krásy Slovinska
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 

PROGRAM ZÁJEZDU: 

 

1. DEN: V nočních hodinách z 21.5.. na 22.5. odjezd z ČR z Ostravy. 

 

2. DEN: Z ČR, průjezd Rakouskem, v ranních hodinách příjezd do Slovinska do lázeňského městečka Bled a ubytování v hotelu 3*, který je v blízkosti křišťálově průzračného jezera Bled v samém centru. Ubytování, individuální program – procházka v okolí jezera Bled. Jezero Bled vzniklo z prohlubně ustupujícího Bohinjského ledovce zhruba před 14 000 lety. Je 2,2 km dlouhé, 1,3 km široké a dosahuje hloubky až 30 metrů. Můžete navštívit centrum městečka Bled, které bylo založeno již roku 1004. Výlet tradiční Gondolou Vás unese na malý ostrůvek uprostřed jezera Bled spojený s prohlídkou barokního poutního kostela Nanebevzetí Panny Marie z roku 1698. Na ostrůvku je i kiosek se suvenýry a kavárna k příjemnému posezení. Návštěva bledského hradu. Možnost koupání a saunování za poplatek v termálních bazénech wellness centra Živa v hotelu Golf. Možnost sportovních aktivit: golf (vzdálenost 4 km), cyklistika, jezdectví, turistika, rybolov, veslování, plavání. Večer večeře, nocleh. 

 

3.DEN : Snídaně, odjezd do slovinských Julských Alp k ledovcovému Bohinjskému jezeru. Následuje výjezd lanovkou pod vrchol Vogel a 

kochání se pohledem na ledovcové jezero a panoramata Triglavského národního parku se samotným nejvyšším vrcholem Slovinska - Triglav (2.864 m). Dále pak přejezd k soutězce Vintgar nebo k vodopádu Savica, zde krásná procházka. Pak zpět na Bled do hotelu, večeře, nocleh. 

 

4. DEN: Po snídani odjezd do Postojné jeskyně. Je to nejdelší jeskyně krasového jeskynního systému v zemi - má 20,5 km. Jsou zde jeskyně: Postojna, Otok, Pivka, Černá jeskyně a Planica. Prohlídka trvá cca hodinu a půl jak chůzí, tak vláčkem. K chloubám které můžete vidět, patří např. Gotický sál – bohatý na výzdobu stalaktitů, Konferenční sál – ve kterém se pořádají i koncerty,  z důvodu výborné akustiky. Dále pak Bílý sál, Červený sál, Tygří sál a Briliantovou chodbu. Po té následuje 10 km přesun k Predjamskému Gradu, který je zajímavý svým umístěním na skále nad řekou Lokva. Už ve 13. století existují první zmínky o hradu, dále pak měl hrad podobu gotickou a nesl název Luegg a dnešní podoba je čistě renesanční a pochází z 16. století. Během prohlídky shlédneme celkem 15 pokojů v 5 patrech. Po návštěvě a prohlídce přejedeme do lázeňského městečka  ZREČE, kde se ubytujeme a následuje koupání v termálním komplexu TERME ZREČE  večeře, relax, nocleh. 

 

5.DEN: Dopoledne koupání, procházka k jezeru, kávička. Ve 12:30 odjezd zpět do ČR.  Návrat do Ostravy cca kolem 22:30 hod. Změna programu vyhrazena.

 

 

BALÍČKOVÁ CENA ZAHRNUJE:

  • DOPRAVU AUTOBUSEM

    -      3 x UBYTOVÁNÍ V 1/2 NEBO V 1/2+1

           POKOJI V HOTELU 3*(2 noci BLED + 1 noc ZREČE)

  • 3 x POLOPENZE FORMOU BUFETU

  • 3 x POBYTOVÁ TAXA + PŘIHLÁŠENÍ

  • SLUŽBY PRŮVODCE

  • NEOMEZENÉ KOUPÁNÍ V TERMÁLNÍCH BAZÉNECH V TERME ZREČE

 

ZÁKLADNÍ CENA AUTOBUSEM: 6.699 Kč

 

FM CENA AUTOBUSEM: 6.498 Kč

 

FM SLEVA 3% při objednání do 28.2.2020.

 

 

 

 

 

NÁSTUPNÍ MÍSTA:Ostrava, Frýdek-Místek, Hranice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov.

PŘÍPLATKY:POJIŠTĚNÍ 36 KČ/DEN/OSOBA. JEDNOLŮŽKOVÝ POKOJ 1.200 Kč/pobyt. Ceny vstup do památek a turistických atrakcí jsou cca 65 EUR. 

  •  

CK RELAX ADRIATIC

 

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

21.5.2020 24.5.2020 6499 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel