HAMBURG A LÜBECK VLAKEM
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Hamburk se rozkládá na Jutském poloostrově při ústí Labe do Severního moře. Město patří k největším a nejvýznamnějším přístavům nejen Evropy ale i světa. Najdete zde mnoho památek a pozoruhodných mostů. Poznejte s námi moderní metropoli se zajímavou architekturou a kulturními zajímavosti. Čeká vás vynikající gastronomie a rušný noční život. Část města s názvem Binnenalster se nalézá přímo v srdci města. Je lemovaná kavárnami, různými obchody, známá je ulice Jungfernstieg. Kouzelná je prohlídka historické části Speicherstadt a Wunderland. Samozřejmě vás uchvátí okružní jízda lodí přístavem. A mimochodem, víte kde je v Hamburku český přístav?

1.den

V dopoledních hodinách odjezd vlakem z Prahy do Hamburku. Podvečerní a večerní prohlídka centra druhého největšího města Německa. Nemineme čtvrť červených luceren. Čas bude i na ochutnávku rybích specialit a německých jídel.

HAMBURG – vyhlídková plavba přístavem. Prohlídka památek – radnice, opera, televizní věž, promenáda Junafernstieg, úžasná je vyhlídka z věže kostela sv. Michaelis. Čtvrt Kontohausviertel byla postavena v expresionistickém stylu a je zapsána do seznamu světového dědictví UNESCO. Možnost prohlídky muzea v Kunsthalle, kde najdete sbírky od antiky až po současnost. Případně mezinárodního námořního muzea, botanické zahrady Planten un Blomen či areálu modelových železnic Wunderland.

LÜBECK – fakultativní jednodenní výlet vlakem do marcipánového klenotu Baltu. Bývalé hanzovní město. Památky v centru města jsou zapsány na seznamu UNESCO. K dominantám města patří chrám sv. Marie. Kuriozitou je starobinec ze 13. století, slavná Holštýnská brána a z věže kostela sv. Petra budete mít výhled na celé město. Město je vůbec plné romantických uliček s malými domky, kde žijí především umělci. Lübecký marcipán je považován za nejlepší na světě.

HAMBURG – dopoledne ještě prohlídka města, návštěva rybího trhu a nákup suvenýrů. V časných odpoledních hodinách odjezd, příjezd do Prahy ve večerních hodinách.

Informace


Ubytování:

hotel v centru Hamburku, dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím.

Příplatek za jednolůžkový pokoj 1 590,- Kč.

V případě, že klient souhlasí s ubytováním s osobou stejného pohlaví ve dvoulůžkovém pokoji, poplatek se nevyžaduje.

Stravování:

snídaně.

V ceně je zahrnuto:

  • jízdenka vlakem Praha – Hamburg a zpět (2. třída a ekvivalentní vozové třídy)
  • 4x ubytování
  • 4x snídaně
  • průvodce

V ceně není zahrnuto:

  • vstupné do jednotlivých objektů dle programu
  • cestovní pojištění

Cestovní pojištění:

Baliček komplexního cestovního pojištění 30,- Kč/den.

Více informací o cestovním pojištění.

Nástupní místa:

Praha – hlavní nádraží, Ústí nad Labem, Děčín. V případě většího počtu klientů z jedné lokality zajistíme za příplatek svoz.

ck HoškatourZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

19.5.2021 23.5.2021 11950 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel