Termály Brigetio - Komárno
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Brigetio jsou oblíbené lázně s termální vodou vhodnou k léčbě onemocnění kloubů či nervů. K dispozici jsou 3 kryté a 5 venkovních bazénů. Nechybí ani vířivka či saunový svět. Příjemné prostředí a příznivé ceny v kombinaci s vynikajícími účinky termální vody dělají z koupaliště Komárom perfektní místo pro odpočinek jak pro seniory, tak návštěvníky středního věku či rodiny s dětmi. Zvlášť pro malé návštěvníky je po celý rok k dispozici dětský svět, kde najdou třeba velkou pirátskou loď, velké množství skluzavek a prolézaček. Nechybí ani vodní hry plné zábavy.

V areálu lázní se nacházejí dva venkovní bazény s léčivou vodou (32-38 ° C), jeden vnitřní bazén s léčivou vodou (34-36 ° C), jacuzzi (33-35 ° C), krytý plavecký bazén (25-28 ° C), krytý výukový bazén (30-33 ° C), aromasauny, a v letním období i plavecký bazén (24-26 ° C), relaxační bazén (25-28 ° C), a dětský bazén (27-30 ° C) s tobogánem.

K dispozici sportovní hřiště (plážový volejbal, basketbal, nohejbal), a množství sportovních a zábavných programů

Termíny

1.6.2024

Ceny

Cena od 1100

 

Cena zahrnuje: dopravu, technického průvodce, pojištění CK                                            

Cena nezahrnuje: vstup

CK  není zodpovědná za případnou odstávku bazénů. Klient nemá nárok na kompenzaci služeb, pokud má možnost využívat další bazény v termálním areálu.

 

Nástupní místa: Lutín,Olomouc, Prostějov, Brno

ck minitransZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

1.6.2024 1100 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel