Harkány, termály, gastronomie a historie Maďarska
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Harkány, termály, gastronomie a historie Maďarska

26.4. - 28.4.2024

                                                Cena: 6.641,- Kč/os

1. den: Odjezd z Brna v 6 hod. v časných ranních hodinách. Po cestě zastávka ve Stoličném Bělehradě (Székesfehérvár), odpoledne příjezd do maďarského lázeňského města Harkány, které díky své příznivé poloze na jihozápadě Maďarska nedaleko řeky Drávy disponuje stálým a příjemným středomořským podnebím. Harkány patří k nejvyhledávanějším maďarským destinacím pro své termální prameny, jejichž blahodárné účinky příznivě působí při léčbě pohybového ústrojí, revmatických a kloubních onemocnění, zánětlivých a gynekologických potíží nebo při rehabilitaci. Od roku 2021 je v rámci areálu otevřen vodní aquapark Harka. Po příjezdu do města koupání v termálních lázních.
2. den: Po snídani přesun k rozsáhlému středověkému hradnímu komplexu Siklós, poté odjezd do Mohácse, dějiště osudové bitvy, která ukončila panování rodu Jagellonců na českém trůně. Následně návštěva tradiční vinařské oblasti Villany s fakultativní ochutnávkou vín (5.000 HUF). Odpoledne návrat do Harkány a koupání v termálních lázních. Večer návrat do hotelu.
3. den: Dopolední koupání v místních lázních, poté návštěva univerzitního města Pécs (Pětikostelí), jež je průnikem židovské, křesťanské a muslimské kultury (mešita paši Kasima Gázima, raně křesťanský hřbitov s neobvyklými hrobkami, židovská synagoga, bazilika a hrobka sv. Patery). V odpoledních hodinách odjezd do ČR. Příjezd do Brna ve večerních hodinách cca 22 hod.

 

Cena zahrnuje

  • dopravu lux. busem z Brna
  • 2× nocleh s polopenzí v hotelu v Harkány (snídaně i večeře bohatý bufet, nápoje se hradí zvlášť)
  • libovolný vstup do hotelového wellness – finská sauna, infrasauna, parní lázeň, solná jeskyně, whirlpool, vnitřní bazén, fitness (otevřeno denně 8–20 hod.)
  • župan
  • služby průvodce CK
  • pojištění CK proti úpadku

Cena nezahrnuje

  • pobytovou taxu 1,8 € nebo 550 HUF/os. od 18 let/noc (povinná platba na místě)
  • vstupné v rámci společného programu
  • celodenní vstupné/odpolední vstupné (od 14 hod.) termální lázně + aquapark HARKA

V ceně je zahrnuta doprava z Brna. Ostatní nástupní místa jsou možná za příplatek.

Při dopravě z Brna nabízíme možnost parkování Vašeho auta přímo na našem odjezdovém terminálu v Brně za 120 Kč/noc.

CK VICTORIA

 


Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

26.4.2024 28.4.2024 6641 Kčobjednat


Copyright © 2017  VARIETA Travel