nachází sauna (zdarma), nově zrekonstruované kryté i venkovní bazény i s termální vodou, solárium a salón krásy. Hotel je propojen chodbou s centrem zdraví a krásy Thermalium (služby za poplatek – elektroléčba, masáže, bahenní zábaly. Možnost i thajských masáží. Ubytování: 2-lůžkové pokoje s možností 1přistýlky s balkonem a příslušenstvím, telefon, TV-SAT, minibar, fén, Wi-Fi, klimatizace (v ceně). Stravování: polopenze – formou bohatého bufetu, nápoje u večeří nejsou v ceně).  Bližší

 

TERME 3000 uzavřený lázeňský areál se soustavou 22 vnitřních a venkovních bazénů (30-38°C).  Ve vybraných bazénech je tzv. "černá termální voda" - pro tuto lokalitu typický a specifický léčivý prostředek.

 

CENA ZAHRNUJE:

autokarovou dopravu, 2x ubytování, 2x polopenzi formou bufetu, pobytovou taxu, technického vedoucího, koupání v termálních lázních TERME 3000, návštěva tureckých saun a bazénů s termální vodou v hotelu Ajda****, župan, povinné pojištění klienta pro případ úpadku cestovní kanceláře.

CENA NEZAHRNUJE: komplexní pojištění léčebných výloh včetně storna (cena 28 Kč/osoba/den).

NÁSTUPNÍ MÍSTA: Ostrava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Zlín, Uherské Hradiště, Hodonín, Břeclav

ck jokratour

 

 

 

 

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

15.5.2020 18.5.2020 5300 Kčobjednat
26.9.2020 28.9.2020 5300 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


terme 3000
terme 3000
Copyright © 2017  VARIETA Travel