Paříž a diesnyland  letecky
 
Způsob dopravy: ikona_letadlo

Program zájezdu

1. den

odlet do Paříže v dopoledních hodinách, transfer do hotelu (realizovaný MHD), odpoledne první část poznávání Paříže – výstup na Eiffelovu věž (vstupné), Napoleonův Vítězný oblouk, proslulá avenue Champs Elysées, náměstí Svornosti „Place de la Concorde“, ochutnáme nejlepší horkou čokoládu v kavárně Angelina, ostrov Cité s katedrálou Notre Dame, Sainte Chapelle a Conciergerie; večerní procházka po romantickém Montmartru s možností večeře (bazilika Sacré-Coeur, bohémské náměstí Place du Tertre, kontroverzní socha Le Passe-Muraille od Jeana Marais, jediný dochovaný větrný mlýn Moulin de la Gallete a nejslavnější kabaret na světě - Moulin Rouge)

2. den

snídaně, celodenní návštěva největšího zábavního parku v Evropě – Disneyland Paris, kde si na své přijdou malí i velcí, park je rozdělen do pěti tematických částí – Mainstreet (vstupní brána do parku s obchůdky a restauracemi je místem konání slavnostních průvodů), Frontierland (země Zlaté horečky na Divokém Západě se strašidelným domem Phantom Manor a divokým důlním vláčkem – horská dráha Big Thunder Mountain), Adventureland (džungle, ve které nechybí Piráti z Karibiku s kapitánem Jackem Sparrowem, strom Robinsona Crusoe a horská dráha Indiana Jonese), Fantasyland (země pohádek se Sněhurkou, Petrem Panem, Pinocchiem a zámkem Šípkové Růženky) a Discoveryland (země objevů se horskou dráhou Star Wars Hyperspace Mountain a Buzzem Rakeťákem); místo návštěvy Disneylandu možnost individuálního volna v Paříží (Opera Garnier, Invalidovna, atd.)

3. den

po snídani procházka po Paříži (La Défense, radnice Hotel de Ville, Le Centre Pompidou, Place Vendome a Opera Garnier), oběd v Latinské čtvrti, po poledni – volný čas na nákup suvenýrů či návštěvě muzeí (Louvre, Musée d´Orsay), v podvečer odjezd na letiště, přílet do Prahy ve večerních hodinách

 

 

Zájezd je úmyslně nastaven tak, aby návštěva Disneylandu vyšla na pondělí, kdy jsou v Disneylandu nejmenší fronty a vstup je levnější.

 

Kupte si vstupenku do Disneylandu rovnou se zájezdem (na místě 99 €):

 

  • dospělí 1.500,- Kč
  • děti do 11 let 1.400,- Kč

 

Doporučujeme také zakoupení vstupenky na Eiffelovu věž přímo se zájezdem:

 

  • dospělí: 450,- Kč
  • děti do 11 let: 150,- Kč
  • tyto vstupenky jsou výtahem do 2. patra (na špičku se dá lístek dokoupit na místě)
  • vstupenky mají časový slot - přeskakují se fronty na minimum

Poznámka

Upozornění: Cena zájezdu se může měnit v průběhu prodeje v závislosti na změnách cen letenek dané letecké společnosti. Čím je blíže k odjezdu zájezdu, tím se zvyšuje cena letenek. Při každé závazné objednávce si vyhrazujeme právo Vám upřesnit cenu zájezdu. Doporučujeme si zájezd objednat včas. V tomto termínu je plánována letecká přeprava se společností České aerolinie.

Cena obsahuje

2 noci v hotelu ***, 2x snídani, leteckou přepravu, transfer letiště-hotel-letiště realizovaný MHD, služby průvodce

Cena neobsahuje

komplexní cestovní pojištění, vstupné do navštěvovaných objektů a MHD (cca 70 €), odbavené zavazadlo (v ceně je pouze příruční)

Ck QUICK TOUR

 

KVALITNÍ UBYTOVÁNÍ V CENTRU MĚSTA

V tomto zájezdu budete ubytování přímo v centru města. To šetří Váš čas (netrávíte zbytečně drahocené hodiny při cestách z hotelu do centra města) a peníze za MHD (neplatíte "zóny navíc").

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel