nejkrásnější místa Holandska
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Rotterdam - Kinderdijk - Delft - Den Haag - Zaanse Schans - Amsterdam

 

 vlaková jízdenka  ČD z Moravy do/z  Prahy ZDARMA,

více informací u prodejce - omezená kapacita jízdenek

  • nejvýznamnější přírodní i kulturní atraktivity během jediného zájezdu
  • ubytování v kvalitním hotelu v centru Rotterdamu

 

 

program:

1. den: Odjezd z Prahy ( cca 19:00) s nejnutnějšími zastávkami přes území SRN do Holandska.
2. den:
Dojezd do Rotterdamu, kde nás autobus vysadí pod vyhlídkovou věží Euromast (platba pouze platební kartou), možnost výjezdu na věž, odkud se otevírají nádherné pohledy na celou oblast. Dále pak pokračujeme k přístavu lodi Spido, kterou je možno podniknout vyhlídkovou jízdu po zdejším přístavu, který je po Šanghají druhým největším na světě. Odtud se vydáme do města, projdeme si centrum s monumentální radnicí, nádherným chrámem či moderními obchodními pasážemi. Uvidíme kubistické domy a moderní stavbu domu "Pastelka". V odpoledních hodinách společný odchod k ubytování v hotelu v centru Rotterdamu. Ubytování. Nocleh.
3. den:
Po snídani navštívíme Kinderdijk, pověstnou oblast větrných mlýnů. Pokračujeme k návštěvě Delft, kde navštívíme jednu ze dvou posledních manufaktur s tradiční výrobou fajánse. Po krátké zastávce pokračujeme do hlavního města Den Haag, kde pojedeme kolem monumentální budovy Mezinárodního soudního dvora. Následuje krátká procházka centrem, milovníci umění mohou navštívit druhou nejvýznamnější galerii Holandska Mauritshuis a pak se nabízí možnost fakultativní návštěvy Madurodamu, kde lze shlédnout věrné modely nejzajímavějších staveb Holandska v měřítku 1:25 v parku s více než dvěma kilometry modelových železnic. Návrat do hotelu, nocleh.
4. den:
po snídani pojedeme k návštěvě rázovitého skansenu Zaanse Schans , kde opět uvidíme nádherné větrné mlýny, sýrárnu, mlýn na výrobu hořčice a seznámíme se s výrobou tradičních dřeváků. Pokračujeme k návštěvě Amsterdamu, kde se projdeme městským centrem s řadou historických budov, jako je Královský palác, Starý a Nový kostel, Rijksmuzeum - nejvýznamnější galerie Holandska, kde lze mimo jiné shlédnout slavný Rembrandtův obraz "Noční hlídka" či blízké muzeum Van Gogha. Možnost projížďky lodí po grachtech. Jistě budeme též obdivovat nabídku květinového trhu. Během volného programu se nabízí třeba návštěva muzea Madamme Tussaud, muzea slavného piva Heineken, domu Anny Frankové či muzea slavné palírny Bols. Ve večerních hodinách odjezd do ČR.
5. den:
Příjezd v dopoledních hodinách

 

fakultativně:

příplatek za jednolůžkový pokoj 3490 Kč
projížďka po grachtech 290 Kč (nutné rezervovat nejpozději 1 týden před odjezdem)

 

cena zahrnuje:

2 noclehy se snídaní v hotelu **** v centru Rotterdamu - dopravu autokarem, průvodce

ck čedokZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

2.7.2022 6.7.2022 7369 Kčobjednat
17.8.2022 21.8.2022 7369 kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel