Benátky - karneval
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Poznávací zájezd s průvodcem ve víru karnevalového dění. Uvidíte to nejkrásnější z Benátek a zažijete světově proslulý karneval na jednom z nejromantičtějších míst na světě. Zhlédnete baziliku sv. Marka, slavný most Nářků i Canal Grande. A pak už si vychutnáte bujaré veselí, hudbu a originální masky. Poznejte s námi Benátky v netradiční karnevalové atmosféře!

program:   

 

1 den ( pátek ) Odjezd z Ostravy  přibližně v 18.30 h, přes Olomouc, Brno, přejezd přes Rakousko. 

2.den  Příjezd do Punta Sabbioni na Benátské laguně v ranních hodinách (přibližně v 7.00 h). Odtud pokračujeme lodí (jízdné není v ceně zájezdu, jízdné vybere původce v autobusu) do Benátek přímo na náměstí Sv. Marka.

Seznámíme se s nejvýznamnějšími stavbami tohoto náměstí a okolí - bazilika Sv. Marka, Dóžecí palác, původní sídlo benátské administrativy Procuratíe Vécchie a Procuratíe Nuove, muzeum benátských kulturních dějin Museo Civico Correr, Kampanila a další. Nebude chybět ani pohled na slavný most Nářků, Ponte dei Sospiri.

Následuje procházka uličkami historického centra Benátek, při níž poznáme nejdůležitější atraktivity města - rušný most Ponte di Rialto s přilehlým tržištěm, hlavní dopravní tepnu Benátek Canal Grande a jeho paláce,... V neposlední řadě navštívíme most Ponte dell´Accademia s nádherným výhledem na Canal Grande.

V odpoledních hodinách možnost individuální návštěvy interiéru některé z mnoha výstavných budov města, jako je například Dóžecí palác s nádhernými kazetovými stropy, monumentální chrám Sv. Marka, galerie Academia, kde je řada děl slavných mistrů, nebo lze navštívit některý z kostelů s díly světoznámých umělců. Zejména si však vychnutnáme jedinečnou atmosféru benátského karnevalu, která nás bude obklopovat.

V podvečerních hodinách (přibližně v 20.00 h) návrat lodí z přístaviště u náměstí sv. Marka zpět do Punta Sabbioni. Poté noční přejezd přes území Itálie a Rakouska jen s bezpečnostními přestávkami zpět do ČR. 

3.den Návrat do ČR v ranních hodinách, v průběhu dne dojezd na jednotlivá výstupní místa.  

cena  1890 Kč zahrnuje:

 • dopravu pohodlným plně vybaveným autobusem 
 • průvodce
 • pojištění záruky pro případ úpadku CK
 • cena nezahrnuje:

  • doporučené kapesné 50 EUR
  • lodní přepravu z Benátek na parkoviště Punta Sabbioni 15 EURO
  • CK RADY NA CESTU
 • --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

termín:  12.2.-14.2.2021

 

 

3 denní víkendový zájezd na největší a nejvelkolepější karnevalovou slavnost v městě na laguně, nejslavnější karneval Evropy se staletou historií

 

 

cena 1490 Kč zahrnuje:

    doprava zájezdovým autobusem

 průvodce

 • kompletní cestovní pojištění včetně                      

     připojištění léčebných výloh  

 •  zákonné pojištění CK proti úpadku

  Cena nezahrnuje: vstupné do placených objektů, lodní dopravu do Benátek (cca 12 EUR)

  Nástupní místa:  Olomouc- příplatek 240  kč

 • CK VICTORIA

   --------------------------------------------------------------------------------------------------------

 •  

cena 1490Kč               

 •             

  PROGRAM:

  1. den (Pá): Odjezd z Brna ve 21:00 hod (svozy navazují) - bývalé autobusové nádraží naproti hotelu Grand noční přejezd přes Rakousko do Itálie

  2. den (So): Celodenní pobyt v Benátkách - v ranních hodinách příjezd busem na okraj Benátek - Mogliano, společně odjezd příměstským vlakem do Benátek -Venezia S. Lucia. Odtud začíná pěší prohlídka podél Canalu Grande k mostu Ponte di Rialto a na tržnici, kde je osobní volno 1,5 hod. na nákupy a občerstvení. Pak následuje třiceti minutová plavba vaporettem se zastávkou u kostela Santa Maria della Salute, který byl postaven v období moru, jež postihl Benátky v roce 1630. Pak pokrčujeme vaprettem až k Arzenálu. Je to komplex loděnic kolem Velkého doku, který založil v roce 1104 dóže Orlando Falieri. Právě tady vznikaly pod rukama mistrů loďařů válečné i obchodní lodě, které tvořily základ slavné benátské flotily. Od Arzenálu pokračuje pěší prohlídka podél pobřeží směrem k náměstí svatého Marka. Uvidíte Basiliku a náměstí sv. Marka se zvonicí, Kampanilu, Most vzdechů, Dóžecí palác, Prokuraci, Hodinovou věž a další památky Benátek. Odpoledne je volný program- sobotní atmosféra benátského karnevalu, (masky, koncerty, gondoly...). Navíc v sobotu 3.února je SVÁTEK OČIŠTĚNÍ PANNY MARIE a k tomuto svátku se pojí průvod na náměstí SV. MARKA. Ve všem Vám bude nápomocen průvodce. Ve večerních hodinách odjezd z Benátek - plavba vaporettem po Canalu Grande k nádraží a odtud opět odjezd vlakem do Mogliana. Noční přejezd přes Itálii a Rakousko.

  3. den (Ne): Příjezd do Brna v ranních hodinách cca 7:00 hod – svozy navazují.

  Cena 1290 Kč zahrnuje: dopravu zahraničním busem s klimatizací, WC, DVD a barem s nápoji za Kč, služby průvodce

  Cena nezahrnuje: příměstský vlak do/z Benátek, vaporetto, parkovné - celkem 20 (platba v buse u průvodce)

  Možné příplatky: komplexní cestovní pojištění včetně storna 90 Kč/osoba/ zájezd, místenka v buse 100 Kč/osoba

  Orientační ceny vstupů: Dóžecí palác + Museo Correale + Museo Archeologico Nazionale 18 € (6-14 let, studenti

  do 25 let, senioři nad 65 let 11 €), galerie Baziliky S. Marco 5 €, Kampanila 8 €, Benátky – Academia cca 14 € (studenti 11 €)

   

  Nástupní místa: Brno, Pohořelice, Mikulov  - bez příplatku

   

  Svozová místa obousměrně: Praha, 350 Kč, Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Příbor 400 Kč                                                                     

   

  Zlín 300 Kč, Olomouc 250 Kč, Jihlava, Kroměříž, Uherské Hradiště 200 Kč.

 • Senioři nad 65 let a děti do 18 let mají na svoz 50 % slevu.

   

  CK APOLLON 

 •  

   Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena
12.2.2021 14.2.2021 1490 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel