Polské Tatry - termální lázně Szaflary a Chochołowskie Termy
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Novinka pro všechny milovníky teplé termální vody - termální lázně v polských Tatrách, Szaflary a Chochołow. Ubytování bude mít krásný výhled na Tatry, horkými prameny a nekončící zábavou ve vzdálenosti poujých 20m. Druhý den strávíme v krásných, úplně nových termálních lázních Chochołowskie Termy. A třetí den, abychom získali rozhled, vystoupáme lanovkou na Gubałowku.

LETOVISKO SZAFLARY (vzdálenost z Ostravy je 250 km přes Katovice a Krakov, nebo 200 km přes Bílsko - Bělá a slovenskou Oravu)

BOROWY DWÓR - BIZNES, SPA & FUN

 

1. DEN: V brzkých ranních hodinách cvca 4:00 hod. odjezd z ČR. V dopoledních hodinách cca 9:30 hod.příjezd do Polska do lázeňského městečka SZAFLARY. Ubytování v hotelu BOROWY DWÓR 3* - pokoje ještě nebudou připravené, vezmete si jen ručníky, plavky a jdete se koupat do termálních lázní GORĄCY POTOK nebo SZAFLARY, které jsou v bezprostřední blízkosti hotelu. Po 16:00 je možné se ubytovat a od 16:00 do 19:00 hodin v hotelu probíhá večeře. Kdo bude chtít, může jít do lázní i po večeři, kde pravděpodobně bude hrát kapela a bude pěkně živo, anebo můžete využít služeb hotelového spa centra – dvě vířivky a tři sauny – infra, parní a finská. Také se můžete projít do centra městečka, kde je cukrárna, obchod a kostel.  Noclech.

 

2. DEN: Snídaně, společný odjezd do nedalekých lázních CHOCHOŁOWSKIE TERMY. Celodenní koupání a saunování, večer návrat do hotelu. Večeře, noclech.

 

3. DEN: Po snídani si dáme zavazadla do autobusu a společně odjedeme do města ZAKOPANE, kde pozemní lanovkou vyjedeme na vyhlídku GUBALOWKA (za příplatek na místě cca 130 Kč) a budeme mít krásný výhled na Tatry. Indviduální volno, kávička, možnost skvělých nákupú v proslulé uličce v Zakopaném –BULEVÁR KRUPOWKI.

 

V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR. Příjezd do Ostravy kolem 18:00-19:00 hod. 

 

Změna programu vyhrazena, CK neovlivňuje technické odstávky termálních lázní a lanovky, změnu otevíracích dob a služeb, které sama nemůže ovlivnit J. Program může být u 1. a 2.dne přehozený přesné informace před odjezdem v pokynech.

 

cENA AUTOBUSEM: 3.899 Kč/os.

CENA VLASTNÍ DOPRAVOU: 3.499 Kč/os.

 

 

Cena zahrnuje:

 

  • AUTOBUSOVÁ DOPRAVA
  • 2x UBYTOVÁNÍ V HOTELU 3*
  • 2x POLOPENZE FORMOU BUFETU
  • 2 x CELODENNÍ VSTUP DO TERME GORACY POTOK nebo CHOCHOŁOWSKIE TERMY nebo SZAFLARY
  • POBYTOVÁ TAXA, PŘIHLÁŠENÍ
  • DELEGÁT A PRŮVODCE
  • SAUNY A VÍŘIVKY V HOTELU
  • AUTOBUSOVÁ DOPRAVA DO CHOCHOŁOWSKIE TERME

 

 

Nástupní místa: 

 

Frýdek-Místek, Ostrava, Hlučín (v případě, že bude z nástupního místa minimálně 10 osob)

ck relaxadriaticZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

8.5.2021 10.5.2021 3899 Kčobjednat
28.10.2021 30.10.2021 3899 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel