Jaro v Holandsku- AMSTERDAM A KVĚTINOVÝ PARK KEUKENHOF
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

4denní poznávací zájezd do Holandska Keukenhof – Miniatury – Větrné mlýny – Výroba dřeváků a sýrů Amsterdam – Projížďka lodí po grachtech

Program zájezdu do Holandska

1. den zájezdu do Holandska: odjezd z Brna v 16:00 směr Jihlava, Praha, Ústí nad Labem, Děčín, Hřensko. Noční přejezd přes Německo.

2. den zájezdu do Holandska: Ráno příjezd do města Den Haag, majestátního sídla oficiálních budov a velvyslanectví. Při naší procházce centrem města uvidíme budovy vládního komplexu Binnenhof, místa zasedání vlády a horní komory parlamentu, na jehož nádvoří se nachází impozantní budova gotického rytířského sálu, dále pozůstatky původního městského opevnění nebo kostel Grote Kerk s krásnou kazatelnou. Zájemci budou moci individuálně navštívit Mauritihuis, muzeum vlámského malířství, které skrývá "nizozemskou Mona Lisu" – Vermeerovu Dívku s perlovou náušnicí. Po prohlídce přejezd do přímořských lázních Scheveningen – luxusní středisko s promenádou lemovanou kavárnami a hotely a 400 m dlouhým molem DE PIER, které vybíhá do vln Severního moře a končí vyhlídkovou věží. Poté Vás čeká přesun do Madurodamu, kde navštívíme park s holandskými miniaturami: grachty, kostely, paláce i obyčejné rodinné domky, přístavy, větrné mlýny a tulipánová pole. Navečer odjezd do hotelu.

3. den zájezdu do Holandska: po snídani odjezd do skanzenu Zaanse Schans, kde si můžete prohlídnout holandské větrné mlýny a další typické zelenobílé dřevěné domky. Uvidíte tradiční výrobu dřeváků a ochutnáte výborné sýry Edam a Gouda s možností nákupů. Přejezd na prohlídku hlavního a korunovačního města Amsterdamu. Pěší procházka historickým centrem, při které uvidíte proslulou plovoucí květinovou tržnici, náměstí Dam s královským palácem a korunovačním kostelem, dvůr Bekyní, nejstarší kostel Oude Kerk, Westerkerk – hrob Rembrandta, dům Anny Frankové, muzejní náměstí s budovami Rijks muzea a muzea Van Gogha, které můžete individuálně navštívit. Fakultativně hodinová projížďka lodí po kanálech. Samozřejmě je v rámci okruhu počítáno i s osobním volnem na nákupy a občerstvení. Můžete výhodně nakoupit v Primarku, který je v centru města. Ve večerních hodinách odjezd přes Německo do Česka.

4. den zájezdu do Holandska: příjezd do ČR v odpoledních hodinách. Svozy navazují.

Cena poznávacího zájezdu do Holandska zahrnuje

 

  • dopravu zahraničním busem s klimatizací, WC, DVD a barem s nápoji za Kč
  • 1x nocleh v hotelu ve 2-3 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením
  • 1x snídani formou bufetu
  • služby průvodce
  • pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

 

 

Cena zájezdu do Holandska nezahrnuje

  • pobytovou taxu cca 5  €

 

 

Možné příplatky v rámci zájezdu do Holandska
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj 1.150 Kč
  • Komplexní cestovní pojištění včetně storna 124 Kč
  • Místenka v buse 100 Kč / osoba

 

  • ORIENTAČNÍ CENY VSTUPŮ:  Miniatury 17,5 €, Skanzen ZDARMA, Větrné mlýny 3 €, muzeum Mauritshuis 15,5 € dospělí a do 18 let zdarma, Muzea 19 € (do 18 let zdarma), projížďka lodí po grachtech 12 €.

?

 

Bezplatná nástupní místa pro zájemce o zájezd do Holandska

Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Mělník, Litoměřice, Ústí nad Labem, Děčín

Svozy za příplatek obousměrně

Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Příbor       390 Kč

Zlín                                                                     250 Kč

Olomouc, Kroměříž                                            200 Kč                                        

Senioři nad 65 let a děti do 18 let mají na svoz 50 % slevu.

Poznámka

Cestovní kancelář si vyhrazuje právo na chybu publikovaných cen či termínů. Závazná pro CK i kupujícího je pouze cena uvedena ve SMLOUVĚ O ZÁJEZDU potvrzená pracovníkem CK!

ck apollonZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

16.5.2020 19.5.2020 4590 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel