Krásy přírody Polských Tater a okolí
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Zakopane je nejdůležitějším střediskem turistiky v Polsku. Má sice jen 30 000 obyvatel, ale ročně ho navštíví až neuvěřitelné 3 milióny turistů. Malebné město s unikátní a výjimečnou podhalanskou architekturou, které dominují nádherné stylové dřevěnice. Výhodná poloha pod štíty polských Vysokých Tater, husté lesy v okolí a čistý horský vzduch mají příznivé účinky na zdraví rekreantů. I proto má Zakopane statut lázní již od roku 1886.

Oblíbený stylový penzion Telimena se nachází v centru města Zakopane, cca 10 min. pěšky od známé hlavní ulice Krupowki, kde je velké množství různých zajímavostí: tržiště, stánky, obchody, kavárny, stylové hospůdky s místn. specialitami, malíři, hudebníci aj.

Program zájezdu - každodenní vycházky, túry a výlety (účast je dobrovolná), výlety na Mořské oko, do Chocholovské doliny a do doliny Pěti polských ples (Pięciu Stawów Polskich) a z Kondratowe doliny na Giewont.

 

V ceně zájezdu je:

Ubytovánív penzionu Telimena 6 nocí, 1, 2 a 3 lůžk. pokoje s kompletním sociálním zařízením (WC, sprcha, um.), TV, doprava zájezdovým autobusem s klimatizací, polopenze - snídaně (šv. stoly) a veče-ře, 3 zájezdy - do Pieninského NP, na Mořské oko a do Chocho-lovské doliny, průvodce CK, pojištění CK proti úpadku. V ceně je i místní wellness (bazén, jaccuzzi, posilovna a sauna) a denní vstup na 2 hod v aquaparku Zakopane!

 

V ceně zájezdu není:

Povinné cest. pojištění léčebných výloh a storna - zrušení zájezdu z vážných zdravotních důvodů (viz tabulka na straně 42), míst. popl. cca 2 zł na os./den (platí se na místě), lanovka na Gubalowku – 15 zl, plavba na vorech v Pieninském NP - 10 €,  (děti do 15 let - 7 €).

 

Slevy:

Skupiny nad 10 osob mají různé výhody a mají možnost určit si vlastní nástupní místo (po trase) a pod. Informujte se v CK na slevy pro skupiny.

Slevy:stálý klient - min.3x na našem zájezdu – sleva 150 Kč/os.,7x a více - sleva 250 Kč/os.

 

Cena obsahuje

ubytování doprava klimatizovaným autobusem polopenze 3 zájezdy průvodce pojištění CK proti úpadku Vstup do wellness denní vstup na 2 hod v aquaparku Zakopane

 

nástupní místa:

Karviná,Havířov, Ostrava, Frýdek-Místek, Český Těšín, Třinec, Jablunkov, Čadca.

 
Cena neobsahuje
Povinné cest. pojištění léčeb. výloh a storna místní (lázeňský) poplatek cca 2 zł /os/den Lanovka na Gubalowku 15Zł Plavba na vorech v Pieninském NP (Dospělí 10€ Děti do 15let 7€
 ck az tour


Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

12.7.2020 17.7.2020 6750 Kčobjednat
6.9.2020 11.9.2020 6450 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel