Vídeň a Therme Wien
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

během zájezdu navštívíme v dopoledních hodinách Vídeň- prohlídka histor. centra. Následuje přejezd do největších termál. lázní v Rakousku THERME WIEN v Oberlaa.

program: 

odjezd z Olomouce v 6 hod., dopoledne krátká procházka po historickém centru Vídně. Následuje přejezd do luxusních a největších termál. lázní v Rakousku THERME WIEN v Oberlaa. Areál disponuje 4 bazeny s teplo vodou, masážními tryskami, Kneippuv kotek, několik bylinkových komor, tobogan, saunový svět, dětský koutek.

  

cena 550 Kč zahrnuje: dopravu, služby průvodce 

cena nezharnuje: komplex.cest.poj, vstup do THERME WIEN ( cca 12 EUR ), saunový svět cca 8 EUR 

Ck B.Fantasy IČO 41187571

 

termín: 17.11.2017

 7.30 odjezd z Brna směr Pohořelice, Mikulov, Vídeň.

Dopoledne Oberlaa – koupání v největších vídeňských termálních lázních. Lázně Oberlaa jsou rozděleny do dvou částí – Thermelandschaft I a II. V první části najdeme vnější i vnitřní bazén a bazén s přírodním pramenem s teplotou vody 36 °C. V druhé části vnitřní a vnější termální bazén o teplotě vody 34 °C, venkovní bazén se slanou vodou, uklidňující hudbou a světelnými efekty (34 °C), sportovní bazén (24–28 °C) a bublinkový bazén (36 °C). Odpoledne procházka nádherným lázeňským parkem s vyhlídkami na alpské předhůří nebo pobyt v centru Vídně, dle domluvy s průvodcem. 18.00 odjezd z Vídně do Brna. 20.00 předpokládaný příjezd do Brna. Ceny vstupů | vstupné do lázní (dle využitých služeb) na 3 hodiny dospělí cca 20,50 €, děti 3–14 let 13 €.

 Sraz 15 min před odjezdem na stanovišti  č. 1 na starém autobusovém nádraží naproti hotelu Grand v Brně.

  • Cena zahrnuje:

    Dopravu autokarem, služby průvodce.
  • Cena nezahrnuje:

    Případné vstupy a cestovní pojištění.
  • CKČEBUS
Nezávazná objednávka


therme wien
Copyright © 2017  VARIETA Travel