podzim v Benátkách
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Zažijte jeden den v Benátkách! Ty jsou turistickým cílem mnoha poznávacích zájezdů po celý rok.  Pokud budete chtít, můžete den strávit po svém - nákupy na místním trhu nebo v buticích anebo jen tak odpočívat v některé z příjemných restaurací či kaváren, kterých je v Benátkách nepočítaně

 

 

Program:

 

1. den: Svoz autobusem ze Severní Moravy směrem do Hodonína. Odjezd z ČR ve večerních hodinách.
2. den: Příjezd do přístavu Punta Sabbioni v ranních hodinách. Plavba lodí na náměstí sv. Marka (trvá cca 30 minut). Cena jízdenky je cca 10 € ( děti 0 – 2 let zdarma ), průvodce vybere v autobuse. Jízdenka platí pro obě plavby.
Prohlídka historického centra - náměstí sv. Marka, Basilica di San Marco, Dóžecí palác, Most vzdechů (nářků), Campanila (Zvoniční věž), renesanční knihovna, orloj, budovy prokurácií (Procuraties), chrám Santa Maria Della Salute, kostel San Giorgio Maggiore, Academia ). V odpoledních hodinách budete mít možnost individuálně navštívit interiéry vybraných památek, či vychutnat si místní speciality ve vyhledávaných restauracích, nebo jen tak procházet úzkými uličkami s nepřeberným množstvím malých krámků s různým zbožím a lahůdkami. Máte také jedinečnou příležitost projet se gondolou či vaportem po Canale Grande. 
Plavba lodí zpět do Punta Sabbioni v podvečerních hodinách. Odjezd autobusem zpět do ČR.
3. den: Návrat v časných ranních hodinách do Hodonína, následně rozvoz do vašich měst. 

 

Cena   1540 Kčzahrnuje:

 

autobusovou dopravu z Hodonína a Břeclavi, průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:

 

příplatky za nástupní místa: Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště a Kroměříž 150 Kč, Zlín, Přerov, Prostějov, Olomouc 200 Kč, Brno 300 Kč, Frýdek- Místek a Ostrava 400 Kč. Cestovní pojištění, lístek na lodní přepravu cca 10 EUR/os.,případné další vstupy.

 

Orientační vstupné:

 

věž 6 EUR/os., Academia 7 EUR/os., Dóžecí palác a Museo Correale 13 EUR/os., Galerie Baziliky sv. Marka 2 EUR/os.

 

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy den předem, kolem 18:00 hod. a končí v Hodoníně kolem 22 hod. večerní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

ck KM travel

 

 

 

Copyright © 2017  VARIETA Travel