Milano a krásy italských jezer
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 

PROGRAM ZÁJEZDU: 

 

1.den: Odjezd z nástupních míst ve večerních hodinách přes Rakousko do Itálie,
MODENA (UNESCO Muzeum Ferrari s ojedinělou sbírkou automobilů této světoznámé firmy umístěné v úžasné futuristické budově architekta Jana Kaplického. Prohlídka uchvátí nejen milovníky rychlých vozů, ale i všechny znalce krásného designu), SANTA MARIA DI MUGNANO (prohlídka vily slavného tenora Luciana Pavarottiho, ukázka jeho kostýmů, ocenění a míst kde žil). Odjezd na ubytování. Nocleh.
3.den: Po snídani MILANO (světové město módy a historie. Duomo Santa Maria - úžasná pětilodní bazilika, Galleria Vittorio Emanuele - zastřešená nákupní pasáž z 19. století s luxusními obchody, legendární La Scala, pevnost Castelo Sforzesco, Parco Sempione se stadionem, akváriem či Mírovým obloukem). Nocleh.
4. den: Snídaně COMO (město na stejnojmenném jezeře LAGO DI COMO, Prohlídka města s katedrálou Panny Marie, radnice ze 13. až 15. století). Přejezd lodí po jezeře do města BELLAGIO (již od římských dob vyhlášené lázeňské a výletní místo se spoustou honosných vil a hotelů). Návrat na ubytování. Nocleh.
5. den: Po snídani odjezd do oblasti LAGO MAGGIORE (další nádherné jezero orámované vrcholy Alp v kontrastu se subtropickou vegetací kolem břehů). ARONA (město v jihozápadní části jezera. Pozůstatky hradu rodu Borromeů, obrovská socha světce Karla Boromejského). STRESA (letovisko s nádhernou polohu na jezeře Maggiore). Výjezd lanovkou na MOUNT MOTTARONE (1.491 m n. m. nádherné výhledy na jezero a hory). Odjezd na ubytování. Nocleh.
6.den: Po snídani odjezd z hotelu. BRESCIA (renesanční náměstí Piazza della Loggia, Piazza Duomo s chrámem z 11.stol. Náměstí Piazza del Foro z římských dob Teatro Romano, Kapitol, Svatyně). Odjezd, cesta Itálií a Rakouskem. Návrat do ČR v časných ranních hodinách.

 

 

 

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Noclehy v Itálii v hotelu (dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím) se snídaněmi 
 

 

CENA ZAHRNUJE: Doprava zájezdovým autobusem, 4x nocleh v hotelu, 4x snídaně, poplatky a parkovné v zahraničí, průvodce, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku
Cena nezahrnuje: vstupné do placených objektů, výlet lodí a dále vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.
Doporučené kapesné na vstupy: 60,-EUR

 

 

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov

CK VSACAN

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel