Jeskynní a léčebné lázně Miskolctapolca
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Objevte zvláštní svět jeskynních chodeb vymývaných vodou! Ponořte se do léčebné vody mnichů.                      

Jezerní jeskyně, kterou voda vytvářela více než tisíce let z tvrdých vápencových skal, v současnosti sloužící jako jeskynní lázně, je skutečným pokladem tohoto území. V unikátních lázních Evropy je jedinečným zážitkem koupat se v této přírodní kryté plovárně s termální vodou příjemné teploty, jakož i dýchat čistý vzduch. Mnozí tvrdí, že léčivý účinek lázní spočívá v léčivé klimatu a teplé krasové vodě. V jedinečných jeskynních chodbách Evropy vyvírají prameny s vodou 30 ?C. V jeskyních na Vás čeká také zábavné zařízení, v zahradě dětský a otevřený bazén.

V jeskynních chodbách si můžete užít příjemné masážní účinky vodních proudů. Můžete zde slyšet záhadné ozvěny při pozorování jedinečných přírodních útvarů v jeskyni.

Vnitřní bazény: 2 termální bazény (33-35 °C), Římský bazén (32 °C),Bazén "Hvězda" (32 °C), Bazén "Starý jeskyně" (29-30 °C), Lázeňská hala (29-30 °C)

Bazény mimo jeskyně, téměř 3,6 hektarový areál koupaliště s parkem nabízí spolu 6 bazénů s vodními atrakcemi. Najdete zde park ideální na odpočinek.

Venkovní bazény: 3 dětské bazény, zážitkový bazén "Jezerní koupaliště", plavecký bazén, Mušlový bazén

 

 

Cena zájezdu  900 Kč zahrnuje:

 

  • dopravu
  • technický průvodce
  • pojištění CK

 

 

 

Cena zájezdu nezahrnuje:

 

  • vstup
  • ck minitrans

 

Nezávazná objednávka


benatky_obr1
Copyright © 2017  VARIETA Travel