Keňa se safari
 
Způsob dopravy: ikona_letadlo

PROGRAM ZÁJEZDU:

 

1.-2. DEN – Odlet z Prahy, příet do Keni. Dle čsu příetu transfer, ubytováí+ pláž

3-4 DEN – Národní park Tsavo East, doprava jeepem s otevřnou střchou, pozorováíkrokodýův řce Galana, projetíbráy Sala Gate kde začíáopravdovésafari. Uvidíe črvenéafrickéslony, pasoucíse stáa antilop a zeber, zvěavépaviáy a velmi příněvypadajííbuvoly. Přs cestu budou probíat prasata bradavičatéa žrafy se kolem vá budou procháet jako modelky. Ubytováíje v hotelu Voi Safari Lodge s výledem na napajedla, kam se chodínapáet zvířta z parku. Dáe navšííe Hipo point kde si zblíka prohléneme hrochy a safari opě opoušíe bráou Sala Gate.

 

5. DEN – Pláž+ odpoledne nášěa řmeslnickéo trhu.

 

l

6. DEN – Modré safari – Ranníodjezd z hotelu mikrobusem, kterývá dopravík výetníu trajektu. Trajekt máprosklenédno, který můžte pozorovat mořkýsvě. Vyplouvat budeme ze záoky Blue bay a budeme pozorovat okolíkteréná nabíne pohled na přkránépláž a nekontaminovanou příodu. Zastavíe se na pláž Garoda, potébudeme pozorovat mořkéžlvy a delfíy. Navšííe záoku Waka Waka, kde budeme oběvat a uvidíe lokánífolkloristickévystoupeníkmenu Ghiriama.

7. – 8. DEN - Volno

9. DEN – Rovine di Gede výet do trosek starobyléo arabskéo měta, kterépocháíz 13. Až17. Století Nalezneme zde trosky osmi moskejínebo něolik výnamnýh hrobek. Che Schale, po prohlénutíRovine di Gede se přsuneme na ohromnou píčtou plážzvanou Che Schale kde budeme pozorovat něolik druhůptačíříš. Uvidíe zde i nejvěšísolnédoly v Keni zvanéSaline. Dáe Robinsonů ostrov na kterýná přpravípřvozní zpíajíínáodnípíně př čmžse budeme kochat nekontaminovanou příodou. Jako posledníatraktivitu tento den navšííe Marafu, cožje mítnípropast zvanátéžďálova kuchyně Nejkráněšípohled na níje př výhodu a záadu slunce. Propast si můžme projí nebo se jen tak kochat kráami propasti a jejío okolí

10. – 11. DEN – Volno

12. DEN – Watamu, výet do blíkéo měteča. Prohlíka rybářkéo měteča kde se setkáe s pravý keňký žvotem. Můžme si zde projí starobyléulice, kde nalezneme spoustu obchůků Večr budeme mí příežtost ochutnat črstvékrokodýímaso v příemnérestauraci v centru Watamu.

13. DEN – Volno

14. DEN – Odlet zpě z Keni do Prahy.

 

Scorpio Villas****

Je malý rodinnýhotel a je postaven ve stylu tradičíMasajskévesnice s jedinečou atmosféou. Centrum měta Malindi se nacháícca 1.5 km od hotelu.

PlážHotel se nacháípřío u šroképíečépláž Silversand, v odděenéhotelovéčáti pláž si můžte vypůčt zdarma leháka a slunečíy.

Vybavení 24.hod. recepce, hlavnírestaurace, kteránabííi mezináodníkuchyni (hlavněitalskou), bar, 4 malébazéy, jacuzzi, bezplatnéleháka, slunečíy a ručíy u bazéu.

Pokoje Všchny pokoje jsou vybaveny vlastní sociání zaříení, vysouščm vlasů individuáněnastavitelnou klimatizací stropní ventiláorem, moskytiéou, TV sat., telefonem, trezorem, miniledničou (za přílatek), balkonem nebo terasou.

  

 

Cena zahrnuje:  

? Leteckou přpravu Praha – Keň a zpě vč všch tax a poplatků 

? Transfer letišě– hotel – letišě 

? 12 nocív hotelu Scorpio Villas resort**** se sníaní 

? 1 noc ve VOI Safari Lodge (v ráci výetu na Safari zahrnutéo v ceně vč oběa, večř a sníaně(náoje za poplatek)  

? Čsky mluvííprůodce 

? Technickýdoprovod pro cestu z/do Prahy 

? Vstup do Safari 

? Všchny výety dle programu - SAFARI (Náodnípark Tsavo East), Nášěa řmeslnickéo trhu, ModréSafari, Rovine di Gede + Che Schale + Robinsonů ostrov + Marafa, Watamu day s večřína bái krokodý (nárada míto krokodýa lze i jinýpokrm

 

Cena zájezdu nezahrnuje: 

? Víum 

? Spropitné 

? Komplexnípojišěíléčbnýh výoh vč pojišěípro příad storna záezdu

CK QualityZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

19.2.2020 6.3.2020 69990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel