Nejkrásnější místa Islandu
 
Způsob dopravy: ikona_letadlo

 

1. den: Odlet z Prahy do Keflavíku, transfer do Reykjavíku, následuje prohlídka Reykjavíku (kostel Hallgriímskirjá, radnice, plastika lodi Vikingů). Dále možnost návštěvy termálního bazénu, botanické zahrady či lodního výletu za velrybami. Nocleh.


2. den: Výlet po trase „Zlatého islandského trojúhelníku" povede do geotermální oblasti gejzírů s úchvatnou podívanou na famózní gejzír Strokkur a k vodopádům Gullfoss, považovaným za nejkrásnější na ostrově. Procházka romantickou krajinou v NP Tingvellir, kde byl v r. 930 založen první demokratický parlament světa.


3. den:
 V celodenním výletu na jižní pobřeží Islandu nebudou chybět vodopády Seljalandsfoss a Skógafoss, možnost návštěvy muzea Skogar Waterfall, procházka po tajuplné černé pláži Reynisfjara s kamennými útesy a úchvatný pohled na Atlantik a ledovce u nejjižnějšího mysu Islandu – útesů Dyrhólaey. Zastávka v městečku Vík. Návrat do Reykjavíku.


4. den
: Volno v Reykjavíku, možnost individuální prohlídky města či návštěva termálních lázní, botanické zahrady či lodního výletu za velrybami. Vpodvečer odjezd na letiště. Odlet.


5. den:
 Přílet do Prahy.

 

leteckou dopravu z Prahy do Keflavíku a zpět v turistické třídě včetně tax a příplatků 
3 noclehy v hotelu*** se snídaní
česky hovořícího průvodce
dopravu dle programu
pojištění dle zák. 159/199

Cena nezahrnuje: vstupy


Fakultativní služby: 
příplatek za jednolůžkový pokoj 5990,- Kč 

ck čedokZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

20.4.2023 24.4.2023 25919 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel