Okruh Skandinávií s plavbou po fjordu
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

7denní poznávací zájezd do Dánska, Švédska a především Norska

Hlavním cílem zájezdu bude poznání Norska. Naši cestu začneme ve Švédsku, ve městě Göteborg. Zde nás bude čekat prohlídka města s průvodcem nebo návštěva námořního muzea. Odpoledne se vydáme na ubytování a další den již strávíme v Norsku. Odpoledne se vydáme na ubytování a další den již strávíme v Norsku. Bude nás čekat panoramatická jízda až k jezeru Mjosa a prohlédneme si i olympijský Hamar. Další den se brzy ráno se vydáme na cestu do známého Geirangerfjordu, kde nás bude čekat plavba lodí a výjezd na vyhlídku Dalsnibba. Další den si prohlédneme hlavní město Norska Oslo včetně ostrova Bygdoy a vydáme se do Švédska. Po noclehu ve Švédu nás bude čekat přejezd trajektem do Kodaně a celodenní prohlídka tohoto města. Večer se již vydáme na cestu zpět do ČR.

 

 

 

1. den: Odjezd z ČR a noční přejezd do Švédska.

2. den: Göteborg, prohlídka města s průvodcem, možnost návštěvy námořního muzea Maritiman a zábavního parku Liseberg. Večer odjezd na ubytování.

3. den: Po snídani odjezd do Norska a panoramatická cesta podél pobřeží Severního moře a Osla. Příjezd k jezeru Mjosa a možnost projížďky kolesovým parníkem po jezeře. Prohlídka města Hamar a olympijské arény v Lillehammeru. Večer odjezd na ubytování

4. den: Ráno odjezd z hotelu údolím Ottadalen do oblasti Geirangerfjordu. Zde přijde asi nejhezčí bod našeho zájezdu – plavba lodí po tomto fjordu. Odpoledne výjezd autobusem na horu Dalsnibba a poté odjezd na ubytování.

5. den: Přejezd do Osla. Ráno příjezd na poloostrov Bygdoy, návštěva muzeí a následně přejezd do centra města a jeho prohlídka. Přejezd na hotel, nocleh.

6. den: Ráno odjezd do švédského přístavu Helsingborg a přeplutí trajektem do dánského Helsingoru. Poté příjezd do Kodaně a celodenní prohlídka hlavního města Dánska.

7. den: Příjezd do ČR v dopoledních až poledních hodinách podle nástupního místa.

 


 7denní poznávací zájezd do Dánska, Švédska a především Norska
 Ubytování na čtyři noci v hotelu se snídaní? Doprava moderním autobusem s klimatizací
 Služby průvodce v ceně

ck č.kormidlo

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

11.8.2021 17.8.2021 od 10499 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel