Termály, gastronomie a historie Maďarska
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Úžasná kombinace odpočinku v termálních lázních, historie, vína a maďarské gastronomie.

Popis

 

 
1. den: Odjezd z Brna v 6 hod. v časných ranních hodinách. Po cestě zastávka ve Stoličném Bělehradě (Székesfehérvár), odpoledne příjezd do maďarského lázeňského města Harkány. Po příjezdu do města koupání v termálních lázních.
2. den: Po snídani přesun k rozsáhlému středověkému hradnímu komplexu Siklós, poté odjezd do Mohácse, dějiště osudové bitvy, která ukončila panování rodu Jagellonců na českém trůně. Následně návštěva tradiční vinařské oblasti Villany s fakultativní ochutnávkou vín (3.900 HUF). Odpoledne návrat do Harkány a koupání v termálních lázních. Večer návrat do hotelu.
3. den: Dopolední koupání v místních lázních, poté návštěva univerzitního města Pécs (Pětikostelí), jež je průnikem židovské, křesťanské a muslimské kultury (mešita paši Kasima Gázima, raně křesťanský hřbitov s neobvyklými hrobkami, židovská synagoga, bazilika a hrobka sv. Patery). V odpoledních hodinách odjezd do ČR. Příjezd do Brna ve večerních hodinách cca 22 hod.
 

Cena zahrnuje

  • 2× nocleh s polopenzí v hotelu**** v Harkány (snídaně i večeře bohatý bufet, nápoje se hradí zvlášť)
  • dopravu luxusním autobusem z Brna
  • libovolný vstup do hotelového wellness – finská sauna, infrasauna, parní lázeň, solná jeskyně, whirlpool, vnitřní bazén, fitness (otevřeno denně 8–20 hod.)
  • župan
  • služby průvodce CK, pojištění CK proti úpadku

V ceně je zahrnuta doprava z Brna. Ostatní nástupní místa v rámci ČR jsou možná na dotaz a za příplatek.

Akční cena 5.990,-/os. platí od 2 platících osob na pokoji. Při obsazení jednou osobou v jednolůžkovém pokoji platí cena 7.490,-/os.

Při dopravě z Brna nabízíme možnost parkování vašeho auta přímo na našem odjezdovém terminálu v Brně za 100 Kč

ck victoriaZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

6.5.2023 8.5.2023 5990 Kčobjednat


Copyright © 2017  VARIETA Travel