Milano a krásy italských jezer
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 

PROGRAM ZÁJEZDU: 

 

1.den: Odjezd z nástupních míst ve večerních hodinách přes Rakousko do Itálie,
MODENA (UNESCO Muzeum Ferrari s ojedinělou sbírkou automobilů této světoznámé firmy umístěné v úžasné futuristické budově architekta Jana Kaplického. Prohlídka uchvátí nejen milovníky rychlých vozů, ale i všechny znalce krásného designu), SANTA MARIA DI MUGNANO (prohlídka vily slavného tenora Luciana Pavarottiho, ukázka jeho kostýmů, ocenění a míst kde žil). Odjezd na ubytování. Nocleh.
3.den: Po snídani MILANO (světové město módy a historie. Duomo Santa Maria - úžasná pětilodní bazilika, Galleria Vittorio Emanuele - zastřešená nákupní pasáž z 19. století s luxusními obchody, legendární La Scala, pevnost Castelo Sforzesco, Parco Sempione se stadionem, akváriem či Mírovým obloukem). Nocleh.
4. den: Snídaně COMO (město na stejnojmenném jezeře LAGO DI COMO, Prohlídka města s katedrálou Panny Marie, radnice ze 13. až 15. století). Přejezd lodí po jezeře do města BELLAGIO (již od římských dob vyhlášené lázeňské a výletní místo se spoustou honosných vil a hotelů). Návrat na ubytování. Nocleh.
5. den: Po snídani odjezd do oblasti LAGO MAGGIORE (další nádherné jezero orámované vrcholy Alp v kontrastu se subtropickou vegetací kolem břehů). ARONA (město v jihozápadní části jezera. Pozůstatky hradu rodu Borromeů, obrovská socha světce Karla Boromejského). STRESA (letovisko s nádhernou polohu na jezeře Maggiore). Výjezd lanovkou na MOUNT MOTTARONE (1.491 m n. m. nádherné výhledy na jezero a hory). Odjezd na ubytování. Nocleh.
6.den: Po snídani odjezd z hotelu. BRESCIA (renesanční náměstí Piazza della Loggia, Piazza Duomo s chrámem z 11.stol. Náměstí Piazza del Foro z římských dob Teatro Romano, Kapitol, Svatyně). Odjezd, cesta Itálií a Rakouskem. Návrat do ČR v časných ranních hodinách.

 

 

 

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Noclehy v Itálii v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím) se snídaněmi 
 

 

CENA ZAHRNUJE: Doprava zájezdovým autobusem, 4x nocleh v hotelu, 4x snídaně, poplatky a parkovné v zahraničí, průvodce, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: vstupné do placených objektů, výlet lodí a dále vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.
Doporučené kapesné na vstupy: 60,-EUR

 

 

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov

CK VSACANZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

7.9.2020 13.9.2020 8990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel