Polské Tatry - termální lázně Szaflary a Chochołowskie Termy
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Novinka pro všechny milovníky teplé termální vody - termální lázně v polských Tatrách, Szaflary a Chochołow. Ubytování bude mít krásný výhled na Tatry, horkými prameny a nekončící zábavou ve vzdálenosti poujých 20m. Druhý den strávíme v krásných, úplně nových termálních lázních Chochołowskie Termy. A třetí den, abychom získali rozhled, vystoupáme lanovkou na Gubałowku.

LETOVISKO SZAFLARY (vzdálenost z Ostravy je 250 km přes Katovice a Krakov, nebo 200 km přes Bílsko - Bělá a slovenskou Oravu)

BOROWY DWÓR - BIZNES, SPA & FUN

 

1. DEN: V brzkých ranních hodinách cvca 4:00 hod. odjezd z ČR. V dopoledních hodinách cca 9:30 hod.příjezd do Polska do lázeňského městečka SZAFLARY. Ubytování v hotelu BOROWY DWÓR 3* - pokoje ještě nebudou připravené, vezmete si jen ručníky, plavky a jdete se koupat do termálních lázní GORĄCY POTOK nebo SZAFLARY, které jsou v bezprostřední blízkosti hotelu. Po 16:00 je možné se ubytovat a od 16:00 do 19:00 hodin v hotelu probíhá večeře. Kdo bude chtít, může jít do lázní i po večeři, kde pravděpodobně bude hrát kapela a bude pěkně živo, anebo můžete využít služeb hotelového spa centra – dvě vířivky a tři sauny – infra, parní a finská. Také se můžete projít do centra městečka, kde je cukrárna, obchod a kostel.  Noclech.

 

2. DEN: Snídaně, společný odjezd do nedalekých lázních CHOCHOŁOWSKIE TERMY. Celodenní koupání a saunování, večer návrat do hotelu. Večeře, noclech.

 

3. DEN: Po snídani si dáme zavazadla do autobusu a společně odjedeme do města ZAKOPANE, kde pozemní lanovkou vyjedeme na vyhlídku GUBALOWKA (za příplatek na místě cca 130 Kč) a budeme mít krásný výhled na Tatry. Indviduální volno, kávička, možnost skvělých nákupú v proslulé uličce v Zakopaném –BULEVÁR KRUPOWKI.

 

V odpoledních hodinách odjezd zpět do ČR. Příjezd do Ostravy kolem 18:00-19:00 hod. 

 

Změna programu vyhrazena, CK neovlivňuje technické odstávky termálních lázní a lanovky, změnu otevíracích dob a služeb, které sama nemůže ovlivnit J. Program může být u 1. a 2.dne přehozený přesné informace před odjezdem v pokynech.

 

6.5.-8.5.2022  2 dny                       4461 Kč

27.10.-30.10.2022   3 dny               6013 Kč

 

CENA ZAHRNUJE:

  • AUTOBUSOVÁ DOPRAVA
  • 2x NEBO 3X  UBYTOVÁNÍ V HOTELU 3*
  • 2x NEBO 3X POLOPENZE FORMOU BUFETU
  • 2 x NEBO 3X CELODENNÍ VSTUP DO TERME GORACY POTOK nebo CHOCHOŁOWSKIE TERMY nebo SZAFLARY
  • POBYTOVÁ TAXA, PŘIHLÁŠENÍ
  • DELEGÁT A PRŮVODCE
  • SAUNY A VÍŘIVKY V HOTELU
  • AUTOBUSOVÁ DOPRAVA DO CHOCHOŁOWSKIE TERME

 

  • DĚTSKÉ CENY NA VYŽÁDÁNÍ!

 

BOROWY DWÓR - BIZNES, SPA & FUN: nachází se v městečku Szaflary, v bezprostřední blízkosti dvou termálních lázní – Termy Podhalanskie a Gorący Potok. Komplex Gorący Potok je vzdálený cca 50 m od hotelu.  V budově se nachází 70 pokojů, pokoje jsou komfortní a vkusně zařízené, každý pokoj má LED televizi, fén na vlasy , ručníky a vlastní sociální zařízení. Některé pokoje mají balkon a krásný výhled na Tatry. Pro děti je připravený dětský koutek v přízemí hotelu, pro dospělé zase herna, kde je kulečník, stolní tenis a fotbálek. Ve volných chvílích můžete posedět v lobby baru, kde si můžete objednat drink, nebo si můžete za příplatek zahrát bowling – jsou tam tři dráhy. Hotel má i vlastní spa centrum, kde si můžete užívat ve dvou vířivkách nebo ve třech saunách – je tam parní, finská a infra sauna.

GORĄCY POTOK: termální lázně a bazénový komplex v Szaflary, cca 50m od hotelu Borowy dwór. V celém komplexu se nachází 22 bazénů, z toho 10 z nich je v bazénové části, dalších 12 bazénů je v části spa. Bazény jsou venkovní a mají teplotu vody 34 až 39,5 ° C, jsou různých tvarů a velikostí s vodními gejzíry, masážními lavicemi a vodními tryskami. Dva  bazény jsou dětské, říká se jim vodní mateřská škola. Jsou otevřené od dubna do října a děti se mohou vyřádit i na skluzavkách. Voda je bohatá na minerály a je speciálně ošetřovaná UV lampami, takže se do vody nepřidávají žádné chemické látky. V sezoně je otevřené i lanové centrum, kde si můžete vyzkoušet svoji zručnost a zdatnost přímo nad bazény. V komplexu jsou i dva tzv. „pool bary“, takže si drink můžete vychutnat přímo ve vodě, aniž byste museli opustit bazén. O víkendech se tady konají party, takzvané „imprezy“, které z vlastních zkušenosti můžeme doporučit, tancovat v bazéně je zkušenost k nezaplacení. V komplexu se nachází i saunové centrum, solná jeskyně, vířivky, masáže a restaurace.

 

TERMÁLNÍ LÁZNĚ SZAFLARY: Jen 100-150 metrů od ubytování Borowy Dwor se nachází unikátní, vodní, léčivé lázně. Čekají na vás bazény s mnoha vodními tryskami, gejzíry a hydromasážních lavic, které vás naladí do pohody a užijete si momenty odpočinku a relaxu. Nebude chybět ani možnost vynikajícího občerstvení a k tomu výhled na nádherné Tatry.

Terme Szaflary tedy nabízí čtyři bazény s vysoce mineralizovanou termální vodou. Je třeba zdůraznit, že voda, která vyplňuje tyto bazény, má nejlepší mineralizaci mezi vodami používanými pro rekreační účely. Teplota vody je udržována v rozmezí 30-38 ° C.

Skládá se ze čtyř bazénů: dvou venkovních a dvou vnitřních, tříkolejné rodinné skluzavky a dětského brouzdaliště. Kromě toho jsou bazény vybaveny mnoha hydromasážními zařízeními, jako jsou vodní trysky, masážní lavičky, gejzíry, masážní zařízení na krku a ramen se širokými a úzkými proudy vody. Pro nadšence adrenalinu jsou připraveny také skluzavky s délkou až 56 m. Nachází se zde i občerstvení.

 

CHOCHOLOWSKIE TERMÁLY: jsou místem, kde si každý, bez ohledu na věk nebo záliby, najde atrakci přímo pro sebe. Hosté mají k dispozici více než 30 bazénů a kádí s vodou s různou specifikací, léčebná zóna s neupravenou sirnou vodou a jodovou solankou, stanoviště s hydromasážní, divoká řeka, lehátková zóna, vodní gejzíry. Voda v bazénech má teplotu 32-36 °C, proto je možné ve venkovních bazénech relaxovat i v mrazivých dnech.

Chochołowskie Termy, to nejsou jen bazény! V objektu se nachází největší saunárium na Podhalí s impozantní, prosklenou vyhlídkovou saunou, z které budete obdivovat krásné majestátní Tatry. Ten správný relax si můžete dopřát ve wellness zóně s bohatou nabídkou speciálních koupelí, masáží a kosmetických zákroků. Doporučujeme návštěvu sport centra s fitness lekcemi a skvěle vybavenou posilovnou, kde můžete cvičit pod dohledem trenéra.

SLUŽBY: snídaně (8:00 – 10:00) a večeře (16:00 – 19:00) formou bufetu, snídaně: bohatý výběr studeného bufetu, zelenina, jogurty, klobásy, párky, vajíčka; večeře: dva druhy polévky, tři druhy masa, tři druhy přílohy, tři saláty, zákusky. Čaj a káva neomezeně u jídla a během celého dne v salonku.

 

POPIS: recepce, restaurace, salonek, konferenční sál, dětská herna, herna pro dospělé – kulečníky, fotbálek, stolní tenis, bowling (za příplatek), wellness centrum – dvě vířivky, tři sauny – infra, finská a parní.

ck relax adriaticZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

6.5.2022 8.5.2022 4461 Kčobjednat
27.10.2022 30.10.2022 6013 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel