Budapešť 

Thermal Margaret Island Ensana Health Spa Hotel****

 
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Ubytování

Hotel má vlastní termální lázně. Je situován na Margaretině ostrově v sousedství hotelu Grand Margaret Island Ensana Health Spa Hotel. Hotely jsou spolu propojeny podzemní vyhřívanou chodbou a služby obou hotelů jsou hostům k dispozici. Hotel byl prvním velkoměstským lázeňským hotelem ve světě, nabízející rozsáhlou řadu léčebných a wellness služeb. Ostrov o ploše několika čtverečních kilometrů také poskytuje klidné prostředí pro odpočinek a oddech zejména svým krásným arboretem a čistým ovzduším, vzdáleným od ruchu velkoměsta, ačkoliv se ve skutečnosti nachází v jeho samém středu.

Hotel nabízí zcela renovované pokoje PREMIUM s výhledem na ostrov nebo na Dunaj, s možností přistýlky pro dítě do 12 let. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna se sprchou, WC, bidet, fén, župan, lázeňské ručníky, pantofle, LCD TV, telefon, Wi-Fi zdarma, rádio, trezor, mini-bar (za poplatek), rychlovarná konvice, káva, čaj, balkon, možnost propojení pokojů. Pokoje PREMIUM PLUS s výhledem na Dunaj, s možností přistýlky pro dítě do 12 let. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna s vanou / sprchou, WC, fén, župan, lázeňské ručníky, pantofle, LCD TV, telefon, Wi-Fi zdarma, rádio, trezor, mini-bar (za poplatek), rychlovarná konvice, káva, čaj, balkon. Pokoje JUNIOR SUITE s výhledem na Dunaj, s možností přistýlky pro dítě do 12 let. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna s vanou, samostatný sprchový kout, samostatné WC, fén, župan, lázeňské ručníky, pantofle, LCD TV, telefon, Wi-Fi zdarma, rádio, trezor, mini-bar (za poplatek), rychlovarná konvice, káva, čaj, balkon. Pokoje SUITE s výhledem na Dunaj, s možností přistýlky pro 2 děti do 12 let. Vybavení pokojů: ložnice, obývací pokoj, klimatizace, koupelna s vanou, samostatný sprchový kout, WC, bidet, samostatné WC s umyvadlem, fén, župan, lázeňské ručníky, pantofle, 2x LCD TV, telefon, Wi-Fi zdarma, rádio, trezor, mini-bar (za poplatek), rychlovarná konvice, káva, čaj, balkon.

 

 

Hotelové služby

 

Nově zrekonstruovaná restaurace Platán nabízí bohatou snídani formou bufetu, kterou si můžete vychutnat i na naší venkovní terase od jara do podzimu. Bistro Baróka se širokým výběrem z lehkých svačinek, salátů a čerstvých, zdravých jídel, vynikajícího sladkého pečiva, zmrzliny, kávy a čaje. Drink bar Neptun v lázeňské části, Begonia Café and Terrace, Margaret Brasserie and Victoria Drink Bar. V restauraci Széchenyi v lázeňském hotelu Grand Margaret Island, v prostředí připomínajícím slavnou éru Rakouska-Uherska si mezi vzrostlými stromy na krásné zahradní terase vychutnáte vybrané pokrmy. Na jídelním lístku najdete původní maďarská jídla a mezinárodní speciality, ale i mnoho lehkých, zdravých pokrmů. K večeři hraje každý den (kromě pondělí) živá hudba. Recepce 24 hod., Wi-Fi zdarma, půjčovna aut, hotelové taxi, garáže za poplatek, uzavřené parkoviště. 


 

Wellness

 

Součástí hotelu je vnitřní plavecký bazén 27-28 °C, venkovní plavecký bazén 27-28 °C, vnitřní termální bazén 37-38 °C, zážitkový bazén 33-34 °C, termální gymnastický bazén 33-35 °C, podvodní trakční bazén 35-36 °C, Kneippův bazén, svět sauny (2x finská sauna, infra sauna, parní a aroma kabina), fitness, terasa na slunění, solárium, masáže, léčebné procedury.

Vzhledem ke svému obsahu minerálních látek jsou léčivé vody Margaretina ostrova velmi účinné při léčbě nemocí pohybového ústrojí, potížích s páteří a při neurózách.

 

 

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena    
31. 03. – 03. 04. 2022 3 noci polopenze     řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Premium 8 290 Kč  
  Trasa B2: Praha - Benešov - Humpolec - Jihlava - Velké Meziříčí - Brno
28. 04. – 01. 05. 2022 3 noci polopenze     řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Premium 8 790 Kč  
  Trasa E: Plzeň - Beroun - Praha - Benešov - Humpolec - Jihlava - Velké Meziříčí - Brno
27. 10. – 30. 10. 2022 3 noci polopenze     řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Premium 8 790 Kč  
  Trasa D: Frýdek-Místek - Ostrava - Opava - Nový Jičín - Hranice - Olomouc - Prostějov - Vyškov - Brno
01. 12. – 04. 12. 2022 3 noci polopenze     řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Premium 7 790 Kč  
  Trasa B2: Praha - Benešov - Humpolec - Jihlava - Velké Meziříčí - Brno

 

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

31.3.2022 4.12.2022 od 7790 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel