ŠVÝCARSKO S VÝLETEM HORSKÝM EXPRESEM
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Tento zájezd vás zavede na nějkrásnější místa Švýcarska: Klášter Einsiedeln, Schwyz, Luzern, kanton Ticino, Lugano, Bellinzona, Poschiavo, Sv.Mořic. A navíc se budete moci projet horským vláčkem, který projíždí nádhernými oblastmi masivu Bernina, stoupá až pod rozlehlé ledovce, míjí modrozelená jezera a končí v Pontersiny nedaleko slavného horského střediska Svatý Mořic.

PROGRAM ZÁJEZDU

 

1. den: Odjezd z ČR ve večerních hodinách, non - stop přes Německo.


2. den: Zastávka u kláštera Einsiedeln, malebné švýcarské městečko SchwyzLuzern - město považované za klenot Švýcarska. Přejezd na ubytování do Andermattu. Ubytování, večeře, nocleh.


3. den: Celodenní návštěva italské části Švýcarska. Po snídani odjezd přes průsmyk San Bernardino do kantonu Ticino. Nejprve navštívíte na břehu jezera LUGANO stejnojmenné město Lugano. Výjezd pozemní lanovkou na vyhlídku MONTE SAN SALVATORE. Krátká procházka ke kostelu San Salvatore z jehož střechy je nezapomenutelná vyhlídka na Lago Lugano, město Lugano a okolní krajinu. Pak navštívíte MELIDE s expozicí "Švýcarsko v miniatuře". Budete pokračovat do města "tří hradů", BELLINZONY (UNESCO). K večeru se vrátíte zpět na ubytování. Večeře, nocleh.

 

4. den: Po snídani odjezd přes průsmyk Julier (2228 m) do městečka Poschiavo - dále horským vlakem po nejvýše položené železnici, přejíždějící Alpy, panoramatická jízda přes průsmyk Bernina, kolem jezer a prastarých ledovců, přes viadukty, tunely a galerie. Prohlídka známého horského střediska Sv. Mořice. Odjezd zpět do ČR.

 

5. den: Návrat do ČR v časných ranních hodinách.

TERMÍNY A CENY

Termín zájezducena za osobu 
06.06. - 10.06.2024 8590 Kč Podrobnosti
08.09. - 12.09.2024 8590 Kč Podrobnosti

ZÁKLADNÍ CENA ZAHRNUJE

  • doprava autokarem
  • 2x ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením
  • 2x polopenze (česká kuchyně)
  • služby průvodce

ZÁKLADNÍ CENA NEZAHRNUJE

  • jízdenku na horský expres 560 Kč
  • vstupné (orientačně): muzeum miniatur 15 SFR
  • ck slantour


Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

6.6.2024 10.6.2024 8590 Kčobjednat
8.9.2024 12.9.2024 8590 kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel