Termální lázně uprostřed přírody - Meander
 
Způsob dopravy: ikona_autobus
Meander se nachází v horské osadě Oravice na úpatí Západních Tater, poblíž slovensko-polských hranic. Je výjimečný nejen svojí geotermální léčivou vodou. Najdete zde na jednom místě krásnou tatranskou přírodu a zároveň spoustu zábavy pro celou rodinu. Geotermální pramen (Geotermální vrt)  v Oravicích sahá až do hloubky 1611 m pod povrchem. Jeho teplota je 58 ° C a musí se dokonce ochlazovat na přijatelnou teplotu 28 - 38 ° C. Voda je bohatá na minerály a prvky s prokazatelnými blahodárnými účinky na organizmus. Najdeme v ní: mangan, vápník, hořčík, lithium, železo, sírany a hydrogenuhličitany.
K zábavě a odpočinku je určeno celkem 9 bazénů o rozloze 1545 m2.
Největší atrakcí je bezpochyby bazén se simulací mořských vln a také tobogán o délce 100m. V relaxační části parku se nachází finská sauna a místnost pro masáže. Na své si u nás přijdou také milovníci gastronomie. Využít mohou bistro, bufety, stánky, kavárna nebo stylovou restauraci s galerií vynikajících vín a světovou kuchyní.
 

-Vnitřní relaxační bazén má teplotu 38°C. Vstoupit do něj můžete pohodlně dvěma širokými schodišti nebo pomocí bezbariérového vstupu. Bazén je po obvodu vybaven podvodními sedadly. Najdete zde jeden z chrličů a uprostřed podvodní zřídlo.

Venkovní relaxační bazén-průchodem se můžete dostat do venkovního relaxačního bazénu, kde si můžete vyzkoušet například podvodní lehátka s perličkovou lázní nebo masáž pod chrličem.

-Senior zóna menší vnitřní bazén je určen především těm, kdo hledají klid. Stejně jako hlavní bazén je i tento propojen se svým vnějším protějškem vodní cestou. V této zóně je nařízen klid a ticho pro větší zážitek z relaxace.

-Whirlpool k dispozici vám jsou také dvě perličkové koupele. Tyto koupele pomáhají ulevit od bolesti kloubů i zad a celkové regeneraci svalstva. Díky skleněné stěně se i odtud můžete kochat výhledem na hřeben Západních Tater.

-Dětský bazén pro nejmenší je k dispozici dětský bazén s vodními skluzavkami a vodním hřibem. Výška hladiny i teplota vody 32°C

-Sportovní bazén 3 plavecké dráhy o délce 25 m ve sportovním bazénu. Teplota sportovního bazénu je 28°C. Rovněž i zde naleznete 2 oddechové zóny a podvodní sedadla. Sportovní bazén poté protíná v pravidelných intervalech oblíbená vodní stěna dvou širokých vodopádů.

-Bazén s mořskými vlnami je bazén s mořskými vlnami. Díky výkonným motorům v „podpalubí“ dokážou vytvořit realistické mořské vlnobití

 

 

Termíny

6.5.2023

 

Ceny

 

Cena od 950

 

 

Cena zahrnuje: dopravu, technický průvodce, pojištění CK

 

Cena nezahrnuje: vstup (skupinová vstupenka cca 12 Eur -cena vstupného je platná ke dni 23.9.2022, v průběhu roku se může změnit, vybírá průvodce v autobuse), pojištění léčebných výloh, welnes (masáž, aj,)

 

 Nástupní místa: Lutín, Prostějov, Olomouc, další nástupní místa po domluvě v CK (Lipník nad Bečvou, Hranice, Frýdek Místek)

ck minitrans

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

6.5.2023 950 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


benatky_obr1
Copyright © 2017  VARIETA Travel