Slovinsko 

Moravske Toplice - hotel Ajda ****
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 

Hotel se nachází v areálu termálního komplexu Terme 3000 a je propojen novou krytou spojovací chodbou s vnitřními bazény Terme 3000. Hotel je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek. V blízkosti hotelu se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště.

 

Hotel nabízí 2 lůžk. pokoje PREMIUM (26-28 m?) s možností přistýlky pro 1 osobu, vybavené klimatizací, koupelnou se sprchou, WC, fénem, SAT-TV, Wi-Fi, telefonem, mini-barem, s balkonem.

 

ECONOMY pokoje (24-26 m?) s francouzskou postelí (150 cm), bez možnosti přistýlky, vybavené klimatizací, koupelnou se sprchou, WC, fénem, SAT-TV, Wi-Fi, telefonem, mini-barem, s balkonem.

 

Pokoje SUITE (50 m?) dvoupokojové (ložnice + obývací pokoj) s možností přistýlky – palanda, vybavené klimatizací, koupelnou se sprchou, WC, fénem, SAT-TV, Wi-Fi, telefonem, mini-barem, s terasou.

 

 

Hotelové služby

Restaurace nabízí tradiční slovinská jídla a mezinárodní kuchyni formou bufetu. Aperitiv bar nabízí nápoje a dezerty, vinárna, recepce 24 hodin, trezor, Wi-Fi zdarma v celém hotelu, parkování u hotelu.

 

Wellness

Hoteloví hosté mají přístup nejen do hotelového wellness centra, které je po kompletní rekonstrukci (vnitřní termální rekreační bazén 34-36 ?C, venkovní termální rekreační bazén 30-33 ?C, vnitřní a venkovní termální minerální bazén s černou vodou 37-38 ?C, venkovní dětský bazén 30-32 °C s tobogánem a hloubkou 25-60 cm, svět sauny – 2x finská, 2x turecká, 1x infračervená, 1x laconium), ale i do bazénů sousedního hotelu Termal a do Terme 3000 (krytá spojovací chodba). Fitness, sauny, solárium. Možnost wellness procedur za poplatek.

 

 

Ceny zahrnují

7x ubytování s polopenzí, dopravu, 1-denní výlet do Lublaně s průvodcem, neomezený vstup do termálních hotelových bazénů, neomezený vstup do termálních lázní TERME 3000, neomezený vstup do hotelové sauny a fitness centra, zapůjčení županu a služby delegáta.

 

Ceny nezahrnují

pobytovou taxu cca 2 EUR / noc / osoby nad 18 let – platba na místě, děti 7-18 let 50 % – platba na místě, registrační poplatek 1 EUR / osoba / pobyt – platba na místě, pojištění léčebných výloh a storno zájezdu.

Poznámka

LUBLAŇ – program jednodenního výletu s průvodcem (platí pouze pro pobyty 7 nocí)
V cca 8,30 odjezd z hotelu, v cca 10,15 příjezd do Lublaně. Prohlídku začneme na Prešernovo náměstí, u sochy France Prešerna, slavného slovinského básníka, který se přátelil s neméně slavným Karlem Hynkem Máchou. Seznámíme se s jeho prací a významem pro slovinský jazyk a národ. Na Prešernově náměstí se již setkáme s dílem slavného slovinského architekta Jože Plečnika (Trojitý most, kolonáda), který dlouhou dobu působil i v Praze. Přejdeme řeku Ljubljanici, prohlédneme si Dračí most a dozvíme se, proč je právě drak symbolem města. Prohlídka starého města, městská katedrála se sousedícími budovami, barokní Mestni trg s radnicí a fontánou tří řek, Stari trg a Gornji trg – nejlépe zachovaná původní středověká část města. Pozůstatky římské osady Emona a další díla Jože Plečnika: Ilyrský památník, Križanke, Národní a univerzitní knihovnu si prohlédneme na druhém břehu řeky. Pokračujeme přes Kongresové náměstí s významnými budovami Kazina, Slovinská filharmonie, Lublaňská univerzita, kostel Svaté trojice, Plečnikovo gymnázium. Procházíme se podél Náměstí republiky s parlamentem a dozvíme se o desetidenní válce, po které se Slovinsko v roce 1991 stalo nezávislou republikou. Zastavení u "Mrakodrapu", první výškové stavby v bývalé Jugoslávii. Prohlídku zakončíme návštěvou velice zajímavého kostela sv. Michala – dalšího noblesního díla Plečnika – nedaleko centra Lublaně. Odjezd zpět do hotelu v cca 15,30.
Právo na změnu / úpravu programu vyhrazeno. Den konání jednodenního výletu sdělí delegát v místě.

Doprava

autobus

CK HUNGARIA

 

 

Moravske Toplice - hotel Ajda **** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena    
14. 07. – 21. 07. 2024 7 nocí polopenze     řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 17 500 Kč  
  Trasa C: Praha - Benešov - Tábor - České Budějovice - Třeboň - Suchdol nad Lužnicí
11. 08. – 18. 08. 2024 7 nocí polopenze     řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 17 500 Kč  
  Trasa B: Praha - Strančice - Všechromy (čerpací stanice KM PRONA) - Humpolec - Jihlava - Velké Meziříčí - Brno (AVION Shopping Park)


Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

14.7.2024 18.8.2024 17500 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


terme 3000
terme 3000
Copyright © 2017  VARIETA Travel