Španělsko, Costa del Azahar, Oropesa del Mar
 
Způsob dopravy:

Program zájezdu

 
1. den: Odjezd z Brna cca ve 14 hod. do Francie.
 
2. den: Ráno příjezd do Monaka, knížecí palác, katedrála, Monte Carlo, světoznámé kasino a trať Formule 1. Odpoledne ubytování v okolí Fréjus.
 
3. den: V pozdních odpoledních hodinách příjezd na ubytování do letoviska Oropesa del Mar.
 
4. den: Individuální program – příp. účast na oslavách Fiesta v historickém centru nebo fakultativní výlet do okolí (Oropesa del Mar – historické centrum, naučná stezka).
 
5. den: Výlet do jednoho z nejkrásnějších středověkých měst na východním pobřeží Španělska. V bývalém královském městě Morella, obehnaném 2 km dlouhým hradebním opevněním, navštívíme hrad s vyhlídkou do okolí a kostel Nejsvětější Panny Marie.
 
6. den: Celodenní výlet do Valencie. Prohlídka historického centra města, brána Torres de Serranos, palác Borgiů (Parlament), Bazilika Panny Marie, katedrála, vystoupáme na zvonici El Miguelete, navštívíme největší španělskou tržnici Mercado Central. Odpoledne návštěva největšího mořského parku v Evropě Oceanogr?fic. 9 pavilónů, 500 živočišných druhů, vystoupení cvičených delfínů.
 
7. den: Výlet do letoviska Benicasim s návštěvou výrobny karmelitánských likérů a vín a výjezd do pohoří Sierra de los Santos s přírodní rezervací Desierto de las Palmas a klášterem Bosých karmelitánů.
 
8. den: Půldenní výlet do letoviska Pe?iscola. Staré město s monumentálními hradbami, středověkým papežským hradem z počátku 14. stol, místem natáčení filmu El Cid nebo 6. řady seriálu Hra o trůny. Fakultativně plavba lodí kolem poloostrova. Cestou do letoviska možnost zastávky v největším obchodu s keramikou v oblasti.
 
9. den: Dopoledne ukončení ubytování v Oropese, cesta zpět, zastávka v Barceloně, hlavním městě Katalánska. Celodenní prohlídka města + osobní volno, večer odjezd zpět do ČR.
 
10. den: Ve večerních hodinách příjezd do Brna
 
Program jednotlivých dní během pobytu v Oropesa del Mar se může upravovat v závislosti na místních podmínkách, počasí, příp. změnách svátečního programu oslav.
 
 
 

Cena zahrnuje

  • 6× nocleh v hotelu/apartmánu s polopenzí v Oropesa del Mar (2–4lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením)
  • 1× nocleh v hotelu typu Premiere Classe se snídaní
  • dopravu lux. busem z Brna
  • služby průvodce CK
  • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • vstupné v rámci společ. programu cca 60 €
  • 1/1 L POKOJ CENA 20241 KČ
  • CK VICTORIA


Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

3.10.2024 12.10.2024 17541 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel