To nejlepší z Kuby + KARIBSKÉ PLÁŽE S KOUPÁNÍM 
 
Způsob dopravy:

 

 • Přímý let do destinace

 • Česky mluvící průvodce

 • Kombinace poznání a koupání

 • Národní part Topes de Collantes

 • Památky UNESCO - Havana, údolí Viňales, Trinidad, Cienfuegos

 

 

 

Krásy Kuby s prodloužením na ostrově Cayo Santa Maria

 

27.2.-6.3.2024                       49990 kč

12.3.-20.3.2024                     49990 kč

19.3.-27.3.2024                     49990 kč

velikonoce   26.3.-3.4.2024      52990 kč

16.4.-24.4.2024                     51490 kč

 

 

Popis okruhu

 1. DEN: Přílet do Santa Clary, transfer na hotel v  Havaně, ubytování, večeře, nocleh.
 2. DEN: Celodenní prohlídka Havany – koloniální část/katedrála s náměstím, náměstí Plaza de Armas s bývalým prezidentským palácem. Moderní část/náměstí Revoluce, El Malecon. Ubytování, večeře, nocleh.
 3. DEN: Celodenní výlet do provincie Pinar del Río , nejlepší světové oblasti pro pěstování tabáku. Cestou zastávka v orchideráriu u městečka Soroa, možnost krátké procházky k vodopádu. Návštěva údolí Viňales (UNESCO), kde zastavíme na vyhlídce u hotelu Los Jazmines a tzv. prehistorické zdi.  Návštěva návrat do Havany večeře, nocleh. Fakultativně návštěva kabaretu Tropicana nebo Parisien.
 4. DEN: Odjezd z Havany do oblasti Cienaga de Zapata, kde se nachází slavná Zátoka sviní. Návštěva krokodýlí farmy, oběd a projížďka loďkou kolem laguny  Aldea Taína – výlet lodí po indiánské vesničce, zastávka na Playa Girón  na koupání a šnorchlování – transfer do hotelu Rancho Luna, pobyt all inclusive, pláž u karibského moře.
 5. DEN: Prohlídka historického centra Cienfuegos (UNESCO) a následně výlet do Trinidadu  (UNESCO). Atmosféru koloniálního města zpestří ochutnávka typického místního nápoje La Canchanchara (fakultativně). Ubytování v Trinidadu. 
 6. DEN: Oblast pralesu Topes de Collantes – národní park, vodopády, jízda z ZILy, krátká nenáročná pěší túra, oběd v ceně exkurze – pokračování do hotelu v Cayo Santa Maria. Ubytování a nocleh, pobyt all inclusive.
 7. DEN: Individuální volno v hotelu Cayo Santa María, all inclusive. Možnost lokálních fakultativních výletů – katamarán, delfinárium a další.
 8. DEN: Pokračování v pobytu na pláži v hotelu v Cayo Santa Maria, volno do transferu na letiště, odlet zpět do ČR. 

 

Cena zahrnuje

 

Cena zahrnuje: mezinárodní letenku, během okruhu na 7 nocí : 3 noci ***/**** v Havaně polopenze, 1 noc v hotelu ve vnitrozemí polopenze, 1 noc Trinidad polopenze,  2 noci **** v Cayo Santa Maria all inclusive, dopravu, vstupy, česky mluvícího průvodce,  transfery

Cena nezahrnuje: cestovní a covid pojištění (možno do ceny dodat), vízovou kartu, spropitné

 

Poznámka

MINIMÁLNÍ POČET ÚCASTNÍKU: 15

FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY:1lůžkový pokoj 

ck exim

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Krásy Kuby s prodloužením ve Varaderu

 

23.10.- 3.11.2024   63190 kč

 

 

 • Trinidad - prohlídka města (UNESCO)

 • Prohlídka historického centra Cienfuegos (UNESCO)

 • Navštěva údolí Valle Viňales (UNESCO)

 

Popis okruhu

1.DEN

Odlet z Prahy do Havany , přílet, transfer do Havany, ubytování v hotelu, večeře.

2.DEN

Snídaně. Pěší procházka (stará koloniální část Havany – katedrála s náměstím, náměstí Plaza de Armas s bývalým prezidentským palácem, navštívíme muzeum rumu Havana Club, ochutnávka. Po obědě v typické restauraci zamíříme do moderní části hlavního města (náměstí Revoluce, El Malecon, fakultativně navštívíme hřbitov Colon a další důležitá místa). V podvečer návrat do hotelu, večeře a nocleh. Fakultativně možnost návštěvy vyhlášeného kabaretu Tropicana nebo Parisien.

3.DEN

Po snídani odjezd do provincie Pinar del Rio, nejlepší světové oblasti pro pěstování tabáku. Cestou zastávka v orchideráriu u městečka Soroa, možnost krátké procházky k vodopádu. Navštěva údolí Valle Viňales (UNESCO), zastavíme na vyhlídce u hotelu Los Jazmines a tzv. Prehistorické zdi. Cesta přírodou k indiánské jeskyni Cueva del Indio, možnost plavby na loďkách. Ubytování v Havaně, večeře, nocleh.

4.DEN

Snídaně. Odjezd do oblasti Cienaga de Zapata – slavná Zátoka sviní, návštěva krokodýlí farmy, projížďka loďkou kolem laguny Aldea Taina s indiánskou vesničkou. Oběd, odjezd do Playa Giron, možnost koupání a šnorchlování (zapůjčení vybavení v ceně). Pokračování v cestě do města Cienfuegos, ubytování, večeře, nocleh.

5.DEN

Po snídani  prohlídka historického centra Cienfuegos (UNESCO), následně výlet do Trinidadu, prohlídka města (UNESCO). Atmosféru koloniálního města zpestří ochutnávka typického místního nápoje La Canchanchara (fakultativně). Odjezd do oblasti Topes de Collantes, ubytování, večeře, nocleh.

6.DEN

Po snídani odjezd do hor Topes de Collantes , výlet do parku Guanayara. Procházka po parku. Oběd v parku. Odpoledne odjezd do Varadera, ubytování v hotelu kategorie 4* s programem all iclusive.

7.– 9. DEN

Volné dny ve Varaderu s all inclusive ve 4* hotelu.

10. DEN

Snídaně, během dne transfer na letiště do Havany a odlet do ČR.

11. DEN

Přílet do Prahy

Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu Praha–Havana–Praha, letištní taxy a další poplatky
 • transfer letiště–hotel–letiště
 • dopravu klimatizovaným minibusem/autobusem
 • 3x ubytování ve **** hotelech s polopenzí v Havaně, 2x ubytování bez kategorie s vlastním sociálním zařízením ve vnitrozemí, 5x oběd s nápoji
 • 4x ubytování v hotelu **** ve Varaderu s programem all inclusive - dle pobytu na 9 nocí
 • vstupy a výlety dle programu
 • služby česky mluvícího průvodce
 • služby místních průvodců dle potřeby

 

Cena nazahrnuje:

 • cestovní a covid pojištění
 • vízum na Kubu (cca 990 Kč, vyřizuje CK)
 • jiné než uvedené vstupy (cca 50 USD)
 • spropitné

Poznámka

MINIMÁLNÍ POČET ÚCASTNÍKU: 16

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA.

ck exim

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

27.2.2024 3.11.2024 49990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel