Bukfurdo-Heviz-Sárvár
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

POBYT V TERMÁLNÍCH LÁZNÍCH BÜKFÜRDÖ S VODOU BOHATOU NA MINERÁLY A V LÁZNÍCH SÁRVÁR SE SPOUSTOU ATRAKCÍ PRO MALÉ I VELKÉ, S VNITŘNÍMI I VENKOVNÍMI BAZÉNY, TOBOGÁNY A S EXKLUZIVNÍM SVĚTEM SAUN....V LÁZNÍCH HEVÍZ NÁS ČEKÁ DRUHÉ NEJVĚTŠÍ JEZERO S TERMÁLNÍ VODOU NA SVĚTĚ

 

Den 1
Odjezd v brzkých ranních hodinách směr Vídeň a ŠOPROŇ – prohlídka historického městečka založeného již v době římsk. Úzké uličky se středověkými a barokními domy Vás okouzlí. Po poledni příjezd do lázníBÜKFÜRDŐ, ve ktrých můžete cca 4 hodiny relaxovat a využívat všechny bazény,  sauny a služby. K večeru odjezd na ubytování v Büku, volno, nocleh.


Den 2
Po snídani odjezd směrem k Blatenskému jezeru (BALATONU), po cestě krátká zastávka pod hradem SÜMEG, který byl vystavěn koncem 13. století a dodnes patří k nejzachovalejším v zemi. Cesta podél pobřeží Balatonu s krátkou zastávkou ve vinařské oblasti Badacsony, proslulé výrobou vína Badacsonyi szürkebarát. Prohlídka KESZTHELY – nejstarší a největší město na pobřeží Balatonu, založené už v římském období. Nejatraktivnější památkou je krásný barokní zámek rodu Festeticsů. Odpoledne koupání v termálních lázních v HÉVÍZU – druhé největší jezero s termální vodou na světě s hladinou pokrytou lekníny. Večer návrat na ubytování, možnost večeře, nocleh.


Den 3
Po snídani celodenní pobyt v lázních BÜKFÜRDŐ nebo odjezd do městečka SÁRVÁR, které je zajímavé nejen svou středověkou vodní tvrzí, ale zejména termálními lázněmi, které patři k nejmodernějším v Maďarsku - celodenní koupání. V odpoledních hodinách odjezd do Česka, příjezd do Olomouce v pozdích večerních hodinách.

 

Poloha

Relaxační víkend ve třech nejlepších termálních lázních Maďarska.

Popis

2x večeře 540 Kč, balíček vstupů do Bukfurdő, Sarvaru a Hevizu/Kehidy - dospělí 1050Kč, děti 3–15 let 550 Kč

Popis

Upozorňujeme, že v březnovém, dubnovém, říjnovém a listopadovém termínu je koupání v Hévízu nahrazeno koupáním v Kehidě.    

Popis

Základní trasa: Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno

Svozové trasy za příplatek 350 Kč: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Zlín

Svozové trasy za příplatek 250 Kč: Přerov, Hranice

Cena zahrnuje

dopravu autobusem, 2x ubytování ve dvoulůžkových pokojích v penzionu v Büku, 2x snídaně, služby průvodce

vstupné do termálních lázní

ck b.fant.Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

27.8.2021 29.8.2021 3190 Kčobjednat
1.10.2021 3.10.2021 3190 Kčobjednat
5.11.2021 7.11.2021 3190 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel