Ma´darsko nejkrásnější lázně MAKO
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

4denní zájezd do Maďarska pro milovníky opravdu dobrých termálních lázní Makó, které patří k nejlepším v Maďarsku. Naleznete zde celou řadu bazénů s léčivou vodou, kde můžete pouze odpočívat a pro ty z vás, co mají rádi plavání jsou připraveny i plavecké bazény. Chcete-li být opět fit můžete využít léčivé bahno, jenž vyvěrá na povrch a pokud vám bude i toto málo, tak k rozšířeným službám patří i wellness, sauny a masáže. Obrovský areál „Hagymatikum“ byl navržen jedním z nejlepších a nejznámějších maďarských architektů Imre Makovecím. Při pohledu na fotky budovy vás určitě zaujme neobvyklý tvar. Stavba připomíná vrstvenou cibuli a motivy rostlin naleznete i v interiéru. A proč zrovna cibule? Jeho okolí je proslavené produkcí této plodiny. Tento zájezd Vás může nalákat nejen relaxem ve vyhlášených lázních, ale i netradiční architekturou

1.den

Odjezd z nástupních míst v časných ranních hodinách přes Slovensko do Maďarska. Po příjezdu do města MAKÓ návštěva termálních lázní a bazénů, ubytování. Večeře a nocleh.

2.den

Po snídani, celodenní vyžití a relax v nejen termálních bazénech. Večeře a nocleh.

3.den

Snídaně, dopoledne koupání a relax. Odpoledne návštěva města SZEGED (cihlová katedrála vystavená podle Lombardského vzoru, židovská synagoga v historickém stylu s prvky Art Nouveau, věž Dömötör, Széchenyho náměstí). Odjezd na ubytování. Večeře a nocleh.

4.den

Po snídani odjezd z hotelu zastávka v BUDAPEŠTI (město s noblesními třídami, z čehož část je zapsána na seznamu UNESCO, procházka historickou částí Budína, Rybářská bašta, Hradní návrší, Bazilika sv. Štěpána) a odpoledne cesta zpět do ČR. Návrat v pozdních nočních hodinách.

Ubytování a strava

Ubytování ve dvoulůžkových pokojích. Součástí ubytování je polopenze.

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 3x nocleh s polopenzí, průvodce, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstup do lázní a vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.

Doporučené kapesné

15.000 ,- HUF

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav, Bratislava

ck vsacaZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

25.4.2023 28.4.2023 8440 Kčobjednat
3.10.2023 6.10.2023 8440 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel