BARCELONA S POBYTEM U MOŘE A ZASTÁVKOU V PROVENCE A MONACU
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

9denní pobytově poznávací zájezd, ve kterém se budete moci slunit na španělské riviéře Costa Brava, navštívit historické a architektonické skvosty Barcelony, světoznámý klášter Montserrat, Provence a Monaco.

Program

1. den

Odjezd z nástupních míst v pozdních odpoledních hodinách, cesta přes Německo do Francie.

 

2. den

Cesta Francií, do města LYON (UNESCO, kolébka výroby hedvábí ve Francii, město s historií sahající do římského období – Římské divadlo, bazilika Panny Marie z Fourvi?re, románsko-gotická katedrála sv. Jana Křtitele, krátká prohlídka), ubytování v hotelu. Nocleh.

 

3. den

Ráno odjezd do AVIGNONU (UNESCO, jedno z nejkrásnějších historických měst Francie v regionu Provence, ve středověku jedno z evropských mocenských center, město dodnes obehnáno mohutnými městskými hradbami, bývalý papežský palác a most Pont St-Bénézet, o němž se zpívá ve známé písni), cesta krásnou oblastí Provence, večer příjezd do LLORET DE MAR (jedno z největších a nejznámějších přímořských letovisek na pobřeží Costa Brava), ubytování v hotelu v docházkové vzdálenosti k pláži. Večeře a nocleh.

 

4. den

Po snídani dopoledne LLORET DE MAR (pobyt u moře, slunění, koupání, možnost posezení u kávy, vína nebo sangrie v některé z kaváren či restaurací), nebo individuálně možnost navštívit WATERWORLD (velký vodní park s mnoha atrakcemi). Večeře, nocleh.

 

5. den

Po snídani odjezd na celodenní prohlídku BARCELONY (UNESCO, hlavní město Katalánska - historické centrum města Barri Gotic, které je nejstarší částí a srdcem města, gotická katedrála svatého kříže a svaté Eulálie, nejslavnější ulice Španělska proslulá třída Las Ramblas s mnoha stánky prodavačů novin, květin, ptáků a pouličními umělci, pomník Kryštofa Kolumba na nábřeží, olympijský areál na vrcholu Montjuic s výhledem na město, symbol města a mistrovské dílo - stále nedostavěná Gaudího katedrála Sagrada Familia, projížďka kolem další slavné Gaudího stavby Casa Batlló), před večerem návrat do Lloret de Mar. Večeře a nocleh.

 

6. den

Po snídani celodenní pobyt u moře v LLORET DE MAR (pobyt u moře, slunění, koupání). Večeře a nocleh.

 

7. den

Po snídani odjezd na MONTSERRAT (slavné španělské poutní místo v horách, benediktinský klášter založený již v 11. stol. se slavnou dřevěnou soškou Černé Madony – patronkou Katalánska. Klášter obklopený horami, kde se nachází kaple a jeskyně poustevníků), přejezd do katalánského města GIRONA (katedrála panny Marie z 11. století – nejširší jednolodní gotická katedrála na světě, známá z Hry o trůny, stará čtvrť Barri Vell u řeky Onyar s barevnými domy a Eiffelovým mostem, výhledy na Pyreneje). Přejezd do Francie, Nocleh.

 

8. den

Brzy ráno odjezd do MONACA - MONTE CARLA (celodenní pobyt - prohlídka Monaca s možností návštěvy Oceánografického muzea, procházka kolem Knížecího paláce, městského bazénu a přístaviště jachet, po trase Velké ceny Monaca Formule 1, proslulého kasina, návštěva Japonské zahrady na nábřeží, pobyt na městské pláži s možností slunění a koupání), večer odjezd přes Itálii do Rakouska.

 

9. den

Cesta Rakouskem do ČR. Předpokládaný příjezd do nástupních míst v odpoledních hodinách.

 

 

Ubytování a strava

Ve Francii v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), ve Španělsku v hotelu (pouze 2lůžkové pokoje s příslušenstvím) s polopenzí.

 

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, 6x nocleh (2x ve Francii, 4x ve Španělsku), 4x polopenze ve Španělsku, průvodce, poplatky a parkovné v zahraničí, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje

vstupné do placených objektů, místní průvodce, dále pak vše, co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE “.

 

Doporučené kapesné

120, - EUR

 

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otroko-vice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno

CK VSACAN

 

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

31.8.2024 8.9.2024 17250 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel