Karneval v Benátkách + MURANO
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Poznávací zájezd s průvodcem ve víru karnevalového dění. Uvidíte to nejkrásnější z Benátek a zažijete proslulý karneval na jednom z nejromantičtějších míst na světě. Zhlédnete baziliku sv. Marka, slavný most Nářků i Canale Grande a vychutnáte si bujaré veselí, hudbu i originální masky. Poznejte s námi Benátky v netradiční karnevalové atmosféře!

jedinný termín v roce 2022

program:

 

1.den Odjezd z ČR Odjezd z Ostravy autobusem Radynacestu přes Olomouc, Brno, přejezd přes Rakousko. 

 

2.den

Příjezd do Punta Sabbioni na Benátské laguně v ranních hodinách (přibližně v 7.00 h). Odtud pokračujeme lodí (jízdné není v ceně zájezdu, jízdné vybere původce v autobusu) do Benátek přímo na náměstí Sv. Marka. Seznámíme se s nejvýznamnějšími stavbami tohoto náměstí a okolí - bazilika Sv. Marka, Dóžecí palác, původní sídlo benátské administrativy Procuratíe Vécchie a Procuratíe Nuove, muzeum benátských kulturních dějin Museo Civico Correr, Kampanila a další. Nebude chybět ani pohled na slavný most Nářků, Ponte dei Sospiri. Následuje procházka uličkami historického centra Benátek, při níž poznáme nejdůležitější atraktivity města - rušný most Ponte di Rialto s přilehlým tržištěm, hlavní dopravní tepnu Benátek Canal Grande a jeho paláce,... V neposlední řadě navštívíme most Ponte dell´Accademia s nádherným výhledem na Canal Grande. V odpoledních hodinách možnost individuální návštěvy interiéru některé z mnoha výstavných budov města, jako je například Dóžecí palác s nádhernými kazetovými stropy, monumentální chrám Sv. Marka, galerie Academia, kde je řada děl slavných mistrů, nebo lze navštívit některý z kostelů s díly světoznámých umělců. Zejména si však vychnutnáme jedinečnou atmosféru benátského karnevalu, která nás bude obklopovat. V podvečerních hodinách (přibližně v 20.00 h) návrat lodí z přístaviště u náměstí sv. Marka zpět do Punta Sabbioni. Poté noční přejezd přes území Itálie a Rakouska jen s bezpečnostními přestávkami zpět do ČR.

 

3.den

Návrat do ČR v ranních hodinách, v průběhu dne dojezd na jednotlivá výstupní místa. 

 

Co už máte v ceně?

dopravu pohodlným plně vybaveným autobusem průvodce pojištění záruky pro případ úpadku CK

 

Co cena nezahrnuje? cestovní pojištění léčebných výloh vstupné na místě doprava na místě

 

Pojištění na cestu zařídíme Koop 60 Covid + STORNO 450 Kč celý zájezd 150 Kč den/osoba Podmínky pojištění Zdravotní pojištění se vztahuje také na onemocnění COVID-19. 

 

ck rady na cestuZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

18.2.2022 22.2.2022 2490 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel