MAďarsko Sárvár 

Spirit Hotel Thermal Spa *****
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 

Ubytování

Prožijte harmonii mezi tělem a duší v nově otevřeném 5-hvězdičkovém hotelu Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár. Tento jedinečný hotel leží obklopen lesy a jezery v maďarském regionu s křišťálově čistým vzduchem. 5 hvězdiček hotelu symbolizuje harmonii 5 elementů vody, země, ohně, vzduchu a ducha. Základem pro léčebné služby je světoznámá léčivá voda.

Hotel nabízí 2 lůžkové pokoje typu PREMIUM s francouzskou postelí, typu ORIENTAL s kulatou postelí, jednolůžkové pokoje PREMIUM, pokoje GRAND s fantasy koutkem, pokoje KING s kulatou postelí a s vířivkou. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a WC (fén), župan i pro děti (více rozměrů), SAT-TV (české programy, ČT24), WIFI připojení k internetu ve společných prostorách, zapůjčení USB kabelu pro připojení na pokoji zdarma, bez hesla, telefon, mini-bar, trezor, balkon.

Hotelové služby

Restaurace k podávání jídel formou bohatého bufetu, maďarská i mezinárodní jídla, dietní strava, kavárna, cukrárna, lobby bar, denní bar, noční bar, vinárna, letní terasa, zimní zahrada, vnější ohniště na grilování a opékání, živá hudba, taneční večery v hotelu. Recepce 24 hodin, výtah, trezor, 24hodinový hotelový servis, donáška jídla na pokoj, klimatizace ve společných prostorách, dětský koutek, hlídání dětí, místnost pro společenské a karetní hry, koncertní sál, obchod se suvenýry, ordinace lékařů, prádelna, kadeřnický salón, kosmetický salón, manikúra, pedikúra, WIFI internet ve společných prostorách, hotelový transfer, uzavřené parkoviště za poplatek.

 

Wellness

Wellness centrum (zážitkové a termální bazény - vnitřní a venkovní, dětské bazény – vnitřní a venkovní, velká vířivka, termální vířivka vnitřní a venkovní, Kneippova lázeň, 25 m x 12 m plavecký bazén), ostrov sauny (parní kabina, růžová sauna, bio sauna, finská sauna, infra sauna, aroma kabiny, laconium, frigidárium, podzemní sauna, venkovní vířivka, tropická zážitková sprcha, klidová zóna), fitness centrum, zapůjčení osušek, squash, bowling, venkovní tenisový kurt. ZDARMA uložení kol na hlídaném zastřešeném parkovišti.

 

 

Sárvár - Spirit Hotel Thermal Spa ***** - Termíny a ceny

 

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena    
03. 04. – 07. 04. 2022 4 noci polopenze     řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Premium 11 990 Kč  
  Trasa H1: Mělník - Neratovice - Praha - Benešov - Humpolec - Jihlava - Velké Meziříčí - Brno

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

3.4.2022 7.4.2022 11990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel