Mazurská jezera a okolí
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Varminsko – Mazurský region patří k nejkrásnějším a nejcennějším přírodním lokalitám v severovýchodním Polsku. Krajina „Tisíců jezer“ s okolními lesy, čisté a zdravé prostředí, je rájem jachtařů, vodáků, milovníků pěší turistiky i cykloturistů.

Pěkný hotel Helena*** se nachází u jezera Kisajno v městečku Gižycko. Vybavení hotelu - restaurace, bar s krbem, malé wellness (par-ní lázeň, vířivka), půjčovna jízdních kol.

program:

 

Program zájezdu:

1.den: Ráno odjezd z nástupních míst, k večeru příjezd na ubytování, večeře.

2.den: Gižycko, prohlídka vodárny s rozhlednou (wieża ciśnien), obrovské cihlové tvrze Boyen – dřívější důležité součásti opevnění chránícího východní hranice Pruska, otáčecího mostu, centra města a přístavu.

3.den: Reszel – biskupský hrad, Mariánský kostel Swieta Lipka (koncert), zámek Ketrzyn – křižácká pevnost ze 14. stol. 4.den: Plavba vyhlídkovou lodí po Velkých Mazurských jezerech.

4.den: Plavba vyhlídkovou lodí po Velkých Mazurských jezerech.

5.den: Prohlídka Hitlerova Vlčího doupěte (Wilczy Szaniec), Gierlož, prohlídka komplexu bunkrů Mamerki - 30 nepoškozených bunkrů hlavního velitelství německé armády. Po večeři společné posezení.

6.den: Odjezd do městečka Mikolajki na břehu jezera Sniardwy, zvaného „Mazurské moře“, které je nejpopulárnějším výletním letoviskem celých Mazur. Odpoledne se přesuneme na prohlídku dalšího křižáckého hradu Ryn ze 14 stol., který je druhým největším křižáckým  zámkem v Polsku

7.den: Po snídani odjezd domů.

 

V ceně zájezdu je:

Ubytování - hotel Helena*** 1 a 2 lůžk. pokoje s možností přistýlky a kompletní sociální zařízení (WC, sprcha, um.) a TV, doprava luxusním zájezdovým autobusem s klimatizací bez nočních přejezdů včetně všech výletů.

Polopenze (snídaně formou švédských stolů, večeře servírovaná 3chodová), průvodce CK, pojištění CK proti úpadku.

 

V ceně není:

Vše, co není uvedeno v ceně zájezdu, povinné cestovní pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných zdravotních důvodů (viz tabulka na str.

42), místní poplatek 2 zł/os./den, obědy, vstupné (cca 50 zł), lodní lístky cca 35 zł.

 

Slevy:

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody, mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy:stálý klient - min.3x na našem zájezdu – sleva 150 Kč/os.,7x a více - sleva 250 Kč/os. .

 

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

28.6.2020 4.7.2020 8950 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel