Octoberfest, Mnichov
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

3denní poznávací zájezd, jehož součástí je i návštěvacelosvětově proslulého pivního festivalu „Oktoberfest“, jehož vznik bylodstartován svatbou korunního prince Ludvíka Bavorského s TerezouSasko-Hildeburskou v roce 1810. Chuť na pivo podpoříte i návštěvou jednoho znejlepších pivovarů v Česku - plzeňského Prazdroje a pro milovníky rychlýchvozů bude určitě i nezapomenutelným zážitkem návštěva muzea BMW v Mnichově.

 

Program: 

 

1. den

Odjezd z nástupních míst brzy ráno přes Brno do Plzně. Prohlídka jednoho z mála klasicistních objektů na našem území lesního zámku KOZEL (zámek, který si v 18. století nechal vystavět Jan Vojtěch Černín z Chudenic, součástí zámku je i zámecké divadlo či kaple). Návštěva kulturního města PLZEŇ (prohlídka centra města s gotickým chrámem sv. Bartoloměje, historickými domy, radnicí, velká synagoga, návštěva plzeňského pivovaru Prazdroj. Poznejte s námi historii pivovarnictví a autentická místa, kde se zrodila značka Pilsner Urquell. Návštěva Pivovarského muzea vám nabídne možnost seznámit se s výrobou našeho nejlepšího piva, které budete mít možnost ochutnat přímo u zdroje). Ubytování a nocleh.

 

2. den

Snídaně, přejezd do Německa s návštěvou MNICHOVA, jehož hlavním cílem je OKTOBERFEST (pivní festival, který patří k největším akcím tohoto druhu na světě. Koná se na Tereziánské louce a jeho tradice odstartovala již v roce 1872. Začíná naražením piva a slovy „O’zapft is!“ Po dvouleté pauze máte konečně možnost vyzkoušet vynikající piva bavorských sládků). V Mnichově se také pokocháte pohledem na sbírku nejen nádherných veteránů ve firemním muzeum BMW, která sídlí v technicky vyspělé budově a společně tato historie s modernou tvoří nezapomenutelný kompaktní celek. Poté odjezd do ČR ve večerních hodinách.

 

3. den

Návrat do nástupních míst v brzkých ranních až ranních hodinách.

 

Ubytování a strava

Ubytování v ČR v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), součástí noclehů jsou snídaně.

Cena zahrnuje

Ubytování v ČR v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), součástí noclehů jsou snídaně.

 

Cena nezahrnuje

vstupné do stanu na Octoberfest, dále pak vše, co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.

Doporučené kapesné

cca 50,- EUR.

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Praha, Plzeň

ck vsacan

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

28.9.2023 30.9.2023 4150 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel