Benátky - karneval
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Poznávací zájezd s průvodcem ve víru karnevalového dění. Uvidíte to nejkrásnější z Benátek a zažijete světově proslulý karneval na jednom z nejromantičtějších míst na světě. Zhlédnete baziliku sv. Marka, slavný most Nářků i Canal Grande. A pak už si vychutnáte bujaré veselí, hudbu a originální masky. Poznejte s námi Benátky v netradiční karnevalové atmosféře 

 

 

 

 

Program zájezdu  9.2.*-11.2.2024

 

OD 2590 KČ

 
1. den: Odjezd z Brna ve 21 hod., přes Rakousko do Itálie.
2. den: Ráno lodí z Punta Sabbioni do Benátek, pěší prohlídka města (cca 3 hodiny), osobní volno cca 2 hod. Odpoledne plavba na ostrov Murano (sklárny) a Burano. Večer přesun zpět na Punta Sabbioni. Noční jízda zpět do ČR.
3. den: Návrat do Brna v ranních hodinách.
 
 

Cena zahrnuje

  • dopravu luxusním autobusem z Brna
  • služby průvodce CK

Cena nezahrnuje

  • povinný poplatek za vstup do Benátek cca 3 €/os.
  • plavba lodí v rámci společného programu cca 25 €
  • vstupné v rámci individuálního programu
  • nástup. míisto OL, prostějov + 240 Kč
  • ck vicotria

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

KARNEVAL V BENÁTKÁCH

 

9.2.-11.2.2024

3390 KČ

 

Popis zájezdu

3denní víkendový zájezd na největší karnevalovou slavnost ve městě na laguně, nejslavnější karneval Evropy. Zúčastněte se velkolepého reje pestrobarevných masek v srdci jednoho z nejkrásnějších měst, který přijíždějí zhlédnout tisíce lidí z celého světa. Náš zkušený průvodce vás provede spletí historických uliček po nejatraktivnějších místech tohoto úchvatného města a zavede vás do centra karnevalového reje.

 

Program

1. den

Odjezd z nástupních míst odpoledne do Rakouska a Itálie.

 

2. den

Ráno příjezd do BENÁTEK (přístav Punta Sabbioni - odtud plavba lodí po kanálu Grande do centra Benátek /celodenní pobyt v Benátkách s prohlídkou města na laguně: Dóžecí palác, náměstí S. Marco, zvonice, Most vzdechů a nejstarší most na laguně Rialto, kostel Santa Maria della Salute, Dogana del Mar/. Odpoledne účast na karnevalovém veselí), ve večerních hodinách odjezd z Benátek do Rakouska.

3. den

Cesta přes Rakousko do ČR. Předpokládaný příjezd do nástupních míst dopoledne.

 

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, průvodce, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupné do placených objektů, loď pokanál u Grande do Benátek /tam a zpět/ (cca 20,- EUR),povinný vstupní poplatek, dále pak vše, co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.

Doporučené kapesné

25,- EUR

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov

K VSACANZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

9.2.2024 11.2.2024 OD 2590 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel