Termály - Relaxační víkendy
 
 

Budapešť Thermal Margaret Island Ensana Health Spa Hotel

Termín: 31.3.2022 - 4.12.2022
Cena: od 7790 Kč

 

Budapešť Thermal Margaret Island Ensana Health Spa Hotel****

 

 

Ubytování

 

Hotel má vlastní termální lázně. Je situován na Margaretině ostrově v sousedství hotelu Grand Margaret Island Ensana Health Spa Hotel. Hotely jsou spolu propojeny podzemní vyhřívanou chodbou a služby obou hotelů jsou hostům k dispozici. Hotel byl prvním velkoměstským lázeňským hotelem ve světě, nabízející rozsáhlou řadu léčebných a wellness služeb. Ostrov o ploše několika čtverečních kilometrů také poskytuje klidné prostředí pro odpočinek a oddech zejména svým krásným arboretem a čistým ovzduším, vzdáleným od ruchu velkoměsta, ačkoliv se ve skutečnosti nachází v jeho samém středu.

Hotel nabízí zcela renovované pokoje PREMIUM s výhledem na ostrov nebo na Dunaj, s možností přistýlky pro dítě do 12 let. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna se sprchou, WC, bidet, fén, župan, lázeňské ručníky, pantofle, LCD TV, telefon, Wi-Fi zdarma, rádio, trezor, mini-bar (za poplatek), rychlovarná konvice, káva, čaj, balkon, možnost propojení pokojů. Pokoje PREMIUM PLUS s výhledem na Dunaj, s možností přistýlky pro dítě do 12 let. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna s vanou / sprchou, WC, fén, župan, lázeňské ručníky, pantofle, LCD TV, telefon, Wi-Fi zdarma, rádio, trezor, mini-bar (za poplatek), rychlovarná konvice, káva, čaj, balkon. Pokoje JUNIOR SUITE s výhledem na Dunaj, s možností přistýlky pro dítě do 12 let. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna s vanou, samostatný sprchový kout, samostatné WC, fén, župan, lázeňské ručníky, pantofle, LCD TV, telefon, Wi-Fi zdarma, rádio, trezor, mini-bar (za poplatek), rychlovarná konvice, káva, čaj, balkon. Pokoje SUITE s výhledem na Dunaj, s možností přistýlky pro 2 děti do 12 let. Vybavení pokojů: ložnice, obývací pokoj, klimatizace, koupelna s vanou, samostatný sprchový kout, WC, bidet, samostatné WC s umyvadlem, fén, župan, lázeňské ručníky, pantofle, 2x LCD TV, telefon, Wi-Fi zdarma, rádio, trezor, mini-bar (za poplatek), rychlovarná konvice, káva, čaj, balkon.

 

 

Termín: 31.3.2022 - 4.12.2022
Cena: od 7790 Kč

 

Buk, Heviz , Sárvár

relaxační víkend  v BÜK • SÁRVÁR • HÉVÍZ • KESZTHELY

Termín: 25.3.2022 - 19.11.2022
Cena: 3290 Kč

hot.Piroska

Luxusní relaxační pobyt v termálních lázních Zalakaroš

Hotel Park Inn by Radisson**** 

Snídaně a večeře formou švédských stolů a vstup do lázní přímo z hotelu v ceně! 

 

Maďarsko Zalakaros

hotel PARK INN ****

autobusem 3 noci s soft all inclusive

 

- pro velký zájem přidány trasy

 

TRASA H: Děčín – Ústí nad Labem – Litoměřice – Mělník – Neratovice – Praha – Humpolec – Jihlava – Brno 

TRASA D: Frýdek-Místek – Ostrava – Opava – Nový Jičín – Hranice – Olomouc – Prostějov – Vyškov – Brno

Termín: 3.4.2022 - 1.12.2022
Cena: od 8590 Kč

Kehida

Maďarsko - Kehidakustany

autobusový wellness pobyt v termál.lázních Kehidakustany

Termín: 11.2.2022 - 1.1.2023
Cena: od 4490 Kč

 

Maďarsko - tři dny v Bukfurdo

Termín: 25.3.2022 - 19.11.2022
Cena: 2990 Kč

hot.aqua resort Budapeš´t

Maďarsko Budapešť-AQUA WORLD RESORT

Hotel Aquaworld Resort Budapešť ****je přímo propojený s největším aqvaparkem v Evropě, nachází se v severní části Budapešti, uprostřed svěží zeleně. Centrum města je rychle dostupné, hotel zajišťuje dopravu do centra města. V hotelovém komplexu jsou k dispozici 3 restaurace a 3 bary s širokou nabídkou lokálních vín. V hotelu se nachází třípatrové, dálným východem inspirované wellness centrum, kde nalezete 4 relaxační bazény, zážitkový bazén, saunový svět, fitness centrum, vybírat si můžete ze 17 druhů masáží.

 

 

 

Hotel je největším hotelovým komplexem propojeným s aqua-parkem ve střední Evropě. Nabízí ubytování v elegantně vybavených pokojích STANDARD, SUPERIOR, JUNIOR SUITE a apartmánech. Vybavení pokojů: koupelna, WC, fén, župan, klimatizace, LCD SAT-TV, rádio, telefon, mini-bar, sejf. Všechny pokoje Superior jsou s výhledem na Budínské hory a s balkonem, vybavené rychlovarnou konvicí pro přípravu kávy nebo čaje. Pokoje Junior Suite s výhledem na Budínské hory (za příplatek) mají balkon. Pokoje Junior Suite s výhledem na parkoviště balkon nemají. Některé pokoje Standard s výhledem na parkoviště balkon nemají (CK nezaručuje pokoj s balkonem).

 

Termín: 9.1.2022 - 1.1.2023
Cena:

 

Maďarsko Bukfurdo 2 dny

Oblíbený zájezd pro kvalitu lázní, hotelových služeb, kvalitní kuchyně a nízké ceny! Komfortní hotel Répce Gold**** spojený s termálními lázněmi chodbou, polopenze švédské stoly. ZDARMA hotelový WELLNESS  ISLAND: bazén, jacuzzi, sauna. Renovované termální lázně Bükfürdö, jsou druhé největší termály v Maďarsku: celkem 26 bazénů – 11 krytých a 11 otevřených, 4 se stínící střechou. Zdejší léčivá voda s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku a fluoru o teplotě 55° C tryská z hloubky 1282 m. Účinná při léčbě revmatismu, pohybového ústrojí, gynekologických poruch V zážitkové části: bazén s gejzírem, bazén s vířivou vodou a s lehátky na vodě, tobogán, unášecí vodní koryto+ venkovní bazény.

Termín: 29.1.2022 - 30.1.2022
Cena: 3650 Kč

 

Maďarsko Bukfurdo Hotel Repce GOLD 4 dny

Příjemný hotel s rodinnou atmosférou ideální pro klienty všech věkových kategorií včetně rodin s dětmi Sárvár – menší oblíbené lázně !!! Bükfürdö - druhé největší lázně v Maďarsku !!!

bukfurdo

Maďarsko Bukfurdo Repce Gold **** 3 dny

Renovované termální lázně Bükfürdö, jsou druhé největší termály v Maďarsku: celkem 26 bazénů – 11 krytých a 11 otevřených, 4 se stínící střechou. Zdejší léčivá voda s vysokým obsahem železa, vápníku, hořčíku a fluoru o teplotě 55° C tryská z hloubky 1282 m.Účinná při léčbě revmatismu, pohybového ústrojí, gynekologických poruchV zážitkové části: bazén s gejzírem, bazén s vířivou vodou a s lehátky na vodě, tobogán, unášecí vodní koryto+ venkovní bazény. Do zážitkové části se jde přes turnikety jen s příplatkovou vstupenkou.

 

 

Termín: 17.6.2022 - 19.6.2022
Cena: 6190 Kč

Termín: 16.9.2022 - 18.9.2022
Cena: 6190 kč

Termín: 28.10.2022 - 30.10.2022
Cena: 6190 kč

bukfurdo

Maďarsko Heviz Thermal Aqua Ensana Health Spa Hotel

 

Ubytování

 

Hotel má vlastní termální lázně. Nachází se v srdci lázeňského městečka Hévíz, 500 m od termálního jezera. Na hotelové hosty čeká rozmanité množství léčebných, wellness a fitness programů.

Pokoje STANDARD (22 m?) 1. - 3. patro s možností přistýlky pro dítě, s výhledem na lesopark nebo na město. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna s vanou, WC, fén, župan, TV, telefon, Wi-Fi zdarma, trezor, mini-bar (za poplatek), možnost propojení pokojů. Při rezervaci je možno uvést požadavek na výhled, který je bez garance.

Pokoje SUPERIOR (22 m?) 4. a 7. patro s možností přistýlky pro dítě, s výhledem na město. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna s vanou nebo sprchou, WC, fén, župan, TV, telefon, Wi-Fi zdarma, trezor, mini-bar (za poplatek), varná konvice, káva, čaj, možnost propojení pokojů. Pokoje jsou kompletně renovované.

 

Termín: 6.4.2022 - 20.11.2022
Cena: od 8850 Kč

 

Maďarsko Lenti

Ubytování

Nově otevřený hotel je propojen s termálními lázněmi krytou spojovací chodbou, kde si hosté mohou bez omezení užívat služby lázní.

Hotel nabízí 94 pokojů, které jsou moderně zařízené. Všechny pokoje jsou prostorné, mají možnost přistýlek nebo dětských postýlek.

Pokoje SUPERIOR (klimatizace, koupelna se sprchou, fén, župan, TV, safe, mini-bar, balkon).

Pokoje SUPERIOR PLUS (klimatizace, koupelna s vanou, fén, župan, TV, safe, mini-bar, balkon).

2 velké luxusní apartmány (SUITE) v nejvyšším patře hotelu (klimatizace, koupelna s vanou, WC s bidetem, fén, župan, TV, safe, jídelní stůl, mini-bar, velká terasa s možností propojení s panoramatickou zimní zahradou a vlastní vířivkou).

Termín: 23.3.2022 - 27.3.2022
Cena: 7990 Kč

Termín: 12.10.2022 - 16.10.2022
Cena: 8490 Kč

 

Maďarsko MOSONMAGYARÓVÁR

 MOSONMAGYARÓVÁR

 

Aqua Hotel Termál *** 

Oblíbené lázně pro kvalitu vody a klidnou atmosféru.  

 

Nově zrekonstruované termální lázně jen pár kilometrů od slovensko-maďarské hranice. Zdejší lázně se řadí do skupiny jódových vod. Tato voda má výborné léčivé účinky a patří v Evropě k těm nejúčinnějším. Doporučuje se pro, rehabilitaci po úrazech, při degenerativních onemocněních pohybového ústrojí, kloubů, revmatizmu, při svalových onemocnění, při chronických gynekologických zánětech. Termální voda je bohatá na minerály, lze využít saunu, masáže, k dispozici je termální bazén, zážitkové bazény, dětský bazén, plavecký bazén, bohaté občerstvení přímo v areálu lázní za přijatelné ceny.

 

Termín: 18.2.2022 - 20.2.2022
Cena: 4500 Kč

Park Inn Sárvár

Maďarsko Sárvar

 RELAXAČNÍ VÍKENDOVÝ POBYT  

autobusem 4 noci 

Sárvár – hotel PARK INN ****  

ALL INCLUSIVE

Termín: 23.2.2022 - 1.12.2022
Cena: od 8590 Kč

 

Maďarsko Sárvár Spirit Hotel Thermal Spa *****

 

Ubytování

Prožijte harmonii mezi tělem a duší v nově otevřeném 5-hvězdičkovém hotelu Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár. Tento jedinečný hotel leží obklopen lesy a jezery v maďarském regionu s křišťálově čistým vzduchem. 5 hvězdiček hotelu symbolizuje harmonii 5 elementů vody, země, ohně, vzduchu a ducha. Základem pro léčebné služby je světoznámá léčivá voda.

Hotel nabízí 2 lůžkové pokoje typu PREMIUM s francouzskou postelí, typu ORIENTAL s kulatou postelí, jednolůžkové pokoje PREMIUM, pokoje GRAND s fantasy koutkem, pokoje KING s kulatou postelí a s vířivkou. Vybavení pokojů: klimatizace, koupelna se sprchovým koutem a WC (fén), župan i pro děti (více rozměrů), SAT-TV (české programy, ČT24), WIFI připojení k internetu ve společných prostorách, zapůjčení USB kabelu pro připojení na pokoji zdarma, bez hesla, telefon, mini-bar, trezor, balkon.

Termín: 3.4.2022 - 7.4.2022
Cena: 11990 Kč

 

Maďarsko vinný relax v Egeru

EGER, to jsou jedinečné termály, které Vás postaví na nohy!
EGER, to je výtečné víno, které rozproudí krev ve Vašich žilách!
EGER, to je město, které Vás okouzlí barokní katedrálou i tureckým minaretem!

Právě nyní v oblíbeném 4* hotelu v dohledné vzdálenosti od lázní!

Tam v Údolí krásné paní, mezi zelenými kopci pohoří Bükk a Mátra, uprostřed úrodných vinic se ukrývá město opředené legendami Eger. Zde po staletí soužívali Turci s Maďary a tudy procházeli kupci s obchodníky. A všichni dohromady se radovali z termálních pramenů, které tu vyvěrají a z lahodného vína, jenž tu dozrává.

Termín: 13.9.2022 - 18.9.2022
Cena: 9990 kč

Termín: 9.8.2022 - 14.8.2022
Cena: 10990 kč

Termín: 6.5.2022 - 11.5.2022
Cena: 9 900 Kč

Termín: 7.6.2022 - 12.6.2022
Cena: 10990 Kč

Termín: 12.7.2022 - 17.7.2022
Cena: 10990 Kč

 

Polské Tatry - termální lázně Szaflary a Chochołowskie Termy

Novinka pro všechny milovníky teplé termální vody - termální lázně v polských Tatrách, Szaflary a Chochołow. Ubytování bude mít krásný výhled na Tatry, horkými prameny a nekončící zábavou ve vzdálenosti poujých 20m. Druhý den strávíme v krásných, úplně nových termálních lázních Chochołowskie Termy. A třetí den, abychom získali rozhled, vystoupáme lanovkou na Gubałowku.

LETOVISKO SZAFLARY (vzdálenost z Ostravy je 250 km přes Katovice a Krakov, nebo 200 km přes Bílsko - Bělá a slovenskou Oravu)

BOROWY DWÓR - BIZNES, SPA & FUN

 

Termín: 6.5.2022 - 8.5.2022
Cena: 4461 Kč

Termín: 27.10.2022 - 30.10.2022
Cena: 6013 Kč

 

Slovensko- Velký Meder

 

Veľký Meder, dříve Čalovo, se nachází v jižním cípu západního Slovenska. Město je známé díky termálním lázním Thermal Corvinus Veľký Meder.

 

areál disponuje dvěma samostatně fungujícími částmi, krytá část s celoročním provozem a venkovní část s provozem 1.5.-30.9. 

 

Termální prameny vyvěrají z hloubky přibližně 1500 metrů v teplotě 56 - 76,5 stupně Celsia. V bazénech se ředí na příjemných 27 - 38 stupňů. Návštěvníci mají k dispozici celkem 9 bazénů s vodní plochou 3 400 m?. Na podzim 2010 byl otevřen nový krytý rodinný zábavní sladkovodní bazén.

 

Termín: 5.3.2021 - 1.1.2022
Cena: od 2580 Kč

 

Slovinsko - Moravské Toplice- hotel VIVAT

Poznejte léčivou sílu severního Slovinska – lázní Moravské Toplice. Zdejší prameny byly objeveny v 50. letech minulého století čirou náhodou při hledání ropy. Místo ropy z pokusných vrtů vytryskla z hloubky 1.500 m horká voda, která dala vzniknout dnešnímu modernímu lázeňskému komplexu.

 

 

Termín: 13.4.2022 - 31.12.2022
Cena: od 6499 Kč

mořský park

Slovinsko - Mořský park Laguna

 

HOTEL HISTRION****

stojí vedle zbytků starobylého kláštera Bernardin na břehu Jadranu. V roce 2002 byl plně rekonstruován na kategorii ****. Komfortní pokoje s minibarem a satelitní TV mají balkony s výhledem na moře či na lagunu s kostelíkem, který je večer nádherně osvětlen. V budově hotelu a v okolí je několik restaurací a kaváren, do aquaparku je přímý vstup.

 

 

1000 m2 MOŘSKÉ VODY... 30°C TEPLÉ... POD STŘECHOU... A 20 m OD MOŘE...

 

  ZÁPADNÍ KLIDNĚJŠÍ ČÁST PARKU NABÍZÍ
- plavecký bazén 20x10 m (hloubka 180 cm)
- kulatý bazén s průměrem 10 m s masážními lehátky
- vodopády
- 5 whirpoolů

 

VÝCHODNÍ ČÁST PARKU NABÍZÍ BAZÉNY S VODNÍMI HRÁTKAMI:
- 2 bazény pro děti o průměru 10 m a hloubce 50 cm a třetí dětský bazén s průměrem 14 m a hloubkou 80 cm
- tobogán, protiproud, gejzíry
- velký plavecký bazén s plochou 25x7,5 m
- oválný bazén s plochou 25x10 m s vodními děly a protiproudem
- turecká a finská sauna, solária
- mořská voda má teplotu 26 - 31°C v bazénech a 34 - 36°C ve vířivkách
- vzduch má konstantní teplotu 32°C

 

hotel Radenci

Slovinsko - Radenci

TERME RADENCI jsou lázeňsko-turistickým centrem s dlouholetou tradicí a čtyřmi přírodními faktory: minerální vodou, termální vodou, léčivým bahnem a bioklimatem. Leží na severovýchodě Slovinska, v regionu termálních a minerálních pramenů a vinné révy. Městečko se nachází zhruba 30 km od rakouských hranic.
Nejstarší zmínka o městečku Radenci pochází již z roku 1436 – Radein. Jako termální lázně se Radenci proslavily v roce 1833, kdy student medicíny Karl Henn odhalil termální prameny širší veřejnosti. Roku 1869 pak již Dr. Henn naplnil první láhev minerální vodou „Radenska“, která byla později dodávána až na císařský dvůr ve Vídni a papežský dvůr v Římě.
Roku 1882 lázně Radenci přivítaly své první hosty, kteří tady našli přirozeně sycenou minerální vodu, termální prameny a příjemné bioklima. Dnes jsou tyto tři faktory doplněny o anorganickou peloidu „fango“. Tyto lázně jsou známé svou minerální vodou Radenska, která se prodává i po celém Slovinsku. V názvu mají lázně tři srdce

Termín: 13.4.2022 - 20.11.2022
Cena: od 6099 Kč

mořský park 1

Slovinsko a relax v Mořské Laguně

Krása nedotčené přírody, kouzlo jadranského pobřeží, horské velikány Julských Alp, nejkrásnější krápníková jeskyně Evropy, věhlasný hřebčín s lipicány a k tomu na závěr kouzelné město Lublaň. Co si přát víc? Snad jenom ochutnat slovinské dobroty a lahodná vína a každý den relaxovat ve vyhřívané MOŘSKÉ LAGUNĚ u Portorože!

Tapolca

Slovinsko Rimské Toplice

Relax v termálních lázních a léčebné krasové jeskyni zároveň

Okouzlující městečko Tapolca leží v západní části Balatonské vysočiny, pouhých 6 km od Balatonu. Hotel Pelion se nachází v centru města a je přímo propojený se známým jeskynním systémem, který je ideální pro léčbu vážných onemocnění dýchacích cest. Termální voda tryská z vrtu hloubky 224 m a zásobuje dva kryté bazény 33 - 37?C. Voda obsahuje vápník, hořčík, uhlovodík, siřičitan a minerální látky. Obsah minerálů je v tomto prameni neobyčejně vysoký. Jeho blahodárné účinky ocení zejména osoby trpící onemocněními pohybového aparátu jako je artróza, diskopatie, spondylartritida, Bechtěrevova nemoc, dna, onemocnění páteře, plotének, kloubů, šlach a svalů.

hotel Vivat

Slovinsko termály s výlety

Poznejte léčivou sílu severního Slovinska – lázní Moravské Toplice. Zdejší prameny byly objeveny v 50. letech minulého století čirou náhodou při hledání ropy. Místo ropy z pokusných vrtů vytryskla z hloubky 1.500 m horká voda, která dala vzniknout dnešnímu modernímu lázeňskému komplexu.

terme 3000

Slovinsko THERME 3000

Cítím se skvěle na duši i na těle! Říkají rádi a s úsměvem obyvatelé Slovinska a vědí, proč to říkají. Neboť jejich malá země oplývá termálními prameny, které rozpouštějí každodenní starosti a přinášejí novou energii. Jejich vinice patří k nejstarším v Evropě a rodí ta nejlepší vína, která Vám vrátí chuť do života. Ochutnejte malou relaxační dovolenou tentokrát v oblíbených slovinských lázních Moravske Toplice. Jsou Vám od nás na dosah.

Termín: 13.4.2022 - 20.11.2022
Cena: od 6199 Kč

 

Slovinsko Zreče

hot.Slunný dvůr

Svatomartinský wellnes víkend v Jeseníkách

Hotel Slunný dvůr****  byl otevřen po 22 letech. Pětipodlažní hotel disponuje 18 nadstandardně vybavenými pokoji a apartmány. Z většiny pokojů a apartmánů je nádherný výhled na celé CHKO Jeseníky, včetně Šeráku a nejvyšší moravské hory Praděd. Součástí hotelu je restaurace s výbornou kuchyní, bar a wellnes. Pro chvíle relaxace poslouží sluneční terasa s lehátky, letní zahrádka u recepce a baru. Hotel nedisponuje výtahem. Samotný hotel i jeho strategická poloha nabízí pro téměř každého požadované využití. Děti jistě ocení prostor s prolézačkami a klouzačkami, sportovci plně využijí víceúčelové hřiště na volejbal, nohejbal, badminton nebo fotbálek. K dispozici je rovněž hřiště na pétanque a stůl na ping-pong. Lázně nabízí klid a možnost regenerace a odpočinku. Ballneo park a Lázeňský dům Priessnitz s procedurami je vzdálen 350 m od hotelu

 

Termály, gastronomie a historie Maďarska

Termín: 15.4.2022 - 17.4.2022
Cena: od 4790 Kč

Termín: 29.4.2022 - 1.5.2022
Cena: od 4790 kč

Termín: 26.9.2022 - 28.9.2022
Cena: od 4790 kč

Termín: 15.10.2022 - 17.10.2022
Cena: od 4790 kč

 
Copyright © 2017  VARIETA Travel