Hajdúszoboszló - Hunguest Hotel Aqua Sol 
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Ubytování

Hotel je propojen s termálními lázněmi a zážitkovým areálem Aqua–Palace.

Klimatizované prosklené přemostění na prvním patře hotelu spojuje hotel s termálními lázněmi a letním koupalištěm s mořskou pláží. Hotel nabízí 1 a 2 lůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlky (rozkládací lůžko, nedoporučujeme pro dospělé osoby), propojené pokoje. Vybavení pokojů: koupelna, WC, fén, župan, SAT-TV, telefon, trezor, Wi-Fi zdarma, mini-bar, balkon, terasa nebo francouzský balkon.

 

Hotelové služby

Klimatizovaná restaurace s letní terasou k podávání jídel formou bufetu, drink-bar, drogerie, úschovna zavazadel, uzavřené parkoviště a krytá garáž za příplatek.

 

Wellness

Do termálních lázní mají hosté neomezený vstup a mohou využívat zdarma i posilovnu. Plavecké bazény, bazén s vlnobitím, vitální bazén a dětský bazén jsou otevřeny od května do září dle počasí.

Léčebné lázně
4 venkovní termální bazény jsou propojeny širokými krytými chodbami. Uvnitř haly jsou 3 kryté bazény s odlišnou teplotou léčivé vody: 32, 36 a 38 °C. Dětem vstup zakázán!!!

Koupaliště
Během léta se zde mohou rekreovat statisíce návštěvníků ve 13 bazénech jak s termální vodou tak sladkou (bazén s vlnobitím, plavecký bazén, perličkový a dětský s pozoruhodnými zážitky). Největší senzací je tzv. středozemní mořská pláž - největší ve střední Evropě. Podívanou skýtá také pirátská loď a zářící věž. Písečná pláž a palmy budí dojem koupání na mořském pobřeží. V květnu a září může být provoz venkovních bazénů omezen z důvodu nestálého počasí.

Aquapark
Centrum skluzavek se nalézá v zadní části koupaliště na ploše 1 ha. Zde si na své přijdou jak malí, tak velcí návštěvníci. Aquapark nabízí velké množství vodních atrakcí včetně velkých skluzavek (čtyřtraťová obrovská kamikadze, mohutná skluzavka, „černá díra“, „šílená řeka“, Niagara, big hole, twister, z 12 metrů vysoké věže můžete sjíždět z devíti možných skluzavek). Děti pobaví maličké vodopády, v bazénu stojící sloni (jako živí), dětská skluzavka a dřevěné hřiště. Kdo se unaví klouzáním, může si odpočinout v proudící řece nebo 3 nových bazénech (pro dospělé, děti a nejmenší). V bazénu pro nejmenší pak stojí vodní hrad.

Aqua-Palace
Aqua-Palace s vodní plochou 1 600 m? je zážitkem nejenom pro rodiny s dětmi, ale také pro ty, kteří si přejí zvláštní, tématické lázně a jedinečné wellness zážitky. Exkluzivní dobrodružné bazény evokují různá období a různá místa (tropický bazén, bazén v ledové jeskyni, bazén s kinem, termální bazén Pávai, bazén v jeskyni, římský bazén, bazén Ganga, mořský bazén). Koupání v bazénech je obohaceno různými prvky: vodní masáže, masáže, prameny, proudy, bublinkové lázně, vířivky atd. Rodinné a obří skluzavky jsou připravené pro ty, kdo milují aktivní dobrodružství ve vodě.

Nová Premium zóna s vodní plochou 2 500 m? je za příplatek: bazén Plitvice s vodopádem, bazén Tahiti s vodním barem, bazén Amazonas s galerií vířivek, bazén pro děti, jurty pro relaxaci, prémiová samoobslužná restaurace. Premium zóna otevřena 1.7. – 12.9.

 

 

Ceny zahrnují

7x ubytování s polopenzí formou bufetu, dopravu autobusem, vstup do termálního areálu, vstup do areálu Aqua-Palace (některé atrakce jsou za příplatek), zapůjčení županu, služby delegáta.

 

Ceny nezahrnují

vstup do Aquaparku, pojištění léčebných výloh a storno zájezdu, pobytovou taxu cca 1,7 EUR / noc / osoby nad 18 let – platba na místě.

Poznámka

Příjezd do Hajdúszoboszló v odpoledních hodinách (v cca 14,00) – u termínu 3.6. – 12.6., u dalších termínů v ranních hodinách (v cca 9,00). Dle možností hotelu ubytování po příjezdu, případně uložení zavazadel do uzamčené místnosti a ubytování od cca 14,00. V den odjezdu předání pokoje do 10,00, poté si klienti uloží svá zavazadla do uzamčené místnosti. Klienti mají možnost strávit dobu do odjezdu autobusu v termálním areálu (za příplatek), kde mají k dispozici sociální zařízení a sprchy. Odjezd do ČR je ve večerních hodinách. Přesný čas určí delegát, a to dle příjezdu autobusu s dalším turnusem a s ohledem na povinnou 9 hod. přestávku pro řidiče. Příjezd do ČR v brzkých ranních hodinách.

Doprava

autobus

ck hunharia

 

 

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena    
03. 06. – 12. 06. 2024 7 nocí polopenze     řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 16 990 Kč  
  Trasa B: Praha - Strančice - Všechromy (čerpací stanice KM PRONA) - Humpolec - Jihlava - Velké Meziříčí - Brno (AVION Shopping Park)
10. 06. – 19. 06. 2024 7 nocí polopenze     řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 16 990 Kč  
  Trasa B: Praha - Strančice - Všechromy (čerpací stanice KM PRONA) - Humpolec - Jihlava - Velké Meziříčí - Brno (AVION Shopping Park)
17. 06. – 26. 06. 2024 7 nocí polopenze     řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 16 990 Kč  
  Trasa U: Ústí nad Labem - Praha - Strančice - Všechromy (čerpací stanice KM PRONA) - Humpolec - Jihlava - Velké Meziříčí - Brno (AVION Shopping Park)


Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

3.6.2024 26.6.2024 16990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel