Benátky - karneval
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Poznávací zájezd s průvodcem ve víru karnevalového dění. Uvidíte to nejkrásnější z Benátek a zažijete světově proslulý karneval na jednom z nejromantičtějších míst na světě. Zhlédnete baziliku sv. Marka, slavný most Nářků i Canal Grande. A pak už si vychutnáte bujaré veselí, hudbu a originální masky. Poznejte s námi Benátky v netradiční karnevalové atmosféře!

program: 

termín  18.2.-22.2.2022

2490 kč

 

1.den Odjezd z ČR Odjezd z Ostravy autobusem Radynacestu přes Olomouc, Brno, přejezd přes Rakousko. 

 

2.den

Příjezd do Punta Sabbioni na Benátské laguně v ranních hodinách (přibližně v 7.00 h). Odtud pokračujeme lodí (jízdné není v ceně zájezdu, jízdné vybere původce v autobusu) do Benátek přímo na náměstí Sv. Marka. Seznámíme se s nejvýznamnějšími stavbami tohoto náměstí a okolí - bazilika Sv. Marka, Dóžecí palác, původní sídlo benátské administrativy Procuratíe Vécchie a Procuratíe Nuove, muzeum benátských kulturních dějin Museo Civico Correr, Kampanila a další. Nebude chybět ani pohled na slavný most Nářků, Ponte dei Sospiri. Následuje procházka uličkami historického centra Benátek, při níž poznáme nejdůležitější atraktivity města - rušný most Ponte di Rialto s přilehlým tržištěm, hlavní dopravní tepnu Benátek Canal Grande a jeho paláce,... V neposlední řadě navštívíme most Ponte dell´Accademia s nádherným výhledem na Canal Grande. V odpoledních hodinách možnost individuální návštěvy interiéru některé z mnoha výstavných budov města, jako je například Dóžecí palác s nádhernými kazetovými stropy, monumentální chrám Sv. Marka, galerie Academia, kde je řada děl slavných mistrů, nebo lze navštívit některý z kostelů s díly světoznámých umělců. Zejména si však vychnutnáme jedinečnou atmosféru benátského karnevalu, která nás bude obklopovat. V podvečerních hodinách (přibližně v 20.00 h) návrat lodí z přístaviště u náměstí sv. Marka zpět do Punta Sabbioni. Poté noční přejezd přes území Itálie a Rakouska jen s bezpečnostními přestávkami zpět do ČR.

 

3.den

Návrat do ČR v ranních hodinách, v průběhu dne dojezd na jednotlivá výstupní místa. 

 

Co už máte v ceně?

dopravu pohodlným plně vybaveným autobusem průvodce pojištění záruky pro případ úpadku CK

 

Co cena nezahrnuje? cestovní pojištění léčebných výloh vstupné na místě doprava na místě

 

Pojištění na cestu zařídíme Koop 60 Covid + STORNO 450 Kč celý zájezd 150 Kč den/osoba Podmínky pojištění Zdravotní pojištění se vztahuje také na onemocnění COVID-19. 

 

ck rady na cestu

 • --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

termín:  

 

 

3 denní víkendový zájezd na největší a nejvelkolepější karnevalovou slavnost v městě na laguně, nejslavnější karneval Evropy se staletou historií

 

 

cena 1490 Kč zahrnuje:

    doprava zájezdovým autobusem

 průvodce

 • kompletní cestovní pojištění včetně                      

     připojištění léčebných výloh  

 •  zákonné pojištění CK proti úpadku

  Cena nezahrnuje: vstupné do placených objektů, lodní dopravu do Benátek (cca 12 EUR)

  Nástupní místa:  Olomouc- příplatek 240  kč

 • CK VICTORIA

   --------------------------------------------------------------------------------------------------------

KARNEVAL V BENÁTKÁCH

TERMÍNY: 11.02. - 13.02.2022

 18.02. - 20.02. 2022

25.02. - 27.02. 2022

 •  

cena 1690Kč               

 •             

  PROGRAM:

  1. den (Pá): Odjezd z Brna ve 21:00 hod (svozy navazují) - bývalé autobusové nádraží naproti hotelu Grand noční přejezd přes Rakousko do Itálie

  2. den (So): Celodenní pobyt v Benátkách - v ranních hodinách příjezd busem na okraj Benátek - Mogliano, společně odjezd příměstským vlakem do Benátek -Venezia S. Lucia. Odtud začíná pěší prohlídka podél Canalu Grande k mostu Ponte di Rialto a na tržnici, kde je osobní volno 1,5 hod. na nákupy a občerstvení. Pak následuje třiceti minutová plavba vaporettem se zastávkou u kostela Santa Maria della Salute, který byl postaven v období moru, jež postihl Benátky v roce 1630. Pak pokrčujeme vaprettem až k Arzenálu. Je to komplex loděnic kolem Velkého doku, který založil v roce 1104 dóže Orlando Falieri. Právě tady vznikaly pod rukama mistrů loďařů válečné i obchodní lodě, které tvořily základ slavné benátské flotily. Od Arzenálu pokračuje pěší prohlídka podél pobřeží směrem k náměstí svatého Marka. Uvidíte Basiliku a náměstí sv. Marka se zvonicí, Kampanilu, Most vzdechů, Dóžecí palác, Prokuraci, Hodinovou věž a další památky Benátek. Odpoledne je volný program- sobotní atmosféra benátského karnevalu, (masky, koncerty, gondoly...). Navíc v sobotu 3.února je SVÁTEK OČIŠTĚNÍ PANNY MARIE a k tomuto svátku se pojí průvod na náměstí SV. MARKA. Ve všem Vám bude nápomocen průvodce. Ve večerních hodinách odjezd z Benátek - plavba vaporettem po Canalu Grande k nádraží a odtud opět odjezd vlakem do Mogliana. Noční přejezd přes Itálii a Rakousko.

  3. den (Ne): Příjezd do Brna v ranních hodinách cca 7:00 hod – svozy navazují.

  Cena 1290 Kč zahrnuje: dopravu zahraničním busem s klimatizací, WC, DVD a barem s nápoji za Kč, služby průvodce

  Cena nezahrnuje: příměstský vlak do/z Benátek, vaporetto, parkovné - celkem 20 (platba v buse u průvodce)

  Možné příplatky: komplexní cestovní pojištění včetně storna 90 Kč/osoba/ zájezd, místenka v buse 100 Kč/osoba

  Orientační ceny vstupů: Dóžecí palác + Museo Correale + Museo Archeologico Nazionale 18 € (6-14 let, studenti

  do 25 let, senioři nad 65 let 11 €), galerie Baziliky S. Marco 5 €, Kampanila 8 €, Benátky – Academia cca 14 € (studenti 11 €)

   

  Nástupní místa: Brno, Pohořelice, Mikulov  - bez příplatku

   

  Svozová místa obousměrně: Praha, 350 Kč, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Příbor 400 Kč                                                                     

   

  Zlín 300 Kč, Olomouc 250 Kč, Jihlava, Kroměříž, Uherské Hradiště 200 Kč.

 • Senioři nad 65 let a děti do 18 let mají na svoz 50 % slevu.

   

  CK APOLLON 

 •  

   Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena
18.2.2022 22.2.2022 2490 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel